Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Białe postojówki-jakie?


tomi1973

Rekomendowane odpowiedzi

w B7 muszą być dodatkowe rezystory, samych żarówek bez błędu w B7 jeszcze nie spotkałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wstawiłem philips blue vision w5w do a4b7

Wcześniej wstawiłem sobie zestaw HID 6000K

Jak zapalimy same postojówki wyglądają dobrze - jasne białe światło

Jednak przy zapaleniu xenonu 6000k wyglądają nie co żółte, trochę lepiej niż zwykłe w5w.

Teraz myślę nad wstawieniem jakiś jasnych ledów - tylko jakich ( 5, 7 9 12 diod)

może ktoś pomóc w tym temacie.

x1_resize.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam te !!!

Audi A3 A4 A6 A8 - Zestaw Oświetlenie postojowe LED www.sklepledowy.pl

W polu rabat wpisz "Audi_forum" dostaniesz 10% rabatu !!!

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówcie sobie postojówki (i nie tylko) od kolegi Tomnik i spokój w B7 z błędami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wstawiłem philips blue vision w5w do a4b7

Wcześniej wstawiłem sobie zestaw HID 6000K

Jak zapalimy same postojówki wyglądają dobrze - jasne białe światło

Jednak przy zapaleniu xenonu 6000k wyglądają nie co żółte, trochę lepiej niż zwykłe w5w.

Teraz myślę nad wstawieniem jakiś jasnych ledów - tylko jakich ( 5, 7 9 12 diod)

może ktoś pomóc w tym temacie.

http://s24.postimg.org/tcx3gmemp/x1_resize.jpg

Najlepiej kupuj z jedna mocna dioda SMD, te ktore maja kilka smiesznych diodek szybka sie psuja... Wiem z doswiadczenia:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po weekendzie będe montował postojówki ledowe z rezystorkami + może się uda światła cofania led zrobić. zobaczymy.

w dziennych ledy już od kwietnia siedzą i jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co wsadzaliście w dzienne obok bixenonu?

O właśnie, dobre pytanie. Co na dzienne co nie będzie wywalało błędu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam postojówki (oraz całą resztę oświetlenia na modułach LED naszego kolegi z forum Tomnik)

Mówiąc o samych postojówkach miałem jakieś phillpsa, o ila pamiętam kupowalem 2x H7 Blue Vision albo Blue Ultra Vision.

Dla porównania postojówki Philips'a i Tomnika :)

EDIT: Jeśli chodzi o błędy to nie ma żadnych

IMAG1744.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postojówki, oświtlenie tablicy i wnętrza tylko od Tomnika :)

Polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postojówki, oświtlenie tablicy i wnętrza tylko od Tomnika :)

Polecam :wink:

Dokładnie tak!

Ja wydałem dosyć dużo pieniędzy na różne moduły led'owe czy to z allegro czy ze sklepów motoryzacyjnych.

Te moduły robione są masowo i bez pomyślunku.

Przy zakupie zarówki led do oświetlenia tablicy rej. w sklepie szukałem takiej która nie wywali mi błędu, sprzedawcy zapewniali że nie będzie błędu, bo jest rezystor imitujący obecność tradycyjnej żarówki itd. ...

No fakt, rezystor był, SMD, tak się grzał że zaczął topić mi plastikowe gniazdo do którego montujemy lampke/żarówke.

W przypadku modułów od Tomnik'a takich problemów nie ma. Chłopak robi to naprawdę świetnie.

Jeśli już chcesz dokonywać zakupu, to tylko u Niego. (kupisz w sklepie albo na allegro to się zrazisz do tego tematu, albo po tym skorzystasz z naszych rad. Tylko po co powielać się z kosztami?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postojówki, oświtlenie tablicy i wnętrza tylko od Tomnika :)

Polecam :wink:

Dokładnie tak!

Ja wydałem dosyć dużo pieniędzy na różne moduły led'owe czy to z allegro czy ze sklepów motoryzacyjnych.

Te moduły robione są masowo i bez pomyślunku.

Przy zakupie zarówki led do oświetlenia tablicy rej. w sklepie szukałem takiej która nie wywali mi błędu, sprzedawcy zapewniali że nie będzie błędu, bo jest rezystor imitujący obecność tradycyjnej żarówki itd. ...

No fakt, rezystor był, SMD, tak się grzał że zaczął topić mi plastikowe gniazdo do którego montujemy lampke/żarówke.

W przypadku modułów od Tomnik'a takich problemów nie ma. Chłopak robi to naprawdę świetnie.

Jeśli już chcesz dokonywać zakupu, to tylko u Niego. (kupisz w sklepie albo na allegro to się zrazisz do tego tematu, albo po tym skorzystasz z naszych rad. Tylko po co powielać się z kosztami?)

Dokładnie tak Też tak samo twierdzę i jestem mega zadowolony z efektu pracy Tomnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę cały temat: http://a4-klub.pl/wnetrze-99/moduly-led-a4-267746/

Też od razu skorzystałem z oferty Tomnika, nie bawiąc się w allegrowe, efekt i profesjonalizm jest na bardzo wysokim poziomie :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już gadałem z Tomnikiem, ale niestety do drl nie robi.Dajcie coś co by do drl pasowało obok bixa i błędu nie wywalało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie podać link do profilu Tomnika, bo nie moge znalesc go na forum ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już gadałem z Tomnikiem, ale niestety do drl nie robi.Dajcie coś co by do drl pasowało obok bixa i błędu nie wywalało

Do DRL nie robi, ale kup sobie LEDy na MOTOHid.pl do tego maja rezystorki ładne zalane w gumie, mieszczące się w obudowie twojej lampy nic sie nie grzeje i wszystko gra :wink:

Ja mam tak zamontowane i już ponad pół roku jest ok.

Minusem tego rozwiązania jest tylko fakt, że w momencie przekręcania kluczyka w stacyjce, 5krotnie mrygają te DRLe... jakiś test systemu czy co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie mrugają, może to kwestia żarówek, też mam ledy z motohid

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...