Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Białe postojówki-jakie?


tomi1973

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów mam mały problem posiadam audi a4 b7 s-line z xenonami... lecz postojówki mam żółte...próbowałem montować różne białe ledy (jedne migały cały czas ,inne w ogóle nie swieciły :angry:..... ) ,pomóżcie koledzy co zrobić bo wkurzają mnie te żółte postoje....!!!!

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka.kupowałem poza allegro ,ale te są chyba identyczne

http://allegro.pl/zarowka-postojowka-led-w5w-t10-9smd-canbus-i1868718794.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie te co pokazał Rabbi Mordechaj i jestem zadowolony.

Swiecą dobrym światłem, nie wywalają błędu i nie ma z nimi problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabbi Mordechaj możesz wrzucić jakąś fotkę?

:hi:

akjam fotka jest na aukcji do której dałem link wyżej :hi:

a jeśli chodzi Ci o fotkę jak świecą,to muszę się najpierw nauczyć wrzucać foty :polew: :polew: :polew:

ale możesz kupować śmiało,gdyż świecą ładnym białym światłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabbi Mordechaj możesz wrzucić jakąś fotkę?

:hi:

akjam fotka jest na aukcji do której dałem link wyżej :hi:

a jeśli chodzi Ci o fotkę jak świecą,to muszę się najpierw nauczyć wrzucać foty :polew: :polew: :polew:

ale możesz kupować śmiało,gdyż świecą ładnym białym światłem

No chciałem zobaczyć jak świecą żeby nie było wioski ale jak mówicie (Ty i Pawlo 2004), że świecą ładnym białym światłem to chyba się skuszę. :wink4: Gdybyś jednak ogarnął temat wrzucania fotek to byłoby ok. :naughty::hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o czymś takim? http://allegro.pl/postojowki-w5w-t10-led-high-power-najtaniej-i1851442469.html Przymierzam się do założenia xenonów tyle ze w B5 i już szukam potrzebnych rzeczy. Przetwornice mam, lampy można by rzec w drodze i żeby nie tworzyć osobnego tematu to jakie żarniki najlepiej byście radzili? Czy te z allegro po 30 zł to są coś warte? Coś takiego w ogóle przeglądać czy dołożyć i kupić droższe? http://allegro.pl/h7-h1-zarnik-palnik-xenon-ksenon-4-3k-6k-8k-i1882083219.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam też te ledy co kolega wcześniej podał link fajna sprawa bo jak wiadomo ledy sie nie przepalają i pod moj ksenon 6k pasują idealnie. Nie wiem jak to będzie się komponować z jaśniejszą barwą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam też te ledy co kolega wcześniej podał link fajna sprawa bo jak wiadomo ledy sie nie przepalają i pod moj ksenon 6k pasują idealnie. Nie wiem jak to będzie się komponować z jaśniejszą barwą

fajnie by bylo jak bys w wolnej chwili wstawil fotke jak swieci ta ledowa zarowka, bo ta philipsa w5w fajnie sie nawet prezentuje z tego co pokazal kolega wyzej :) tez bym chcial je zmienic i wlasnie sie zastanawiam czy wsadzac led czy tego philipsa...

tu znalazlem aukcje z h7 blue vision philipsa (ciekawe jak swieca w soczewkach..niby efekt xenonu, chociaz w cuda nie wierze...) postojowki gratis, przy zakupie h7 na ktore tez sie czaje ;)

http://allegro.pl/blue-vision-ultra-h7-philips-2szt-w5w-gratis-i1891852433.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również mam takie jak rabi i jak narazie nie narzekam a chodzą już dobre pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również odświeżam, na allegro są ledy już od 7zł, które niby nie powodują błędu. Proszę o sprawdzone postojówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale w b7 kupujac zarowki z can busem wywala blad

Wysłane z mojego LT26i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...