Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7] RNS-E Montaż


Rekomendowane odpowiedzi

Ci w krakowie z allegro to mają całe zestawy wraz ze swoją nawigacją :> montują to bardzo dobrze widziałem u kumpla w B7 :th: ale jesli masz swoją to tez Ci zamontują. Wygląda to dobrze i jak orginał. Chłopaki znają się na tym :th: kraków polecam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi bo slyszalem ze w ten z bydgoszczy przycina klimatronic jak sie ma 1-din radio i wpasowuje navi. Co o tym sadzicie? Jak taka przerobka wyglada? I czy duzo rozni od zalozonego nowego panelu klimy i stelarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi bo slyszalem ze w ten z bydgoszczy przycina klimatronic jak sie ma 1-din radio i wpasowuje navi. Co o tym sadzicie? Jak taka przerobka wyglada? I czy duzo rozni od zalozonego nowego panelu klimy i stelarza?

Stelaż musi włożyć, bo z 1din nie pasuje, a przycinanie, jeśli dobrze zrobione, to zaniża tylko koszt, bo nie trzeba kupować klimatronika pod 2din.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci w krakowie z allegro to mają całe zestawy wraz ze swoją nawigacją :> montują to bardzo dobrze widziałem u kumpla w B7 :th: ale jesli masz swoją to tez Ci zamontują. Wygląda to dobrze i jak orginał. Chłopaki znają się na tym :th: kraków polecam :th:

a gdzie w Krakowie montuja podaj namiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak: montowałem sobie sam, wystarczy przeczytać wątek kolegi Alvara

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12081.0 . Tam jest wszystko jasno opisane co gdzie i jak. Część klamotów można u autora nabyć. I tym oto sposobem można zaoszczędzić dużo PLN. A czas też nie jest aż taki długi (mi to zajeło około 4h). Także na waszym miejscu bym się zastanowił nad własnoręcznym założeniem. Dochodzi do tego satysfakcja "sam to zrobiłem" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak: montowałem sobie sam, wystarczy przeczytać wątek kolegi Alvara

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12081.0 . Tam jest wszystko jasno opisane co gdzie i jak. Część klamotów można u autora nabyć. I tym oto sposobem można zaoszczędzić dużo PLN. A czas też nie jest aż taki długi (mi to zajeło około 4h). Także na waszym miejscu bym się zastanowił nad własnoręcznym założeniem. Dochodzi do tego satysfakcja "sam to zrobiłem" :kox:

Niektórzy ida na latwizne. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przełożyłem kosz na 2 din

włącznie z podcięciem konsoli zajęło mi to max 3 godziny

ale w ten sposób zaoszczędziłem 300 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o kraków to polecam chłopaka o nicku marcintgr , chyba ma konto tutaj na forum więc zgłoś się do niego, czysta i fachowa robota , mnie jaskółki tego nie powiedziały :), sam u niego robiłem juz dwu krotnie i na prawdę jestem bardzo zadowolony... pełen profesjonalizm, zresztą myślę że każdy kto u niego coś robił, na pewno jest zadowolony, no ale z Poznania to kawał drogi do Krakowa.. :confused4:

co do zakładania samemu... jesli masz za dużo czasu, masz sprzęt niezbędny do montażu i smykałke do tego ...to czemu nie, ja wolałem oddać auto komuś kto się na tym zna... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przełożyłem kosz na 2 din

włącznie z podcięciem konsoli zajęło mi to max 3 godziny

ale w ten sposób zaoszczędziłem 300 zł

Ciales klimatronik, czy kupiles pod 2 din?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zakładania samemu... jesli masz za dużo czasu, masz sprzęt niezbędny do montażu i smykałke do tego ...to czemu nie, ja wolałem oddać auto komuś kto się na tym zna...

Czasu za dużo nie trzeba mieć, i specjalnego przętu też nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zakładania samemu... jesli masz za dużo czasu, masz sprzęt niezbędny do montażu i smykałke do tego ...to czemu nie, ja wolałem oddać auto komuś kto się na tym zna...

Czasu za dużo nie trzeba mieć, i specjalnego przętu też nie

łatwo się mówi, gorzej z robotą :wink4: , nie będę się sprzeczał w tym temacie, jesli autor bedzie chciał podjemie sie instalacji sam, jesli nie to zleci to komuś innemu :)

Ja tylko polecam kolesia, bo wiem że solidnie robi instalacje :). Wybór pozostawiam autorowi tematu :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi bo slyszalem ze w ten z bydgoszczy przycina klimatronic jak sie ma 1-din radio i wpasowuje navi. Co o tym sadzicie? Jak taka przerobka wyglada? I czy duzo rozni od zalozonego nowego panelu klimy i stelarza?

z tego co ustalilem po rozmowie z jednym z naszych klubowych kolegow, ktory tam zakladal i przycinal klimatronik-wyglada to tak ,jakby wyjechalo z salonu,pelen profi. w dodatku pan z bydgopszczy w rozmowie ze mna po wyznaniu moich pewnych obaw co =do tego zabiegu-odrzekl,ze czasem nawet salon audi(nie pytalem,juz ktory)odsyla do nich jak maja za duzo tyry i oni docinaja.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciales klimatronik, czy kupiles pod 2 din?

nie klimatronic pod 2D kupił zdaje się od Alv'a i sam rezał kosz. Wyszło super - we wtorek oglądałem. Wygląda jak fabryczny montaż :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziewczyny kupujta..cena za alu dobra..myślę że za 150zł sprzeda..

http://moto.allegro.pl/item317842281_audi_a4_05_07_ramka_nawigacji_czesci.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odda za 200 z wysyłką to też będzie super... także kto myśli o montażu niech bierze bez zastanowienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes zainteresowany montażem RNS-E polecam się! Robie tylko profesjonalną instalacje na orginalnych wtyczkach i pinach bez żadnych adapterów RNS-E i antenowych na których można zaoszczędzic nawet 2 godz czasu montując je! ale nie montuje ich ze wzgledu na to że pużniej różne dziwne żeczy się dzieją ponieważ z czasem piny nie stykaja dobrze! Więcej info masz pod tym linkiem http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2786529

Zobaczymy czy się dogadamy?

mam nadzieję że nie jestes aż taki drogi? :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie montuj na ori,klimatronik dotnij,stelaz podocinaj i bedzie duzo lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...