Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Dysza webasto jak wyczyścić bo zatkana


strus27

Rekomendowane odpowiedzi

A co sie dzialo w webastem byly jakies bledy ? czy tylko tak profilaktycznie piec zostal czyszczony a przy okazji dysza :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak wytwarzania płomienia tak pisze na komputerze webasto nie było czyszczone poprostu w zeszłym roku przestało działać zjeździłem sie po różnych mechanikach wymieniłem świece na nową bo miało być to teraz sterownik bo miało byc to a teraz sam doszłem do tego że wszystko chula ale nie podaje ropki na świece bo jest suchuteńka więc chciałem przedmuchać ciśnieniem powietrza ale się nie przebiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ta czesc popytaj w servisie VOLVO bo jest o wiele tansza :) NA ALLEGRO trzeba poszukac po czesciach EBERSPACHER NORDIC .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ta czesc popytaj w servisie VOLVO bo jest o wiele tansza :) NA ALLEGRO trzeba poszukac po czesciach EBERSPACHER NORDIC .

Jak zlokalizowac ta dysze bo mi tez sie na zalacza choc nie sprawdzalem swiecy ale znowu czy placic za swiece skoro tez nie mam pewnosci czy to ona.

Co radzicie bo pompa wody pracuje i sterownik zaskakuje i nic sie poza tym nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz najpierw bledy :) Jezeli sa to nie odpalisz webasta

Nie podlacze sie do kompa auta i webasta bo nie jest oryginalem.

Tak zkwitowali to Panowie z serwisu webasta jak u nich bylem rok temu jak padla mi pompka wody.

Wiec lipa i bledow nie odczytam.

Co teraz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotke wkleje jutro ale to na 100% ardic bo w zeszlym roku bylem u fachowcow w KRakowie i wymienili mi pompkę i smigalo wszystko jak nalezy.

A teraz slysze ze pompka sie zalacza i pracuje i reszta tak jak by cos chciała zrobić ale nie moze z jakiegoś powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy u siebie mam problem z webasto tego typu że gdy chce uruchomić za pomocą pilota czy też poprzez ustawienie w fis to webasto prubuje startować lecz tak jak by nie miało sili bo słychać cykanie pompy itp ale gdy słychać jak by jakiś wiatrak czy dmuchawę powietrza to nie ma siły się rozpędzić i staje i wyłącza się wbasto co mogę z tym zrobić świece sprawdzałem i jest sprawna dodam że kiedy przy ponad 2 godzinnej zabawie włączania i wyłączania w końcu ruszylo i chodziło przez kilka dni i znów przestało. Proszę o pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...