Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak rozkodować fabryczne radyjko??? PROBLEM JUŻ ROZWIĄZANY!!


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się.

Tyle gadałem o wymianie radyjka (starego firmowego kaseciaka), a musze jeszcze chwilę pośmigać na starym.

I wszystko byłoby do przejścia, tylko gdzieś zapodziałem kod (pomijam, że z innymi dokumentami-ale to już inna historia).

No i teraz pytania:

- Gdzie w Wawie rozkodować?

- Może jakiś inny sposób aby zaczęło działać?

HELP!!! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej do ASO podjechac ?

za darmo Ci zrobia...

Ostatnio bylem, zdziwilem sie, że musze przyjechac autem, ale podobno nowa "procedura"

Potrzebne do tego są :

- auto

- radio (do ktorego nowy kod chcesz)

- dowod rejestracyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej do ASO podjechac ?

za darmo Ci zrobia...

d*p*

Właśnie dzwoniłem do dwóch Warszawskich ASO. W jednym mi powiedzieli 200, w drugim 60.

Musiałeś mieć jakieś znajomosci :wink:

A swoją drogą - 200!!!A TO GNOJKI!!!!!

A macher właśnie sobie zaśpiewał 120 WRRRRRRR!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś mieć jakieś znajomosci

Żadnych znajomości !

Info miałem z tego forum, że za darmo robią.

Normalnie pojechałem do ASO i powiedziałem, że zgubiłem kod do radia

Umówiłem się na "za tydzień" i wsio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej do ASO podjechac ?

za darmo Ci zrobia...

d*p*

Właśnie dzwoniłem do dwóch Warszawskich ASO. W jednym mi powiedzieli 200, w drugim 60.

Musiałeś mieć jakieś znajomosci :wink:

A swoją drogą - 200!!!A TO GNOJKI!!!!!

A macher właśnie sobie zaśpiewał 120 WRRRRRRR!!!

to taniej trafisz kaseciaka na allegro lub jak masz inne radio kupować to zainwestuj w ''nowe'' :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tez mam taki problem , poszukalem na necie i znalazlem program, ktory generuje kod na podstawie numeru seryjnego radia, jesli kod juz byl zmieniany to lipa. Jeszcze go nie wyprubowalem, ale warto sprobowac , a moze sie uda , napisz maila to wysle ci ten program, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze, jak zakoduje się radio to trzeba zostawić je włączone na około godzinę i po godzinie znowu można wpisać kod dwukrotnie, i tak bez końca. Jest to napisane w instrukcji obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze, jak zakoduje się radio to trzeba zostawić je włączone na około godzinę i po godzinie znowu można wpisać kod dwukrotnie, i tak bez końca. Jest to napisane w instrukcji obsługi.

Hi Hi

Tylko trzeba ten kod najpierw mieć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tę nie miałem kodu (po odłączeniu aku) i podjechałem do serwisu rtv(spec audio) i za 40 zeta w pół godziny sciągneli kod z EPROM-u

[ Dodano: 10-11-2006, 22:25 ]

ja też nie miałem kodu (po odłączeniu aku) i podjechałem do serwisu rtv(spec audio) i za 40 zeta w pół godziny sciągneli kod z EPROM-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze tylko kilka słów na podsumowanie mojej historii:

- ceny rozkodowania wahają się od ... 0 zł do 200, zależne od ASO, czy też fachmana który ma się sprawą zająć - najlepiej wcześniej do delikwenta zadzwonić i się wywiedzieć.

- jak rozkodować radyjko (jak się już kod ma) - napisał pre_pl tutaj http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3407

- chcę podziękować Jankowi, który deklarował pomoc, ale nie doszło do niej, bo ... ja się nie odezwałem :oops: (za chwilę dlaczego). Zapamiętajcie tego gościa-może niejednemu w razie kłopotów pomóc.

A problem z moim kodem? Skończył się dobrze. Po prostu znalazłem go zapisanego na jakiejś starej fakturze z czasów sprowadzania autka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...