Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy *


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiecie gdzie tanio dorwać panel od tylnej kanapy?

Sam panel czy regulaotry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś może numery mat w tylną kanapę ? Ewentualnie może ktoś ma na sprzedaż ?

ciezko dostac niestety:kwasny: lepiej zakupicprzednie fotle i wytargac z nich maty , wrzucasz na tył i smiga:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie gdzie tanio dorwać panel od tylnej kanapy?

Sam panel czy regulaotry?

najlepiej panel z regulatorami aby można było podłączyć ogrzewanie tylej kanapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie gdzie tanio dorwać panel od tylnej kanapy?

Sam panel czy regulaotry?

najlepiej panel z regulatorami aby można było podłączyć ogrzewanie tylej kanapy

Został mi tylko sam panel. Musisz szukać na allegro/ebay jak wszyscy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a czy regulator/ potencjometr do grzanej kanapy z A8 D3 o numerach 4E0 963 563 A też można użyć?? Wpisując w google wyskoczyła mi fotka tego regulatora z wybitymi numerami 4E0 963 563 A oraz 8E0963 563. Wygląda identycznie jak ten z A4.

Chodzi mi o sam potencjometr bez panelu (są inne)

---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

patrzajta https://www.google.pl/search?q=4E0963563A&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=1HUMU_aSJNHo7Aa67YDYDQ&ved=0CAgQ_AUoAg&biw=1280&bih=857#facrc=_&imgdii=_&imgrc=ouLx6sTzyftfAM%253A%3Be4zFNBd-CMmgDM%3Bhttp%253A%252F%252Fkfz-verwerter-in.de%252FBilder%252F2012%252FOktober%252F07%252F03%252FCIMG1737.JPG%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.ebay.de%252Fitm%252FAudi-A6-A4-S4-RS4-8E-B7-Sitzheizung-Schalter-8E0963563-4E0963563A-%252F170921195392%3B640%3B480

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku masz schemat moze pod co sie podpiac z tym ryglowaniem drzwi na tyle bo tez mam taki panel i chchialem zrobic calosc za 1 razem:wink:

podziekowania za piekny opis:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju - czytamy zanim za robotę się weźmiemy :wink:

Ten środkowy przycisk to włącznik/wyłącznik zamka centralnego - miałem nadzieję, że uda się go odpalić ale niestety... Działa tylko w wersji US a MK pod 315MHz nie mam zamiaru do auta pakować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to przegapilem, moze ze czytam diy o 3 nad ranem

:hi:

---------- Post dopisany 16-06-2014 at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2014 at 05:20 ----------

wiazka prawie gotowa ale meczy mnie to ryglowanie.....

Bartek jesli nie mozna tego podpiac aby dzialalo z naszymy MK to jedynie moge doprowadzic podswietlenie tylko ktore piny obsadzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

dość się dzisiaj namęczyłem żeby wyciągnąć kanapę odkręciłem 2x śruby od drzwi a cały czas trzymał ten środkowy tam gdzie jest ten podłokietnik.

dzięki Bart za rysunek już spróbuję odkręcić kanapę bo na nich mają wpaść recarosy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pin 1 - zasilanie stałe z bezpiecznika 44 (30A). Od regulatorów przeciągamy kabel o przekroju 2.5mm. Przewody prowadzimy w profilu przewodów znajdującym się na lewej ściance tunelu, Dodatkowo taki sam przewód wyprowadzamy z panelu Klimy (6-pinowa wtyczka F, pin nr 3)

i teraz pytanie. ja dokladalem grzanie przednich foteli i wpinalem sie wlasnie bezposrednim zasilaniem przez bezpiecznik 30A do klimatronika (6-pinowa wtyczka F, pin nr 3). to w sumie mam juz ten pin zajety. to teraz po prostu podpinam sie tylko pod ten przewod? 4 maty byly by zasilane z tego przewodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie odświeżę temat. skoro tak ciężko dostać ori maty na tył,a fotele przód też są drogie, to co myślicie o tkim czymś http://allegro.pl/mata-grzewcza-grzejna-pod-tapicerke-12-v-duza-i4989459317.html ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pin 1 - zasilanie stałe z bezpiecznika 44 (30A). Od regulatorów przeciągamy kabel o przekroju 2.5mm. Przewody prowadzimy w profilu przewodów znajdującym się na lewej ściance tunelu, Dodatkowo taki sam przewód wyprowadzamy z panelu Klimy (6-pinowa wtyczka F, pin nr 3)

i teraz pytanie. ja dokladalem grzanie przednich foteli i wpinalem sie wlasnie bezposrednim zasilaniem przez bezpiecznik 30A do klimatronika (6-pinowa wtyczka F, pin nr 3). to w sumie mam juz ten pin zajety. to teraz po prostu podpinam sie tylko pod ten przewod? 4 maty byly by zasilane z tego przewodu...

I jak zrobiles ? Mam podobna akcje. Mam dokladane juz przednie grzane i zabieram sie za tyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie podlaczylem :)

Jutro bede grzebal grzane maty na siedzisko ( oparcie juz wrzucilem ) to zostanie jeszcze to podlaczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś może numery mat w tylną kanapę ? Ewentualnie może ktoś ma na sprzedaż ?

kanapa tył siedzisko 8E0 963 555 E x2szt

Edytowane przez marjankowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu zakładałem maty z recaro A6 C5 wychodzi dużo taniej ale grzebania sporo maty nie pasują na wytłoczenia w siedzeniu trzeba ciąć, lutować, przerabiać... co ciekawe w moich recaro na oparciu miałem zamontowane ori maty tylko przewody były poodcinane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego jest ten ten przycisk na środku ?

blokowanie centralnego zamka - występuje w wersji na USA/Mexico

po raz kolejny Turzol dzięki :wink:

a może ktoś ma numer tej wtyczki do podłączenia tego przycisku na środku i nr pinów do niej?

w tym tygodniu zakładałem maty z recaro A6 C5 wychodzi dużo taniej ale grzebania sporo maty nie pasują na wytłoczenia w siedzeniu trzeba ciąć, lutować, przerabiać... co ciekawe w moich recaro na oparciu miałem zamontowane ori maty tylko przewody były poodcinane

ja właśnie też nabyłem maty do grzania tylnej kanapy i mam mały problem bo wtyczki w nich są poobcinane. Z dwóch mat wychodzą cztery kabelki a z dwóch dwa. jak je teraz połączyć z tą dwunastopinową? jedna z mat jest pod d*pę a druga do pleców ale któa to która i jak je ze sobą łączyć jakie nr kostek? z góry dziękuje za pomoc.

Koledzy klubowicze mam mały problemik mianowicie mam w tylnej kanapie dwie maty pleców z kostkami 2-pin i dwie maty d*up z kostkami 8-pin jak to teraz połączyć z kostką 12-pin idącą do panelu sterowania grzaniem kanapy? jak powinna wyglądać wiązka? które piny gdzie? kostka 2-pin ma następujące osadzenie 1-brązowy, 2-brązowo niebieski. kostka 8-pin: 1-brazowo-czarny, 2-czarno-bialy, 4-żółto-czarny, 5-brazowo-niebieski, reszta puste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...