Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Dyfuzor zderzaka tylnego S-Line


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

:siema:

Proszę o sprecyzowanie nru dyfuzora zderzaka tylnego S-Line (dwururka) do TDI.

Tych numerów jest trochę i nie wiem czym one się różnią? I dlaczego jest ich kilka z różnymi końcówkami... Np.: 8E0 807 521 (A)

Potrzebuję nr dyfuzora bez ORI wycięcia na hak. Czy zamawiając w ASO kolor jest też zależny od końcówki nru? :mysli:

Z góry dzięki za pomoc.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo! Spotkałem się właśnie z takim numerem tylko, że dokładka miała ORI wycięcie na hak holowniczy... :mysli: Ja takowego nie potrzebuję czy nr będzie taki sam w tym wypadku? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dokładki s-line na jedną stronę do TDI.

Nie do lakierowania tylko taką szarą. Nie wiem czy to jest taka szara jak zwykła czy to taki szary jak nakładki drzwi S4.

U mnie jest taka i takiej od sline bym potrzebował (kolor):

54e69027b5cb.jpg

Znalazłem tylko takie numery:

8E0 807 521 B

8E0 807 521 H szary przygotowany do malowania wersja s-line

8E0 807 521 M (podwójny wydech wiec chyba nie)

Czy cena faktycznie jest w ASO 190zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie też nic nie znalazł, mówił ze jak do lakierowania to z jakimiś tam jeszcze literkami, ale się nie sprawdziło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem wcześniejsze wpisy, że 8E0807521A, to dokładka S-line z rurami na dwie strony?

Potrzebuję do 3.0TDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego wątku żeby syfu nie robić.

Szukam takiego dyfuzora, będzie to mi pasowało do seryjnego zderzaka w A4 B7 Avant? Mam dwururkę jak w 3.0 tdi, dokupię albo same końcówki albo cały wydech końcowy ale nie wiem co z tym dyfuzorem, poratuje ktoś numerem?

k-cimg2621-4197234168311077901.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu! Dzięki, wujek google mówi że to ten numer :dance2: Ty ale chyba serwis mi tylko zostaje, bo na alle pustki i na jebaju coś było ale już sprzedane za 60 eurasków :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niedaleko w serwisie audi za 270 :wink: dzwoniłem już. Jak narazie to się cieszę że mam ten numer, jeszcze muszę coś nad samym wydechem pomyśleć i będzie miodzio tył :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kogos widzialem, że montował same końcówki + ta dokładka. Przeszukaj galerię aut B7, jak znajdę to podrzucę.

---------- Post dopisany 10-07-2014 at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2014 at 23:42 ----------

PS:http://a4-klub.pl/b7-a4-s4-rs4-75/b7-asb-s-line-avant-q-3-0-v6-tdi-282km-554nm-czarna-perla-ze-srebrnymi-elementami-306881/index2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w przyszłym miesiącu będę pewnie ogarniał temat po wypłacie, bo jak narazie to w wakacje mam 6 wesel :facepalm: a jeszcze człowiek chce gdzieś pojechać na wywczas :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki czy tą dokładkę da radę jakoś wyrzeźbić do B6 avanta?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,da radę wpiąć dyfuzor od zderzaka sline do zwykłego na dwururke ? ? Nie chciałbym kupić na darmo ? A wyj**łem hak i dziura w dyfuzorze została ? Z góry dzięki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...