Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podgrzewane lusterka


Kamill

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec kontynuujac temat lusterek dzisiaj sprawdzalem i nie mam podgrzewania, tylna szyba juz zaczela plynać, a na lusterkach jak byl lód tak zostal. Lustra mam elektycznie sterowane. Troche skoda ze nie sa podgrzewane, brakuje mi tego i to dosc czesto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec kontynuujac temat lusterek dzisiaj sprawdzalem i nie mam podgrzewania, tylna szyba juz zaczela plynać, a na lusterkach jak byl lód tak zostal. Lustra mam elektycznie sterowane. Troche skoda ze nie sa podgrzewane, brakuje mi tego i to dosc czesto.

Ja bym proponował poszuakć w kodach wyposażenia czy masz podgrzewane.Być może maty grzewcze skończyły swój żywot :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ja też nie mam pogrzewanych, ale tak sobie myśle że może jaieś małe rezanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tyż nie ma cieplych lustereczek :cry: a co do rezania tego to chyba nie ma duzego zachodu kwestia podpiecia sie pod ogrzewanie szybki ewentualnie dodatkowy wlacznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kody zczytasz z naklejki, powinna byc w bagazniku w okolicach pod podloga przyklejona do blachy ( przynajmniej u mnie tam jest ) , lub jak masz ksiazke serwisowa to tam tez jest wklejona ta sama naklejka z kodami wyposazenia i innymi danymi na temat Twojego auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrzewanie lusterek w Audi to chyba szczyt luksusu w moim przypadku rocznik '00 klimtronik, elektryka drzwi, elektryka lusterek, ASR, podłokietnik, subwofer, skóra na kierze i lewarku, 4 pp, a po ogrzewaniu lusterek ani śladu :( Tego nie zrozumię to powinno być w standarcie tak jak centralny zamek lub ABS - bo w pewnym stopniu tez odpowiada za bezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Audi podarowało sobie zbedne koszty zwiazane z ogrzewanymi lustereczkami ale macie racje powinno to być montowane w standarcie gdyz mieszkamy w klimacie umiarkowanym gdzie jak nie zima to pada czesto deszcz a wtedy widocznosc wstecz jest mocno ograniczona :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie rok produkcji 02.99 i podgrzewanie lusterek na szczescie jest razem z elektryka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki a macie gdzieś może spis tych wszystkich kodów?? Bo ja skądś to ściągnąłem zacząłem sprawdzać i raptem na kilkadziesiat moich kodów z nakleiki znalazlem kurde 10.

A4 z 2002.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki a macie gdzieś może spis tych wszystkich kodów?? Bo ja skądś to ściągnąłem zacząłem sprawdzać i raptem na kilkadziesiat moich kodów z nakleiki znalazlem kurde 10.

A4 z 2002.

Są w Etce , bo sprawdzałem swoje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki a macie gdzieś może spis tych wszystkich kodów?? Bo ja skądś to ściągnąłem zacząłem sprawdzać i raptem na kilkadziesiat moich kodów z nakleiki znalazlem kurde 10.

A4 z 2002.

Są w Etce , bo sprawdzałem swoje :wink:

a masz może jakiś link bo w tej ruskiej to nie wiem gdzie szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki a macie gdzieś może spis tych wszystkich kodów?? Bo ja skądś to ściągnąłem zacząłem sprawdzać i raptem na kilkadziesiat moich kodów z nakleiki znalazlem kurde 10.

A4 z 2002.

Są w Etce , bo sprawdzałem swoje :wink:

a masz może jakiś link bo w tej ruskiej to nie wiem gdzie szukać

Założyłem nowy temat o kodach , żeby nie robic tu off topa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam grzanych luster,a kolega w 1.6 ma i szlak mnie chce trafić!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w swoim ADR mam 4 X zwierciadła w prądzie + podrzewane lustereczka, w naszym klimacie opcja jak najbardziej pożyteczna :wink:

z minusów, niestety siedzenia nie są podgrzewane :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki, mam i ja:) nawet nie musiałem sprawdzać w kodach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem lusterka podgrzewane ale nie miałem doprowadzonych kabli do kostki więc sobie doprowadziłem i jest miodzio ;) Troche dziwnie ale tak miałem. Podłączyłem pod ogrzewanie tylnej szyby, chociaż później czytałem na forum, że niektórzy mają to podłączone pod przełącznik regulacji ustawienia lusterka na lewe i prawe. Podobno jak jest w położeniu środkowym to grzeją lusterka. Nie pytałem jak to dokładnie wygląda bo podłączyłem już wczesniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki, mam i ja:) nawet nie musiałem sprawdzać w kodach:)

Ja oczywiscie tez mam.

Napisaliscie ze trzeba podpiac pod ogrzewanie tylnej szyby,

ale to co zauwazylem nasze oryginalne podgrzewanie lusterek wlacza sie automatycznie jak zapalam silnik, wtedy moje lusterka robia sie przejrzyste :mrgreen:

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...