Demontaż przedniego grilla

wrclaguna

Panowie a czy podpowiecie jak "zrobić" taki ładny cały czarny grill ? Czy to jest kwestia pomalowania ramki (jeśli tak to jak i czym), czy trzeba nową kupić ?

dobry lakiernik ogarnie Ci temat.

wrclaguna - a ja mam pytanko do twojego grilla, ramke sam malowales czy kupiles gotowca?? u mnie po prawej stronie na dole jest peknieta chromowa listwa, nie da sie jej dokupic i myslalem o sklejeniu tego i pomalowaniu jej na czarno mat albo polysk.

dobry lakiernik ogarnie Ci temat.

Ori to dwa zupełnie różne grille różnica nie jest tylko w ramce tzn. chrom a czerń , plastyk jest również czarny.Ori czarny grill 1500 zł w ASO :facepalm: używka ori. (nie Chinol :thumbdown: ) 350-400zł dość trudno kupić nie uszkodzony .

DSC_0441.jpg

---------- Post dopisany 04-12-2013 at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany 03-12-2013 at 20:03 ----------

Efekt po montażu :kox:

DSC_0451.jpg

Ja u siebie mam ori czarny grill z S4 ale ramkę malowałem z chromu, grill w zakupie był nowy bez ramki. Latam już tak ze 4 lata i na razie się trzyma. Te fabryczne czarne ramki sa o tyle lepsze że w razie odprysku od kamienia wewnątrz plastik jest czarny i nie widać odprysku. No co do demontażu grila bez zdejmowania zderzaka to też pierwszy tak wymieniłem, zara po zakupie auta, ale jak potem zdejmowalem zderzak to myślę że nie warto obdzierać łap, szybciej jest zrzucić cały zderzak.

Panowie zajęło mi 3 min żeby znaleźć, wystaczy trochę chęci :)

post 277

#wrclaguna dzieki za instrukcje
mi udalo sie wymienic wczoraj grill zupelnie samemu, czas ok 30minut, nic nie polamane, tym bardziej jestem z siebie dumny:)
grill RSlook zamowilem na aliexpres, z ocleniem wyszedl cos kolo 980zl

a mam jeszcze pytanko, jak bezpiecznie wysunac lampy? chce je okleic folia kameleon, halogeny juz okejone i wygladaja faajnie, teraz czas na lampy..

W dniu 10.11.2011 o 13:27, wrclaguna napisał:

Nie wiesz czy w b8 lift tak samo zdejme sa.ego grila?

witam kupileł gril od Rs do zwykłego avant po lifcie i okazalo sie ze jest za szeroki ,czy da sie cos z tym zrobic?

No tak, nie spasujesz go. Nawet jakbyś zderzak od RS kupił bo z błotnikami się nie zgra.