Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] laptop za 2100


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamierzam kupić laptopa do 2100 zł, matryca 15.6 system win7 procek może doradzicie jaki lepszy, amd czy intel?laptop ma służyć do internetu, oglądania filmów,no i jak się da to w coś zagrać sporadycznie.Jak możecie to podajcie kilka konkretnych modeli ,bo jest tego dużo.

skoro nie chcecie nic polecić,to co powiecie na to Pavilion dv6-6020ew i3 4GB 15,6 LED HD 500GB 6490

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upewnij się czy w HP poprawili temat przegrzewania się :wink4: , znam 3 osoby, które mają z tym problem....

No mój padł po roku a w serwisie powiedzieli że mieli tego mase :thumbdown:

Jak coś polecam ASUS lub TOSHIBA ewntualnie ACER, są to najlepsze marki dobrze wyspecjalizowane w komputerach, a ASUS to jak ferrari aut :wink4:

TOSIA jest tańsza ale równie dobra ja mam TOSIE 2 i pół roku i jest ogień :evil:

w twojej cenie to polecam taką:

http://allegro.pl/toshiba-c660-i3-2310-6gb-500gb-gf315-win7-a53e-k52-i1926283990.html

dobre parametry wiec tez pograsz sobie :naughty:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 20:33_________________________________________________lub taki :naughty:

http://allegro.pl/okazja-toshiba-l750-2x2-4ghz-6g-500g-ati6380g-win7-i1934967126.html

nawet chyba lepszy od popszedniego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote author=Łuki1984 a ASUS to jak ferrari aut

Jestem pracownikiem serwisu komputerowego, prawda jest brutalna ale najwięcej mamy awarii notebooków Asusa. Niestety ale nie ma już żadnej różnicy czy kupujemy Asusa, Acera, Della, HP, Packard Bella, Samsunga czy Sony, wszystko to tylko chińskie "jednorazówki". Szkoda jedynie że Apple tyle kosztują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Łuki1984 a ASUS to jak ferrari aut

Jestem pracownikiem serwisu komputerowego, prawda jest brutalna ale najwięcej mamy awarii notebooków Asusa. Niestety ale nie ma już żadnej różnicy czy kupujemy Asusa, Acera, Della, HP, Packard Bella, Samsunga czy Sony, wszystko to tylko chińskie "jednorazówki". Szkoda jedynie że Apple tyle kosztują...

[/quote]

Nie pitol kolego :gwizdanie:

Z własnego doświadczenia: mam trzeciego laptopa był asus porządny, szwagierka ma już swojego 4lata i nawet na plaże z nim chodziła, HP to nie wspomne (wada fabryczna) padł po roku :sick3:

Toshiba hula że aż miło prawie 3 lata :wink4: wiec polecam :naughty:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 21:16_________________________________________________Poza tym Ty serwisujesz te kompy a nie używasz każdy po kilka lat, więc skąd wiesz :cool1:

Ludzie mogą przynosić kompy uszkodzone z ich własnej winy a nie same z wad lub tym podobnych :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, Ty masz swój punkt widzenia a ja co chwila odsyłam do reklamacji Asusa z uszkodzoną płyta główną.. Odnośnie tego co powyżej to HP rodziny DV6 miały problem z przegrzewającym się układem graficznym, jednakże ostatnie wypusty mają ten problem zlikwidowany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale o Toshibach nic złego nie słyszałem :cool1:

Płyty się przegrzewają bo ludzie kładą kompy na łóżku na kołdrze lub poduszkach, nogach i zatykają nawiewy wentylatorów i padają, wiem bo sam tak jednego lapa załatwiłem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

No i kolega teraz ma 2 punty widzenia i podejmie sam męską decyzyję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...