Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż oświetlenia zewnętrznego w obudowie lusterek bocznych


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Idzie wymienić diody z podświetlenia na inne? Tzn czy jest ten element rozbieralny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diody są zalane w plastiku raczej nie wymienisz

Trochę szkoda, bo można byłoby się zgłosić do kolegi Tomnika może by coś dosztukował fajnego (mocniejszego, lepiej świecącego) :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś myk jak przeciągnąć kabelki do lusterka ?

W pierwszym poście jest opis że ten mod jest tylko do lusterek NIE składanych...czy nie da się tego obejść?Może ktoś już wymodził w składanych :P ?

chodzi o a4b6..

Ma ktoś myk jak przeciągnąć kabelki do lusterka ?

W pierwszym poście jest opis że ten mod jest tylko do lusterek NIE składanych...czy nie da się tego obejść?Może ktoś już wymodził w składanych :P ?

chodzi o a4b6..

Dobra już doczytałem, że pasują tylko jest niewielki sens montażu bo po złożeniu gasną... a co jeśli miałbym składanie i rozkładanie z kluczyka i czy jeśli clh mam pod halogeny to musiałbym wybrać między doświetleniem przez halogeny lub lusterka czy paliłoby się i to i to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Temat nie umarł. Ja mam to tak rozwiązane modułem do składania luster:

https://www.youtube.com/watch?v=MGXXKoVZI0E

Poza tym poczytaj sobie też ten temat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/218357-Projekt-podświetlenie-lusterek

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Temat nie umarł. Ja mam to tak rozwiązane modułem do składania luster:

Poza tym poczytaj sobie też ten temat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/218357-Projekt-podświetlenie-lusterek

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzieki! dokladnie o to mi chodziło!Nie byłem pewien czy blendy z podświetleniem nie wyklucza mi opcji składania luster z pilota, a jak się okazuje mając moduły składania lusterek z pilota, bledy i clh to najprostszy sposób ogarnięcia podświetlenia;) a dzięki filmikowi już ogarniam na jakiej zasadzie działa doświetlenie w połączeniu z halogenami pod clh :thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie blendy podejdą? Numery się niby zgadzają, ale wyglądają z deczka inaczej (wycięcia na śrubki)...

lustra.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u kogo mogę kupić kostki z pinami ? bo okazuje się ze mam te blendy w lusterkach z diodami, ale kabli doprowadzonych brak, więc bym sobie to ogarnął tylko kostek nie mogę dostać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem kable teraz pytanie bo diody świecą cały czas. Dałem plus do 1 pinu a masę do 3 pinu ? czy wina kodowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2012 o 11:40, HiRide napisał:

Mozna to zalozyc w b6 i b5 i w kazdym innym audi lub aucie ktory ma lusterka :>

Tanszą alternatywą dla lampki za 150 zl :blink: są diody power led 3 lub 5 wat ale ta 3 w zupelnosci wystarcza.Cena od 10 do 50 zl za firmowe diody .

Jedna taka pod lusterkiem daje wiecej swiatla niz ori.

Gdzie konkretnie tego leda kupowales bo nie mogę znaleźć do tych lusterek?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...