Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sygnał od swiateł


Gość darecki84

Rekomendowane odpowiedzi

wyciągnąć deske i gdzieś od tyłu w obudowie powinien się tam znajdować, a jaki masz dokładnie problem :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darecki84

hchodzi mi o to ze jak są zapalone światła i otworze dzrzwi to powinno piszczeć a u mnie eho a w zegarach jest ale to co innego np rezerwa i piszczy też inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox, u mnie to samo , rezerwa i inne pierdoły piszczy a ze światłami nic, patrzyłem ale narazie dałem sobie spokój, jak wyciągłem deske i z powrotem włożyłem to nawet działało, max 2 dni a potem "echo", bedzie cieplej bedziemy działać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście o czymś takim na zgaszonym samochodzie włączcie kierunkowskaz w prawo zapali sie tylko prawa pozycja w lewo tylko lewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście o czymś takim na zgaszonym samochodzie włączcie kierunkowskaz w prawo zapali sie tylko prawa pozycja w lewo tylko lewa.

to jest normalne w większości aut no może oprócz malucha :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fordzie mondeo w przelaczniku od swiatel jest taka opcja ustawienia pozycji bez zabawy kierunkowskazami prawa albo lewa pozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mercedesie jest cos takiego też w przełączniku od świateł, ale w grupie Audi VW jest to za pomocą migaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście o czymś takim na zgaszonym samochodzie włączcie kierunkowskaz w prawo zapali sie tylko prawa pozycja w lewo tylko lewa.

Heh od 1979 roku w audi był taki bajer :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie ;) cos takiego to normalka ;) ch0dzi o oszczednosc energii ;)

A jesli chodzi o sygnal to ja w sumie tez go nie mam (nie dziala?), czy kazda a4 miala cos takiego?

W niektorych autach piszczyk znajduje sie w przerywaczu od swiatel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...