Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grand Theft Auto V


Rekomendowane odpowiedzi

za piractwo/przerabianie ban dozywotni...

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

btw... w norge zeby kupic V po premierze trzeba sie zapisywac w sklepie albo zamawiac w necie... 17.9.13 gra rozeszla sie od polnocy do rana... na polkach tylko info zeby pytac przy kasie:) dzis doszla paczka... milego weekendu:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczę jeszcze raz, osoby które grają na piratach nie dostaną bana jeśli nie grały w grę przed premierą, tzn nie uzyskały żadnych osiągnięć.

Ja grałem jak wiecie bo już miałem 2-3 dni przed premierą ale nie podłączałem nigdy konsoli do neta, teraz w końcu będę chciał ją podłączyć i aby uniknąć bana trzeba usunąć profil na Xsie najlepiej z save'ami chociaż one nie powinny na to wpłynąć. Wówczas można już grać na lajcie.

Tak właśnie zrobię i od nowa zacznę grać na nowym profilu bo i tak nie grałem w misje (tylko 2,8% gry)

Zapodam TP linka i w tygodniu będzie trzeba w końcu sprawdzić co ten live warty zwłaszcza że pierwsze 3 miesiące są gratis.

TP-LINK TL-SF1005D SWITCH 5 PORTÓW 5P Wersja MINI (3518650338) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebys wiedział... Od 23 do 3.30 godzinka snu i w trase :grin:

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz bana wyłapać to Ci żadne granie po premierze nie pomoże. odpaliłem gta V w sobotę po południ jak tylko nagrałem i grałem codziennie podpięty do liva i bana nie mam , a przecież MS tak straszył banami za granie przed premiera. 3 lata temu jak leciały bany to prawie każdy dostał , ale za przeróbkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zj***li tu .....jak najedziesz np na auto albo psiarnia ci w dupe wjedzie to kabooom i dead:kwasny:

Idiotyzm, pierwsza myśl jaka mnie naszła jak go znalazłem to "wypasione koła, przejade nim po aucie"... :kwasny: bezuzyteczna ta fura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA V PC :kox: GTA V PC: Release Date and Details Revealed

22 listopad :tonguemad::tonguemad::tonguemad::tonguemad::tonguemad::tonguemad::tonguemad: cudowna nowina :radocha:...wiadomo data moze sie zmienic Rockstar tego nie potwierdza :wink: ale mam nadzieje, ze do konca roku wyjdzie :decayed:

mozna juz zamowic - Grand Theft Auto 5 (GTA V) - PC Games - PC (Action Adventure)

http://www.3kropki.pl/p/8/3/1/grand_theft_auto_v_gta_5.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zj***li tu .....jak najedziesz np na auto albo psiarnia ci w dupe wjedzie to kabooom i dead:kwasny:

Idiotyzm, pierwsza myśl jaka mnie naszła jak go znalazłem to "wypasione koła, przejade nim po aucie"... :kwasny: bezuzyteczna ta fura.

To samo z czołgiem.

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

GTA V PC :kox: GTA V PC: Release Date and Details Revealed

22 listopad :tonguemad::tonguemad::tonguemad::tonguemad::tonguemad::tonguemad::tonguemad: cudowna nowina :radocha:...wiadomo data moze sie zmienic Rockstar tego nie potwierdza :wink: ale mam nadzieje, ze do konca roku wyjdzie :decayed:

mozna juz zamowic - Grand Theft Auto 5 (GTA V) - PC Games - PC (Action Adventure)

Grand Theft Auto V GTA 5 (PC) - Sklep 3Kropki.pl cena 148,99 zł kup tanio

Wątpię czy to prawda takie przecieki od początku się pojawiają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się pojawi w przyszłym roku a raczej na pewno i wówczas pecetowcy będą 230626_jerkopos.gif

:naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: cierpliwie poczekam na ten org.... :decayed:

konsoli kolejny raz dla jednej gry ( GT5 na pare miesiecy ) juz nie kupie... i sterowanie na padzie wychodzi mnie beznadziejnie :grin::wink:

ps. jak bedzie opcja modzenia jak w poprzednich wersjach + 2x lepsza grafika to juz wiesz kto bedzie machal reka :decayed: przez nastepne kilka lat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to jest za***iste w pc ale jednak nie każdy jest w stanie wydawać po 6-7 koła na kompa by tak wszystko śmigało a zwłaszcza GTAV bo wiemy jakie ma wymagania GTAIV po tych modach co tutaj wrzucaliśmy kilka stron wcześniej z tą zajebistą grafą:wink:

---------- Post dopisany 30-09-2013 at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany 29-09-2013 at 23:50 ----------

GTA V Cheat Code - YouTube

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to jest za***iste w pc ale jednak nie każdy jest w stanie wydawać po 6-7 koła na kompa by tak wszystko śmigało a zwłaszcza GTAV bo wiemy jakie ma wymagania GTAIV po tych modach co tutaj wrzucaliśmy kilka stron wcześniej z tą zajebistą grafą:wink:

to prawda Pawel przy dodatkowych modach i teksturach z 3-10 razy wieksza waga moze byc szalenie wymagajaca... jak jej poprzedniczka.

PS.

Klipy z gier pokazywane na YouTube str. 2 :wink: w jakosci Full HD wygladaja spokojnie 2 razy gorzej niz ori wlasciciela przed komputerem.

Nagrywam filmiki z gier Frapsem :wink: podkrecam grafe maksymalnie w grze oraz dodatkowo na karcie ( pokazywalem jak... )

nagrywajac wyscig podczas gry np. GTR2 z modami :kox:filmik 28 minutowy zajmuje heh 68.281.803 KB :whistling:

czyli ponad 68 GB !!!!!!!!!!!!!!!! dokladnie odwzorowujac obraz przed oczami :shock3:

Ten sam klip YT konweruje maxymalnie na 2 GB lub mniej :facepalm:

Wiec nie ma co sie sugerowac mega grafika gier z YT bo i tak spokojnie :whistling: 2 razy lepsza jest na domowym PC :wink:

:hi: za male OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zbędnego pieprzenia.Mozna juz zamawiac preorder wersji PC.Juz trąbia w mediach,oficjalna zapowiedz to pewnie kwestia czasu.Premiera koncem listopada .Wymagania:

Grand Theft Auto 5 (GTA V) - Specifications

Minimum Requirements: (Predicted)

Intel:

◦Core 2 Duo E4600 2.4GHz

◦GeForce GT 340

◦2 GB RAM

◦Windows XP or 7

◦DirectX 10.0

◦32 GB Hard drive

AMD:

◦Athlon 64 X2 Dual Core 5400+

◦Radeon HD 3800 series

◦2 GB RAM

◦Windows XP or 7

◦DirectX 10.0

◦32 GB Hard drive

A tu link do pre...

Grand Theft Auto 5 (GTA V) - PC Games - PC (Action Adventure)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...