Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Regeneracja zacisków tylnych


paplanski

Rekomendowane odpowiedzi

sprecyzuj o co dokładnie chodzi ? gumki i tłoczek ? czy regeneracja totalna ? problemy z ręcznym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkowita regeneracja z czyszczeniem, malowaniem, nowymi gumkami to koszt od ok 120zł/zacisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba więcej ... gumki ok30zł piaskowanie 20 , tłoczek ok50 , prowadnice 40 ,śruby 20, to są ceny raczej zaniżone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od tego co trzeba wymienic

sama regeneracja 220zł/kpl wzwyż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od tego co trzeba wymienic

sama regeneracja 220zł/kpl wzwyż

To powiedz mi czy opłaca się zregenerować stare zaciski czy lepiej kupić nowe TRW żeliwne bądź alu. Są takie na allegro po 350zł za 1szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz wydac 700zł za kpl zamiast 220-250 ?????

zaciski które regeneruję są myte, rozbierane, znowu myte i piaskowane

potem wycieczka do pieca i posiedzenie 7-8 godzin

nastepnie podkład i proszek, jak ładnie wystygną poprawiam wszystkie gwinty i otwory

składam z uzyciem litowego smaru i po robocie

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale wtedy będę bez auta jakiś czas :confused4: a to nie możliwe. Zastanawiam się jak to rozgryźć. Po drugie chciałem kupić wszystkie przewody nowe ale czekam na info od koloegi do jakich są zacisków. Jak do alu będą to trochę lipnie i dlatego moje pytanie. Poza tym chciałem się Ciebie zapytać co sądzisz o tych zaciskach TRW, czy dobre to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz u siebie zaciski żeliwne, nie alu

a załatwic mozna to w prosty sposób:

odkrecić zacisk a przewód zakrecic zaślepką, gwint M10X1

kilka dni jezdzisz bez tylnych hamulców

przeciez wysyłałem Ci takie zaślepki.... :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie doczekałem się :( ale już nie chciałem Cię molestować. Wiem że mam żeliwne ale w którymś wątku napisałeś że można zastosować inne przewody i zastosować zaciski alu i będą pasować p&p więc stąd moje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurwa !!!!!!!!!!!!! wysyłałem, na 100% :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

jak nie doszły to trzeba było sie upomniec :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz raz zapomniałeś , potem napisałeś że jakoś pójdzie i skoro nic nie doszło to myślałem ze olałeś temat a że mi się aż tak nie spieszy z tym bo zawsze jest na co wydać kasę więc myślałem że kiedyś jeszcze Cię zagadnę. Teraz widzisz wyszło przy okazji innej rozmowy :decayed: ale to co napisałeś to dobra sprawa. Mógłbym ściągnąć i Ci wysłać. Myślę jednak że dopiero na wiosnę bo teraz nie chce mi się już grzebać przy aucie. Za zimno a nie mam garażu ani miejsca gdzie mógłbym to zrobić. Jak chcesz to podeślę Ci moje dane na PW :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie wysyłka sie przeciągnęła ale na 100% były wysłane, tylko pytanie GDZIE !!!!!!????????

jak wpadna mi w rękę zeliwne zaciski to Ci je odnowię i wysle

odeslesz mi swoje i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździć bez hamulców na tył :shocked:

Ja kiedyś jechałem bez jednego zacisku... pierwsza droga z pierwszeństwem i bym jeździł trambusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tyłem nie ma zadnego problemu, gorzej z przodem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem bez tylnych hamulców tzn po prostu odłączony układ ... massakra zawiecha dostaje w d*pę po zatrzymaniu do zera auto odbija się jak sprężyna przód tył ...przód tył ,ale przy hamowaniu nie do zera różnica jest mała w szczególności kiedy auto nie dociążone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze takie rozwiazanie jest tylko na delikatne dojazdy i raczej tyko na pare dni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...