Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zielona Góra - AUTO BRUM


samurajjack

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam ten warsztat. Stukało mi coś w silniku i dużo paliwa zżerał. Pojechałem do serwisu VW na Zaciszu i tam podłączyli go pod komputer i nic nie potrafili powiedzieć. Powiedzieli że nie wiedzą co to jest i że nie podejmują się naprawy - mówili że może zawór w silniku się zatkał na 50 procent. Pojechałem do gościa z Auto Brum - Sebastian. Znalazł usterkę w 2 minuty - kolektor. Powiedział że nie wie co tam w środku jest zepsute więc naprawa będzie kosztować od 100 do 300 zł a jak nowy kolektor to jakieś 600-700 zł. Po rozebraniu okazało się że kolektor był zasyfiony i trzeba było go tylko wyczyścić. Skasował mnie 70 zł!!!!!!!! A mógł mi wcisnąć że coś tam wymieniał i będzie to kosztować 300 zł. To jest profesjonalna firma. Sebastian pracował w serwisie 8 lat więc się zna. Warsztat mieści się na Wiejskiej - wjazd na przeciwko Castoramy w ZIelonej Górze

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem u nich rozrząd, termostat, paski (wymienili jeden bo mówili że drugi jest ok, a mogli powiedzieć że wymienili a dobry zostawić dla siebie )dodatkowo napinacz paska wielorowkowego robocizna 200zł. :good:(u innych pytałem 300). zadzwonili do mnie i pytali czy wymieniamy na nowy czy używany. Wymienili na nowy kupiony przez nich, ja tylko po odbiorze auta pojechałem do sklepu i im odkupiłem.

wszystko gites polecam warsztat ja u nich będę naprawiał jak coś się zesra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy wyminieal ktos u nich amortyzatory?? czeka mnie wymiana a wiem ze tam zrobia to solidnie i profesionalnie.

chodzi mi o cene wymiany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jak będziesz jechał ul. Zjednoczenia - od strony wiaduktu w strone Mc Donalds'a to będzie ostatnia w prawo przed... - po prawej stronie jest mały komis samochodowy i zaraz za nim w prawo...- 100m w głąb uliczki - nie można nie trafić :cool1:

- a warsztat też polecam - są naprawdę dobrzy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniałem amortyzator środkowy - całość kosztowała mnie 250 zł - super cena hehehe

jak amortyzator srodkowy?::>>>

ja ostatnio wymieniłem wszytskie amortyzatory, tarcze, klocki, i termostat. Wszystko pełna profeska! Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefony do nich to:

605 284 167 lub 609 801 856

pytanie: wiecie, czy znają się / mają sprzęt do nowszych audi? (rocznik 2006).

Pytam, ponieważ byłem w BatCar'ze i tam sprzęt mieli za stary.

Pozdrawiam.

- mają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do zadowolonych klientów. Naprawde pozytywne wrażenie po wymianie rozrządu, wszystkich filtrów, olei, serwis na 200kkm, naprawa kostki od AIR BAG'a itp. Byłem z nimi przez całe 6 godzin na warsztacie, gadałem itp - naprawde POLECAM :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie POLECAM! Pojawiła mi się dzisiaj kontrolka check engine i auto zaczęło drgać (Audi A4 B8 2009 r.). Sebastian zdiagnozował problem w ciągu kilku minut (cylinder/świeca). Wszystko sprawnie, szybko i tanio.

Widziałem, że stało tam wiele nowych aut, zwłaszcza audi, ale nawet porsche cayenne. Widać, że ludzie im zaufali.

Warsztat zmienił miejsce - znajduje się teraz w Raculi na ul. Rucianej.

Edytowane przez Wojtek21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztat zmienił miejsce - znajduje się teraz w Raculi na ul. Rucianej.

Orientujecie się czy oni zajmują się pompami wtryskowymi?

Musiałbym poprowadzić do nich audi na wymianę uszczelnień, bo ropka wycieka spod samej pompy..

Edytowane przez misiekA80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...