Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Prośba o analizę logów, fatalne przyspieszanie.


perepeczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W autku pojawia się ciągle błąd 550, nie przyspiesza tak jak trzeba, powyżej 3 tys czuć przerywanie. Kąt wtrysku ustawiony prawidłowo (ok 51), wężyki posprawdzane, test zaworu 108 zrobiony (silnik zmienia pracę podczas testu wykonawczego, jestem raczkujący w tym temacie, możliwe, że jest jakaś inna procedura). Wydaje mi się, że spalanie też się znacznie zwiększyło (zmieniłem miejsce zaopatrzenia w paliwko, więc do końca nie mogę stwierdzić czy paliwo nie było jakieś dziwne). Wklejam linki z logami dynamicznymi. W miarę możliwości proszę o jakieś podpowiedzi.

Pozdrawiam. Marcin.

Log (0 - 001)

Log (1 - 003)

Log (2 - 004)

Log (3 - 008)

Log (4 - 010)

Log (5 - 013)

Log (6 - 011)

Log (7 - 000)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaworek N108 do czyszczenia wymiany.

Filtr paliwa dawno wymieniany?- do sprawdzenia

pompka zasilająca w pompie wtryskowej - nie wytwarza ciśnienia wewnętrznego , -się kończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr nie mam pojęcia kiedy był wymieniany, właśnie zamówiłem dzisiaj. Zacznę od najprostszej rzeczy, czyli filtra. Zastanawiam się tylko czy filtr paliwa może mieć tak drastyczny wpływ na regulację kąta wtrysku i fatalne przyspieszenie w całym zakresie obrotów??

Poza tym w vagu wg testu elementów wykonawczych przy n108 zmienia się praca silnika, teoretycznie działa. Zobaczę co się będzie działa po wymianie filtra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostsze rozwiązanie było wyjściem z sytuacji. Wymieniony filtr paliwa i autko nie do poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...