Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki telefon polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Moze przestawic Ci jedynie czytanie kontaktów z pamieci telfonu(ona będzie pusta) wiec nie bój poszukaj w opcjach tylko skąd ma czytać kontakty(oczywiscie SIM) wiec pierw przed upgrade zró sobie kopiowanie numerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wgranie Belle jakby krocej mi bateria trzyma... Poltora dnia i zdycha, wczesniej bylo minimum 2 dni... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna użytkuję telefon Motorola Defy i szczerze go polecam. Do najnowszych nie należy, ale jest solidny i dobrze dopracowany. Bateria trzyma 2 dni, przy czym rozmawiam-średnio-2,5 godz. dziennie (plus trochę internetu). Dużą zaletą tego telefonu jest zasięg- nawet w ''czarnej dziurze'' się sprawdza, gdzie inne telefony ''wymiękają'' w tym stare dobre Nokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mial ktoś w rękach nokie n9? osobiście się do niego przymierzam, strasznie podoba mi sie interfejs MeeGo, sposób obsługi i ogólnie cały wygląd systemu. W testach tel zbiera świetne recencje, szkoda że nokia porzuciła tą platformę :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja używałem już i nokii i samsungów i asusa, byłem wielkim fanem telefonów na windowsie mobilnym.

jakiś czas temu kupiłem Iphona 4 a potem 4S. jedyne na co mógłbym zamienić to albo nowy Iphon 5 który ma być we wrześniu ewentyalnie Galaxy 3.

Iphon to mega czuły dotyk i mega zgrabny tel, funkcjonalnie masa bardzo ciekawych aplikacji.

polecam Iphona mimo że kiedys uważałem go za szpanerską zbawkę. teraz myśle że jest to najlepszy tel jaki miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja używałem już i nokii i samsungów i asusa, byłem wielkim fanem telefonów na windowsie mobilnym.

jakiś czas temu kupiłem Iphona 4 a potem 4S. jedyne na co mógłbym zamienić to albo nowy Iphon 5 który ma być we wrześniu ewentyalnie Galaxy 3.

Iphon to mega czuły dotyk i mega zgrabny tel, funkcjonalnie masa bardzo ciekawych aplikacji.

polecam Iphona mimo że kiedys uważałem go za szpanerską zbawkę. teraz myśle że jest to najlepszy tel jaki miałem.

Zgadzam sie z tabą ale w niektórych dziedzinach android jest praktyczniejszy.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja byłem fanem noki z symbianem ok 7 lat, mówiłem że nigdy nie zamienię na inny, a tu w piątek dotarła paczka z nowym galaxy 3 polecam ten telefon system intuicyjny i 100 razy lepszy od symbiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja również używałem już nie jednego telefonu ale odkąd zakupiłem iphona 3g,3gs a teraz 4s nie zdecydowałbym się na inny telefon. Dużo darmowych aplikacji fajny wyświetlacz dobry aparat z dwoma obiektywami. Dodam że równocześnie używam służbowego HTC HD2 i powiem, że bateria pada max 2 dni jak bardzo mało używam jest też większy i mniej praktyczny do tego ma tendencje po zawieszania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apple ma bardzo dopracowane oprogramowanie. W końcu to oprogramowanie jest pod ten telefon. W przypadku androida wiadomo, nie jest źle i cały czas android jest rozwijany, ale używany przez wiele urządzeń, które nie koniecznie muszą być odpowiednio dopracowane pod to oprogramowanie ;).

Jak z baterią w nowym iphonie? Długo trzyma?

Jeżeli chodzi o podzespoły to na rynku mamy masę telefonów, które wyprzedzają nową wersję iPhone'a lecz w dalszym ciągu produkt apple'a spokojnie może wygrać walkę, gdyż jak wcześniej wspomniałem iPhone ma bardzo dopracowane oprogramowanie i z tego co mi wiadomo, chodzi bardzo stabilnie. Niestety w innych nowych telefonach możemy nie raz przekombinować ze zmianą oprogramowania, wgrywaniem dodatków i nasz telefon już nie będzie tak płynnie chodził. Ja czekam na nową wersję iPhone'a, oby był jakiś przełom. Jedyne co może mnie odciągnąć od tego zakupu to jakiś inny telefon z bardzo dobrze dopracowaną funkcją dyktowania smsów i wydawania poleceń... to może Nam ułatwić życie, np. podczas prowadzenia pojazdu.

Podsumowując, z jednej strony iPhone firmy Apple jest dopracowanym sprzętem, lecz jeżeli przychodzi nam stanąć przed zakupem to odpychająca jest cena którą idzie nam zapłacić po części za logo jabłka, a z drugiej strony masa innych telefonów, patrząc na parametry bije iPhone'a na łeb, tylko czy te telefony będą aż tak dopracowane jak iPhone i równie niezawodne?

Minus jaki jeszcze przychodzi mi do głowy w przypadku iPhone'a- non stop słyszę że ktoś rozwalił wyświetlacz (po lekkim upadku- pajęczynka na wyświetlaczu) :). To nie jest reguła, ale może w dalszym ciągu te telefony są delikatne. Może bardziej niech się wypowiedzą osoby posiadające najnowszą wersję iPhone'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam Iphone 4s i system powala cala konkurencje na kolana.

Tel mam juz prawie rok a wszystko smiga jak bym kupil dopiero wczoraj.

Tak samo jak tutaj niektorzy pisali, tez bylem zwolennikiem noki ale jak dostalem w rece Iphona to niezamienie na nic innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co byście polecili z telefonów,które proponuje mi sieć?W grudniu kończy mi się umowa,ale już teraz przygotowali dla mnie ofertę.Jeśli chodzi o wysokość abonamentu to do 100zł brutto,a telefony nad którymi się zastanawiam to:

-SE xparia arc S;

-SE neo V;

-Iphone 4 8gb (ale cena wye*ana w kosmos);

-Samsung Galaxy Ace 2;

-Sony Xperia U/S/;

-Nokia Asha 302;

-Nokia E7-00;

-nokia E52.

Trochę tego jest,część na symbianie a częśc na androidzie(prócz ip).Obecnie używam Iphon'a 3GS 16GB i Tapalka by przeglądać forum:a4fan: Androida nigdy nie miałem,kobiałka ma Samsunga Wave i jakiś taki dziwny.Pomoże ktoś w wyborze?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nokię E52 i jest to bardzo fajny telefonik zaletami są rozmiar, i długi czas działania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego to chyba SE arc S. IP4 tez jest fajny i pewnie był by moim faworytem ale 8gb to jakieś nieporozumienie

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Noki E52 to wizualnie bardzo mi się podoba i miałem poprzednio E51:thumbup1: Iphone drogi i mała ta pamięć,a za Arc S krzyczą mi 400zeta.Jutro jadę do salonu,może coś wybiorę bo mam kupca na IP 3GS za dobry hajs,który zainwestuję w auto,a tymczasem czekam jeszcze na jakieś opinie i rady:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za dobre rady ,ale u nas w mieście już się używa takich bez kabli.Są to tzw.telefony komórkowe.:whistling:

Swoja drogą pewnie najdroższy ze wszystkich wymienionych przeze mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...