Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] AVF seria po programie w MR Motors - 170KM / 389,8Nm :D


reikeb

Rekomendowane odpowiedzi

Zawyża czy nie to nie ma znaczenia jeśli robisz auto przed i po na identycznym ustawieniu tej samej hamowni.

Mnie zastanawia parametr 'korekcja' na wykresie - dlaczego jest inny dla pomiaru serii a inny dla moda?

Dopóki pomiary nie są robione na identycznych ustawieniach ich wyniki można o kant d8py potłuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia parametr 'korekcja' na wykresie - dlaczego jest inny dla pomiaru serii a inny dla moda?

Bo temperatury pomiędzy pomiarami się różnią.

Współczynnik korekcji wyliczany jest na podstawie temperatury i ciśnienia według wzoru,który jest inny dla każdej hamowni.

Wystarczy jeden stopień różnicy i korekcje będą się różniły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia parametr 'korekcja' na wykresie - dlaczego jest inny dla pomiaru serii a inny dla moda?

Bo temperatury pomiędzy pomiarami się różnią.

Współczynnik korekcji wyliczany jest na podstawie temperatury i ciśnienia według wzoru,który jest inny dla każdej hamowni.

Wystarczy jeden stopień różnicy i korekcje będą się różniły.

Cos w tym jest, dla tego auto innaczej zachowuje sie teraz jak są ujemne temperatury, zbiera sie duzo lepiej, a co innego w lato jak jest +25.... Wniosek? Trzebo zamontowac wieksze IC :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 6 latach odkopuje temat żeby powiedzieć że przy jeździe na co dzień spalanie po programie delikatnie spadło, z autkiem nic a nic się nie dzieje, sprzęgło śmiga jak trzeba i wszystko jest git, wiec nie ma się czego bać a różnica jest dość mocno odczuwalna :D  

 

Tak więc niech moc będzie z wami ! 

 

Pozdrooo!!! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...