Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] AVF seria po programie w MR Motors - 170KM / 389,8Nm :D


reikeb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Po prawie 3 miesiacach oczekiwania, dobijania sie i walczenia udało mi się zajechać do naszego mistrza na Mineralna :D

Mistrzunio Rogalitto zaczął działać praktycznie od razu.Po pierwszym pomiarze padło 152KM i zaczęło się działanie, miałem juz wgrany jakis seryjny mocniejszy program dla tego taki wynik :)

Po kilku próbach wyszedł bardzo ładny wynik jak dla mnie bo równe 170KM i 389,8Nm :evil: co mnie bardzo zadowoliło, autko nie kopci po programie i jak narazie jestem miło zaskoczony, różnica jest spora :decayed:

Oto wykresik:

wykresautka.jpg

Kolejny mod planowany to pewnie po zimie fmic tylko musze znaleść kogoś kto mi to zrobi za rozsądne pieniądze :D

:hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :hi:

Jestem mega zadowolony :) i moze to dziwne albo mi sie wydaje, ale jak by spalanie bylo miejsze w mieście :D

Teraz musze znalesc kogos kto ogarnia temat fmic-a na forum z Warszawy bo to kolejny krok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto było poczekać :) newton :blink: Gratki zdowego egzemplarza :good:

BTW: nie wiem Marek co się kryje pod " ... za rozsądne pieniądze" :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :hi:

Szukałem auta sporo czasu i z nie małe pieniądze kupiłem ale teraz sie odwdzięcza :)

Oj moze źle to ująłem, kogoś kto sie na tym zna i by ogarnął bez problemu bo wie co i jak w b6, i nie zdarł jakoś strasznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam chłopaków ze SPORTTIG ( ogarniają temat ) na ich stronie masz opisy i fotki oraz telefon do Pawła - zadzwoń a dowiesz się co i za ile :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szukal jeszcze wiekszego turbo, apetyt rosnie w miare jedzenia

no i jeszcze jedna sprawa, hamulce, na tych co masz daleko zahamujesz...

Gratuluje wyniku! !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :hi:

Szukałem auta sporo czasu i z nie małe pieniądze kupiłem ale teraz sie odwdzięcza :)

Oj moze źle to ująłem, kogoś kto sie na tym zna i by ogarnął bez problemu bo wie co i jak w b6, i nie zdarł jakoś strasznie :D

A możesz na PW napisać ile dałeś, jakie wypos, przebieg itd itp?

Bardzo ładny wynik. Piszczy na 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam chłopaków ze SPORTTIG ( ogarniają temat ) na ich stronie masz opisy i fotki oraz telefon do Pawła - zadzwoń a dowiesz się co i za ile :good:

Ok będe musial ogarnąc temat, a Ty może u nich robiłes? Jakie koszta miej wiecej ?

Ja bym szukal jeszcze wiekszego turbo, apetyt rosnie w miare jedzenia

no i jeszcze jedna sprawa, hamulce, na tych co masz daleko zahamujesz...

Gratuluje wyniku! !!!!!!!!

Na spokojnie wszystko po kolei, turbo wymienie jak to da ciała, a nad hamulcami zaczynam myślec bo powaznie by sie przydały :)

Ładny wynik, gratulacje :good: . Jaki masz przebieg (autentyczny)?

Autentyczny 218tys około

Dzieki :hi:

Szukałem auta sporo czasu i z nie małe pieniądze kupiłem ale teraz sie odwdzięcza :)

Oj moze źle to ująłem, kogoś kto sie na tym zna i by ogarnął bez problemu bo wie co i jak w b6, i nie zdarł jakoś strasznie :D

A możesz na PW napisać ile dałeś, jakie wypos, przebieg itd itp?

Bardzo ładny wynik. Piszczy na 2?

Na upartego to i na 3 by zapiszczało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy strzale ze sprzęgła może i zapiszczy...

ale na 100% nie na kapciu 225 i w góre :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak robiłem i Kokos oraz parę osób od nas - u Pawła :good: , ale ponad rok temu .... niestety ceny się zmieniły ( nie podpowiem ) i kazdy sam musi sie dogadać z wykonawcą , ponieważ różne opcje wchodzą w grę .

Paweł to spoko gość zadzwoń , napewno się dogadacie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy strzale ze sprzęgła może i zapiszczy...

Dla tego napisalem ze na upartego :) generalnie nie sprawdzalem, na zimowkach na 2 piszczy :)

Tak robiłem i Kokos orza pare osób od nas - u Pawła :good: , ale ponad rok temu .... niestety ceny się zmieniły ( nie podpowiem ) i kazdy sam musi sie dogadać z wykonawcą , ponieważ różne opcje wchodzą w grę .

Paweł to spoko gość zadzwoń , napewno się dogadacie :wink4::polew:

Ok będe musiał sie dogadać ale to nie w tym miesiącu bo juz sporo kasy w autko poszło a Mikołaj skąpy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no reikeb...widać, że motorownia zdrowa jak trza :kox:

a robota Mistrza Rogala profi jak zawsze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak robiłem i Kokos orza pare osób od nas - u Pawła :good: , ale ponad rok temu .... niestety ceny się zmieniły ( nie podpowiem ) i kazdy sam musi sie dogadać z wykonawcą , ponieważ różne opcje wchodzą w grę .

Paweł to spoko gość zadzwoń , napewno się dogadacie :wink4::polew:

Ok będe musiał sie dogadać ale to nie w tym miesiącu bo juz sporo kasy w autko poszło a Mikołaj skąpy :kox:

Jak byś coś potrzebował to daj znać :gwizdanie: a co do Mikołaja - to masz jeszcze troszkę czasu :naughty: wiec i dla siebie coś możesz wyrezać :decayed:

BTW: rok temu Mikołaj zrobił mi prezent :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...