Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] AVF seria po programie w MR Motors - 170KM / 389,8Nm :D


reikeb

Rekomendowane odpowiedzi

Tak robiłem i Kokos oraz parę osób od nas - u Pawła :good: , ale ponad rok temu .... niestety ceny się zmieniły ( nie podpowiem ) i kazdy sam musi sie dogadać z wykonawcą , ponieważ różne opcje wchodzą w grę .

Paweł to spoko gość zadzwoń , napewno się dogadacie :wink4:

:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak robiłem i Kokos orza pare osób od nas - u Pawła :good: , ale ponad rok temu .... niestety ceny się zmieniły ( nie podpowiem ) i kazdy sam musi sie dogadać z wykonawcą , ponieważ różne opcje wchodzą w grę .

Paweł to spoko gość zadzwoń , napewno się dogadacie :wink4::polew:

Ok będe musiał sie dogadać ale to nie w tym miesiącu bo juz sporo kasy w autko poszło a Mikołaj skąpy :kox:

Jak byś coś potrzebował to daj znać :gwizdanie: a co do Mikołaja - to masz jeszcze troszkę czasu :naughty: wiec i dla siebie coś możesz wyrezać :decayed:

BTW: rok temu Mikołaj zrobił mi prezent :kox:

No mi właśnie teraz zarobił Mikołaj prezent, na kolejne nawet nie licze :P

Tak robiłem i Kokos oraz parę osób od nas - u Pawła :good: , ale ponad rok temu .... niestety ceny się zmieniły ( nie podpowiem ) i kazdy sam musi sie dogadać z wykonawcą , ponieważ różne opcje wchodzą w grę .

Paweł to spoko gość zadzwoń , napewno się dogadacie :wink4:

jeśli chodzi o Pawła polecam gościa :good: sam u niego robiłem,ceny różne,zależy czy do samej góry czy do EGRa :gwizdanie:

A jakiś przedział cenowy rzebym wiedział miej wiecej ile kaski szykowac ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Daniels napisz jakie koszta dolotu od tego jest forum zeby sie dzielic info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Daniels napisz jakie koszta dolotu od tego jest forum zeby sie dzielic info :)

Hehe dokładnie :D od tego jest forum , trzeba sobie pomagac i dzielic informacjami :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Daniels napisz jakie koszta dolotu od tego jest forum zeby sie dzielic info :)

Hehe dokładnie :D od tego jest forum , trzeba sobie pomagac i dzielic informacjami :kox:

ja coolerka mam made in china
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Daniels napisz jakie koszta dolotu od tego jest forum zeby sie dzielic info :)

Hehe dokładnie :D od tego jest forum , trzeba sobie pomagac i dzielic informacjami :kox:

ja coolerka mam made in china,Paweł zrobił całość z dołu do góry z usunięciem EGRa... cena około 250 euro

Czyli około kafelka trzeba szykować ? :D czy wiecej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graty za wynik :good: tylko prosze was, nie mowcie na niego mistrz,bo sie żygać chce, inny tuner zrobilby podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja coolerka mam made in china,Paweł zrobił całość z dołu do góry z usunięciem EGRa... cena około 250 euro

za co? za cooler z orurowaniem 1k? chyba nie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za co? za cooler z orurowaniem 1k? chyba nie gwizdanie

za ,,kilo kiełbasy'' chyba nikt by tego nie zrobił...

sam cooler chinczyk z 350 zł + rurki ,zlaczki.. i dobry dzien roboty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cooler był mój już zamontowany na aucie ,złączki moje,Paweł dał materiał i wykonał robote,zderzaka nie zdejmował nawet ale zaznaczam cennik jest różny np:"szwy" czy mają być widoczne,w polerce czy bez,najlepiej szczegóły uzgadniać z Pawłem,jego robota zawsze jest profi co widać na jego stronce :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 08:09_________________________________________________

graty za wynik :good: tylko prosze was, nie mowcie na niego mistrz,bo sie żygać chce, inny tuner zrobilby podobnie.

pozwole się z tobą niezgodzić miałem kiedyś program made in V tech i nie było tego samego co wyszło u Witka,mało tego krzywa mocy była porażką,Witek naprawdę wie co robi :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za co? za cooler z orurowaniem 1k? chyba nie gwizdanie

za ,,kilo kiełbasy'' chyba nikt by tego nie zrobił...

sam cooler chinczyk z 350 zł + rurki ,zlaczki.. i dobry dzien roboty :good:

Eh szkoda, a juz nawet 2 kilo przyszykowałem :kox:

cooler był mój już zamontowany na aucie ,złączki moje,Paweł dał materiał i wykonał robote,zderzaka nie zdejmował nawet ale zaznaczam cennik jest różny np:"szwy" czy mają być widoczne,w polerce czy bez,najlepiej szczegóły uzgadniać z Pawłem,jego robota zawsze jest profi co widać na jego stronce :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 08:09_________________________________________________

graty za wynik :good: tylko prosze was, nie mowcie na niego mistrz,bo sie żygać chce, inny tuner zrobilby podobnie.

pozwole się z tobą niezgodzić miałem kiedyś program made in V tech i nie było tego samego co wyszło u Witka,mało tego krzywa mocy była porażką,Witek naprawdę wie co robi :good:

Dokładnie jestem tego samego zdania, człowiek który już zrobił milony programow z grupy VW i nie tylko wie co i jak ogarnąć, a tacy co robią wszystko zazwyczaj nie ogarna dobrze, jest mądre powiedzenie jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego , dziekuje, dobranoc :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graty za wynik :good: tylko prosze was, nie mowcie na niego mistrz,bo sie żygać chce, inny tuner zrobilby podobnie.

:polew: :polew: :polew:

MISTRZ jest tylko JEDEN :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że hamownie Dynosoft czy Ecuproject niczym nie są gorsze od Rogala

Hamownia rogala zawyża w stosunku do tej z Ecuproject.

"zgodze się u mnie też u rogala wyszło 128 KM i 270NM a u mirasa przed programem 116KM i 240 NM różnica jak przyznacie spora a na moim własnym przykładzie więc nie zasłyszane tylko z życia wzięte."

A tunerów,dobrych jest wielu,na jednym na szczęście świat się nie kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że hamownie Dynosoft czy Ecuproject niczym nie są gorsze od Rogala

Hamownia rogala zawyża w stosunku do tej z Ecuproject.

"zgodze się u mnie też u rogala wyszło 128 KM i 270NM a u mirasa przed programem 116KM i 240 NM różnica jak przyznacie spora a na moim własnym przykładzie więc nie zasłyszane tylko z życia wzięte."

A tunerów,dobrych jest wielu,na jednym na szczęście świat się nie kończy.

masz ten wykres od Witka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi znowu Rogal mówił, że jego hamownia minimalnie zaniża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dziwnym jest fakt,że wszystkie hamownie dokonują pomiarów według ściśle określonej normy din 70020,a różnice w pomiarach dochodzą do kilkunastu koni :mysli:.

Rozpatrywanie teraz,czyja lepsza,gorsza nie ma najmniejszego sensu,bo tak naprawdę to nie wiadomo,która jest dokładniejsza.

Co nie zmienia faktu,że w naszym kraju każda mierzy,jaki chce.

Podałem przykład wypowiedzi jednego z kolegów na forum ibizy.

Niestety wykresów jeszcze nie wrzucił,ale to akurat najmniej istotne.

Fakt jest taki,że co hamownia,to inny wynik,a rozpiętość,to nie dwa,a dwanaście koni.

Mi znowu Rogal mówił, że jego hamownia minimalnie zaniża.

Tylko w stosunku do której?

Bo nie do tej w Ecuproject.

Osobiście szerokim łukiem omijam hamownie u tunerów z pewnych względów.

Wole dokonać pomiaru bez normy,którą jak widać można sobie o kant pupy rozbić,po czym resztę sobie wyliczyć.

Pomiar z normą,to pomiar który ostatecznie wylicza wartości wynikające z temperatury i ciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dziwnym jest fakt,że wszystkie hamownie dokonują pomiarów według ściśle określonej normy din 70020,a różnice w pomiarach dochodzą do kilkunastu koni :mysli:.

Rozpatrywanie teraz,czyja lepsza,gorsza nie ma najmniejszego sensu,bo tak naprawdę to nie wiadomo,która jest dokładniejsza.

Co nie zmienia faktu,że w naszym kraju każda mierzy,jaki chce.

Podałem przykład wypowiedzi jednego z kolegów na forum ibizy.

Niestety wykresów jeszcze nie wrzucił,ale to akurat najmniej istotne.

Fakt jest taki,że co hamownia,to inny wynik,a rozpiętość,to nie dwa,a dwanaście koni.

Mi znowu Rogal mówił, że jego hamownia minimalnie zaniża.

Tylko w stosunku do której?

Bo nie do tej w Ecuproject.

Osobiście szerokim łukiem omijam hamownie u tunerów z pewnych względów.

Wole dokonać pomiaru bez normy,którą jak widać można sobie o kant pupy rozbić,po czym resztę sobie wyliczyć.

Pomiar z normą,to pomiar który ostatecznie wylicza wartości wynikające z temperatury i ciśnienia.

Witka zaniża wporównaniu z hamowniami z Wawy,gdzieś na forum jest jego wypowiedz,wiem że zawyża wartośći v tech doświadczyłem tego na mojej a4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...