Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kryzys w Twojej pracy?!


vdm

Rekomendowane odpowiedzi

Siemasz

Czy tzw. Kryzys wdarł się do zakładu pracy, w którym pracujecie? :mysli:

Co wasze firmy robią w tym kierunku?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robia sztuczne podwyżki. :polew: :polew:

W budżetówce niestety sa cyrki. Dostali polecenie żeby dac podwyzki. To nasz dyrektor fajnie obszedł to :decayed: Obniżył kazdemu grupe zaszeregowania, kasa taka jak była wcześniej :decayed: efekt? Osoba niby dostała podwyzkę bo teraz jest w niższej grupie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie naszczescie jeszcze tego nie widac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas taki kryzys, ze chyba pierwszy raz od 6 lat nie bede mial wolnego miedzy swietami a nowym rokiem :(

kryzys jest sztuczny !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas taki kryzys, ze chyba pierwszy raz od 6 lat nie bede mial wolnego miedzy swietami a nowym rokiem :(

kryzys jest sztuczny !

Szczególnie to widać po cenach paliwa i rosnącym kursie euro. W transporcie takiej kiszki co jest teraz, nie pamiętam od wielu lat. Przed świętami auta u mnie śmigały jak wściekłe, nie było kiedy załadować. Po nowym roku dopiero zaczynały się przestoje. Październik był kiepski, listopad całkiem d*pa, a w grudniu boję się pomyśleć co będzie w styczniu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas taki kryzys, ze chyba pierwszy raz od 6 lat nie bede mial wolnego miedzy swietami a nowym rokiem :(

kryzys jest sztuczny !

Szczególnie to widać po cenach paliwa i rosnącym kursie euro. W transporcie takiej kiszki co jest teraz, nie pamiętam od wielu lat. Przed świętami auta u mnie śmigały jak wściekłe, nie było kiedy załadować. Po nowym roku dopiero zaczynały się przestoje. Październik był kiepski, listopad całkiem pupa, a w grudniu boję się pomyśleć co będzie w styczniu....

a u nas problem zeby załatwić auto pod załadunek i beda dokupione nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas taki kryzys, ze chyba pierwszy raz od 6 lat nie bede mial wolnego miedzy swietami a nowym rokiem :(

kryzys jest sztuczny !

Szczególnie to widać po cenach paliwa i rosnącym kursie euro. W transporcie takiej kiszki co jest teraz, nie pamiętam od wielu lat. Przed świętami auta u mnie śmigały jak wściekłe, nie było kiedy załadować. Po nowym roku dopiero zaczynały się przestoje. Październik był kiepski, listopad całkiem pupa, a w grudniu boję się pomyśleć co będzie w styczniu....

a u nas problem zeby załatwić auto pod załadunek i beda dokupione nowe

Albo firma płaci małe pieniądze za transport, albo nie wiem dlaczego macie problem z autami. Podaj namiary na dział logistyki to może nawiążemy współpracę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jeżeli chodzi o moją firmę to najlepszy rok sprzedaży od 5 lat, więc mozna powiedzieć firma się rozwija. Czekamy na nowy rok, co nam przyniesie.

Znów u mojej żony w dużej korporacji kryzys czuć w jednym - redukcja etatów. Pozostałym podnoszą pensje, ale kosztem wielu wyrzeczeń i poświecenia się pracy(dodawanie obowiązków).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to ta cała "szopka" z kryzysem odgrywana przez rządzących, banki i w szczególności agencje ratingowe to jakaś wielka gra spekulacyjna, nastawiona na niewyobrażalne zyski na wirtualnych transakcjach.[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 14:47_________________________________________________Tu macie odpowiedź na swój "kryzys":

http://www.cda.pl/video/25553cd/Jeden-ktory-mial-jaja-to-powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to ta cała "szopka" z kryzysem odgrywana przez rządzących, banki i w szczególności agencje ratingowe to jakaś wielka gra spekulacyjna, nastawiona na niewyobrażalne zyski na wirtualnych transakcjach.[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 14:47_________________________________________________Tu macie odpowiedź na swój "kryzys":

http://www.cda.pl/video/25553cd/Jeden-ktory-mial-jaja-to-powiedziec

To nie zmienia faktu, że zarabiam stałą kwotę i mogę za to kupić coraz mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w firmie kryzysu niema. Ciągle brakuje rąk do pracy. Od początku 2010 roku przybyło ponad 30 nowych miejsc pracy. Nie wiem skąd te urojone kryzysy. Sprawozdania roczne wychodzą na gruuubym plusie. Zamówień tyle że na soboty i niedziele ( zasadniczo wolne) proszeni są pracownicy do pracy. A już w styczniu kolejna podwyżka dla całej załogi . :gwizdanie: Dla mnie bomba czekam aż skończy się kryzys :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w firmie kryzysu niema. Ciągle brakuje rąk do pracy. Od początku 2010 roku przybyło ponad 30 nowych miejsc pracy. Nie wiem skąd te urojone kryzysy. Sprawozdania roczne wychodzą na gruuubym plusie. Zamówień tyle że na soboty i niedziele ( zasadniczo wolne) proszeni są pracownicy do pracy. A już w styczniu kolejna podwyżka dla całej załogi . :gwizdanie: Dla mnie bomba czekam aż skończy się kryzys :good:

Mam dokładnie tą samą sytuację u siebie w firmie...

Tylko na koniec roku, czyli wczoraj dyrektor generalny oświadczył, że dogania nas kryzys i trzeba zacisnąć pasa (nie będzie podwyżek, zmniejszanie dodatków socjalnych itp. ...) ale nową alfę 159 TBI na pełnym wypasie sobie kupił :wallbash:,

kierownik działu sprzedaży nową mazdę 6 2.2 diesel też sobie kupił, oczywiście służbowe - ale tylko do ich dyspozycji ...

Załogę zaczyna wszystko wqrwiać, cały rok 7 dni w tygodniu dopieprzają, ledwo się wyrabiamy z zamówieniami, mozna powiedzieć że najlepszy rok w historii firmy, atu qr...a gadanie że Kryzys!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w firmie kryzysu niema. Ciągle brakuje rąk do pracy. Od początku 2010 roku przybyło ponad 30 nowych miejsc pracy. Nie wiem skąd te urojone kryzysy. Sprawozdania roczne wychodzą na gruuubym plusie. Zamówień tyle że na soboty i niedziele ( zasadniczo wolne) proszeni są pracownicy do pracy. A już w styczniu kolejna podwyżka dla całej załogi . :gwizdanie: Dla mnie bomba czekam aż skończy się kryzys :good:

nie mówiłes że się dostałes do rządu PO :decayed: Bo chyba tylko polityk mógł taki wywód strzelic :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

U mnie w warsztacie (produkcja mebli wypoczynkowych) nic nie widać, roboty od h*ja, więcej niż w 5 poprzednich latach, :)[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 17:33_________________________________________________U mnie w warsztacie (produkcja mebli wypoczynkowych) nic nie widać, roboty od h*ja, więcej niż w 5 poprzednich latach, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam pracy już z 8 miesiecy :sick3:

A można wiedzieć, kim jesteś z zawodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...