Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Koszt wymiany przedniej szyby


sabi777

Rekomendowane odpowiedzi

też się podpisze pod tym, że nordglass to ścierwo...mam taka i jest gówno jakich mało...z tym piaskiem to prawda :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zaliczyłem strzał kamieniem i na jutro jestem umówiony na spawanie dziurki koszt około 60zł pytałem o koszt wymiany szyby to gościu powiedział 610zł szyba Pilkington z robocizną dodam, że szyba zwykła bez czujnika czyżby szyby tak podrożały :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zaliczyłem strzał kamieniem i na jutro jestem umówiony na spawanie dziurki koszt około 60zł pytałem o koszt wymiany szyby to gościu powiedział 610zł szyba Pilkington z robocizną dodam, że szyba zwykła bez czujnika czyżby szyby tak podrożały :mysli:

610zł to troche za dużo :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje nowe ubezpieczenie w poniedzialek i sie zastanawiam czy nie ubezpieczyc szyb , tylko jestem ciekawy jesli zglosze szkode rozbitej szyby to mi znizki leca w dol ? wtedy to nie oplacalne wogole zgalszac taka szkode :/ mam zamiar ubezpieczyc sie w pzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZU szyba to jest osobne ubezpieczenie i w przypadku zgłoszenia z tego tytułu nie tracisz zniżek. :wink4: Wg mnie warto wykupić taką opcje. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja usuwam takie szkody bezgotówkowo z dodatkowego ubezpieczenia PZU, HESTIA i pare innych jak co to pisać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się kupić nową ori szybkę Audi za 400zł, co prawda jest bez pasa, ale plus że ori, miała miejsce na VIN ale profesjonalnie zamalowałem :gwizdanie:. Kupiłem dwa kleje i wklejałem ją we własnym zakresie (flaszka dla znajomego :naughty:) czyli koszt niecałe 500zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stacji kazda peknieta szyba nie przejdzie przegladu niezaleznie od wielkosci pekniecia ? mam lekko peknieta szybe jakies 3 cm no ale widac , i sie zastanawiam czy mnie przepuszcza czy od razu wywala na zbity ryj :D kiedys objezdzilem bmw 524 wszystkie stacje wkolo i nikt mi nie podbil przegladu ale tam byla inna sprawa szyba byla zbita dosc mocno , w koncu dalem w **** i mi podbili , auto bylo do sprzedazy i niechcialem juz wymieniac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się wypowiem na temat ceny, bo jestem świeżo po wymianie , zapłaciłem 660zł za pilkingtona pod czujnik deszczu, bez czujnika 50zł mniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno wymieniałem na NordGlass i płaciłem 400zł z montażem. Ogólnie dużo jeżdżę i nie nażekam na szyby NordGlassa. Ale to być może, że się przyzwyczaiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z uwagi na kilka niewielkich odprysków zastanawiam się nad wymianą szyby. Ponieważ irytuje mnie trochę to. Na jaką szybę zmieniać? Jak u was się sprawiają te co wymienialiście ? Jak z ich wytrzymałością??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2017 o 18:13, de_montesquieu napisał:

Panowie, a gdybym chcial oryginalna szybe do Audi A4 B6? Gdzie uderzac? ASO? Jaki bylby koszt? 1000-1500?

Ja w swojej a4b8 z wszystkim zapłaciłem 2800 w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...