Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] ISOFIX - możliwy montaż w Audi a4 b5 sprzed liftingu ??


mac12311

Rekomendowane odpowiedzi

WItam! Posiadam audi a4 b5 z 1997 roku i chcialbym zamontowac w niej system ISOFIX. Dzwonilem dzisiaj do dwóch serwisów i w jednym stwierdzili ze nie można, a w drugim Pan powiedział ze skoro możliwy jest montaż w tych Audi po liftingu, to w mojej tez da rade, bo lifting obejmowal konsole srodkowa i wyglad zewnetrzny. Niestety cena jaka podal - 500 zl - jest dosc wysoka. Do tego dochodzi cena uchwytu ISOFIX -240 zl oraz cena srób i tulejek - ok 40 zl. Zastanawiam się wiec czy nie lepiej kupic same części i zamontować to samemu. Od razu wspomne, ze mam szwagra mechanika, ktory zawsze sluży pomoca :) Jednak zanim się zdecyduje chcialem zapytac czy ktos może już coś takiego u siebie montowal ?? Bede wdzieczny za kazda odpowiedz, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję nie ma takiej możliwości ale nie jestem na 100% pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety , w tym watku nie ma odpowiedzi :(, czekam na więcej wiadomości od Was Forumowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane tylko tyle ze jest montowany jako opcja od 1 sierpnia 1998. O tym wiedzialem ze w modelach po lifcie taka opcja byla. Ale mi chodzi o to czy da sie zomontowac samemu uchwyt z wersji liftingowej kupiony w serwisie do mojej audi. Moze mozna po prostu przykrecic na te sruby do podlogi pod tylną kanapą ?? Moze ktos juz to przerabial ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane tylko tyle ze jest montowany jako opcja od 1 sierpnia 1998. O tym wiedzialem ze w modelach po lifcie taka opcja byla. Ale mi chodzi o to czy da sie zomontowac samemu uchwyt z wersji liftingowej kupiony w serwisie do mojej audi. Moze mozna po prostu przykrecic na te sruby do podlogi pod tylną kanapą ?? Moze ktos juz to przerabial ??

Skoro jako opcja pojawił się w 98 roku to wcześniej nie było w ogóle takiego rozwiązania :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale w serwisie facet powiedzial ze moze by sie dalo zamocowac uchwyt ISOFIX od wersji po lifcie. JEdnak zanim się zdecyduje wolalbym wiedziec czy ktos moze juz sie w cos takiego bawil ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale w serwisie facet powiedzial ze moze by sie dalo zamocowac uchwyt ISOFIX od wersji po lifcie. JEdnak zanim się zdecyduje wolalbym wiedziec czy ktos moze juz sie w cos takiego bawil ?

Jak chcesz zamontować uchwyt skoro nie masz otworów na śruby :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocowanie na sruby nie jest jedynym wyjsciem. mysle ze gdyby to przyspawac to bedzie dobrze trzymało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocowanie na sruby nie jest jedynym wyjsciem. mysle ze gdyby to przyspawac to bedzie dobrze trzymało :)

Pomysłowość ludzka nie zna granic :polew: A w razie wypadku masz pewność że fotelik i uchwyt zachowa się tak jak powinien? Ja bym swojego dziecka w życiu nie posadził w foteliku z taką partyzantką. Poza tym foteliki montowane pasami też spełniają wymogi bezpieczeństwa i otrzymują 4 gwiazdki. Więc jak nie ma możliwości montażu isofixa to sobie odpuść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocowanie na sruby nie jest jedynym wyjsciem. mysle ze gdyby to przyspawac to bedzie dobrze trzymało :)

Gratuluje pomysłu :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam probem.

Myślę wywiercić dziury na wylot i skręcić śrubą plus nakrętka twardości 8.8

Tylko jak wycelować otwory w dobrym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...