Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

:grin: dawno przy tym radiu nic nie kombinowałem, miałem kupić pilota na kierownice i tak kupuje:facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojedyńczo, mnie interesuje Pioneer CD-SR110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój pionieer 3300BT po podłączeniu w poliftowej b5, gubił pamięć, długo kombinowałem a okazuje się, że instalacja samochodu względem radia ma zamienione znakowanie kabli.

SAMOCHÓD

kolor czerwony - stały plus

kolor żółty- plus "po kluczyku"

RADIO:

kolor czerwony- plus "po kluczyku"

kolor żółty- stały plus

łączymy kable tak jak na zdjęciu i ot cała robota :decayed: radio pamięta stacje, ustawienia itp oraz nie zjada prądu, czyli wszystko jak należy:hi:

a9629f24402d23ecgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz usunąć bo nie będzie miejsca na nowy soft i uwalisz stacje. A tak w ogole po co Ci te mapy?? Jak odblokujesz to bedziesz mógł postawić sobie automape z europa.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bo nie usuwasz starego softu, nowy startuje z karty którą przygotowujesz jak dobrze pamietam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie za bardzo wiem o cym piszecie... Nowy soft stawiasz na karcie??? Przed postawieniem nowego zrób sobie kopie starego. Jeśli Ci się znudzi to wgrasz z powrotem wszystkie pliki i będzie dobrze. Ale wszystko robi się na stacji- karta służy tylko do wymiany danych. Przynajmniej ja tak robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliło mi sie z odblokowywaniem windowsa:wink: upgrade softu to w urządzeniu, tak jak w opisie z pierwszej strony:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pomocy Kowi87 stałem się posiadaczem F930BT. Jestem dziewicą w sprawach pionka :D

Czy ktoś mógłby mnie poprowadzić za rękę jak odblokować to pudło :D oraz co najlepiej na nim postawić :D

Temat przeczytałem, żeby nie było nagany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pomocy Kowi87 stałem się posiadaczem F930BT. Jestem dziewicą w sprawach pionka :D

Czy ktoś mógłby mnie poprowadzić za rękę jak odblokować to pudło :D oraz co najlepiej na nim postawić :D

Temat przeczytałem, żeby nie było nagany :D

z odblokowaniem Ci nie pomoge, ale troche informacji jest na wątku co i jak i co pobrać, polecam odwiedzić strone avic411, tam jest sporo informacji, pare osób na wątku pisało ze udało im sie odblokowac winde, musisz do nich uderzyć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z podłączeniem tego radia w B6/B7? Jakieś dodatkowe przejściówki trzeba mieć? Sterowanie z kierownicy działa? Jakieś info na FISie jest wyświetlane?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejsciówki z pewnoscią, FIS i sterowanie nie działa, choc gdzieś czytałem o jakims module pod sterowanie ze jest, ale widzieć nie widziałem czy to działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wpakowanego mam F900BT do siebie, ale mam maly problem - mam BOSE i do niego zaadaptowane juz przejsciowki, ale jak wyciagne kluczyk ze stacyjki i radio sie wylaczy to szumia glosniki, wychodzi na to jakby byl wzmacniacz caly czas wlaczony. Wie ktos cos na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja mialem 4lata avic f900bt to ja wsadzilem na peb .pl opis jak i pliki jak zaktywowac na 910bt ;)

mam teraz f20bt i mysle o takim czyms

jest to modul can-01.2 czy ktos to matowal ?

---------- Post dopisany 07-04-2013 at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2013 at 10:07 ----------

To jest dobre

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...