Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest może przejściówka z mini USB na chinch? ew. z wtyczki takiej jak do monitora komputerowego? chciałem podłączyć sprzęt WM5 do 3100 gdzie mam navi [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 19:06_________________________________________________pytanie, czy jak kopiuje wam książkę tel to przerywa połączenie BT czy jakoś inaczej to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nie przerywało, było uwierzytelnienie i kontkaty wyswietliły sie na radiu, trzeba tylko zeedytować wizytówki bo jest czasem problem z wyswietlaniem, ja przekopiowałem na telefon a karty sim i wszystko elegancko widzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja nie wiem o co lata, mam ori moduł BT200 i już któryś raz próbuję skopiować książkę i nic nie wychodzi, robię start, 2-3 sekundy i przerywa połączenie BT :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja nie wiem o co lata, mam ori moduł BT200 i już któryś raz próbuję skopiować książkę i nic nie wychodzi, robię start, 2-3 sekundy i przerywa połączenie BT :thumbdown:

a próbowałes na innym telefonie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 1:30 u mnie działa tak samo jak na video, jedyna róznica to że nie mam tego [ABC] w górnym prawym rogu co mnie lekko denerwuje bo przewijanie kontaktów jest tragiczne :wallbash: tak samo nie mam tego przycisku na karcie SD, wiec nie ma wybierania alfabetycznego, nie wiem dlaczego ;( pewnie ta funkcja zalezna jest od softu, albo moze tylko w podłaczeniu z iphone to sie załacza :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę jeszcze raz instrukcję BT przeczytać, możliwe, że 3200 ma inny soft BT, u mnie działa BT audio i tel ale książki nie kopiuje, jak ktoś nie ma zastrzeżonego to numer też wyświetla[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 19:50_________________________________________________Once the transferring Phone Book function

starts, the Bluetooth connection is disconnected

and the hands-free phoning is not

possible. In order to restart the hands-free

phoning, connect your cellular phone to

this unit again. If the automatic connection

of this unit is turned on, however, the connection

will be automatically established

several tens of seconds after the phone is

disconnected for the transferring.

może brakuje mi cierpliwości, muszę odczekać chyba :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyłączyć tą funkcje która przełącza automatycznie na wiadomości w JVC nazywało się to Traffic news , bo trochę mnie to denerwuje jak co jakiś czas się przełączy i lecą mi wiadomości i znowu muszę przełączać na sd card

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TA jesli przelacza na informacje drogowe lub wylacz funkcje NEWS jesli przelacza na wiadomosci.

KOWI, co do ksiazki tel, ja nie mam IPHONE a u mnie jest w ksiazce telefonicznej magiczne ABC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TA jesli przelacza na informacje drogowe lub wylacz funkcje NEWS jesli przelacza na wiadomosci.

KOWI, co do ksiazki tel, ja nie mam IPHONE a u mnie jest w ksiazce telefonicznej magiczne ABC.

to ja niewiem, ale ja ani razxu tego u siebie nie widziałem, ani na sd, ani na cd/dvd-mp3, na usb też nie ma, wiec szukanie piosenek jest tylko za posrednitwem tegu suwaka :wallbash: wiec właczam losowe i niech gra :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TA jesli przelacza na informacje drogowe lub wylacz funkcje NEWS jesli przelacza na wiadomosci.

KOWI, co do ksiazki tel, ja nie mam IPHONE a u mnie jest w ksiazce telefonicznej magiczne ABC.

to ja niewiem, ale ja ani razxu tego u siebie nie widziałem, ani na sd, ani na cd/dvd-mp3, na usb też nie ma, wiec szukanie piosenek jest tylko za posrednitwem tegu suwaka :wallbash: wiec właczam losowe i niech gra :disgust:

Ty mowisz o muzyce na cd/usb/sd... a ja mowie o ABC tylko w ksiazce telefonicznej przy przegladaniu kontaktow. Jesli chodzi o muzyke to tez nie mam ABC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TA jesli przelacza na informacje drogowe lub wylacz funkcje NEWS jesli przelacza na wiadomosci.

KOWI, co do ksiazki tel, ja nie mam IPHONE a u mnie jest w ksiazce telefonicznej magiczne ABC.

to ja niewiem, ale ja ani razxu tego u siebie nie widziałem, ani na sd, ani na cd/dvd-mp3, na usb też nie ma, wiec szukanie piosenek jest tylko za posrednitwem tegu suwaka :wallbash: wiec właczam losowe i niech gra :disgust:

Ty mowisz o muzyce na cd/usb/sd... a ja mowie o ABC tylko w ksiazce telefonicznej przy przegladaniu kontaktow. Jesli chodzi o muzyke to tez nie mam ABC.

no własnie, a jak na youtube spojrzysz, to prezentacje tego radia mają ten [ABC] w rogu i normalnie mozna szukac tytułów piosenek :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kabelka odpowiadającego za włączenie kamery cofania podać plus czy minus ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google Ci podpowie chociaz ja nie znalazlem zadnej instrukcji krok po kroku jak odblokowac system w tych radiach w Naszm ojczystym jezyku. Instrukcje znajdziesz ale w jezyku angielskim - wystarczy poszukac w google. Jest o tym tez troche na peb.pl i pdaclub.pl . Znajdz kilku kolegow z takim radiem - zlozcie sie na te plyty od tego goscia i po problemie - pozniej skopiujesz i jeszcze Ci sie zwroci.

PS. Wlasnie narobiles mi ochoty na taka stacje :) Rzadko korzystam z mobilnego internetu a abonament place regularnie - gdyby takie radio obsluzylo modem 3G juz nic wiecej do szczescia bym nie potrzebowal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...