Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego trzeba znalezc chetnych na wspolny zakup takiego systemu - podzielic sie kosztami a pozniej odsprzedac dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem te je**** ramki z allegro...... przecież to wogóle nie pasuje :wallbash::angry:

mam juz dośc tych tuningów przerabiania itp :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tania, też zapłaciłem ponad 150 zlotych a ten plastik powykrzywiany we wszystkie strony świata :disgust: i nadlewki jak w tanich modelach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy ktos doradzi jak wgrac automape tak jak kolega na tej aukcji przedstawil http://allegro.pl/show_item.php?item=1974288477

wejdź na PEB.pl są dwa tematy i jest tam opis jak wgrać automapę. Sam osobiście jestem na etapie kombinacji z radiem i muszę postawić je na nowo bo nie mogę wejść w windowsa przez testmode :)

Ogólnie to polecam AVIC411 jest tam taki fajny temacik, i właśnie z tamtąd ten typ z allegro wziął ten mody które sprzedaje po ponad 200zł, ponad bo chce dodatkowe $ za programiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duffy u mnie ta ramka również nie pasowała pod radio poprzeczna ramkę odcinasz tylne poziome plastiki również zostają tylko zaczepy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko juz ogarnalem ale za taka cene spodziewalem sie czegos lepszej jakosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sama ramka pasowała ok, ale gramatura plastiku jest inna do reszty osłon i w tym jest bida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko juz ogarnalem ale za taka cene spodziewalem sie czegos lepszej jakosci

też mnie to denerwowało, jeszcze półkieszeń od radia oberwała nożycami do metalu :gwizdanie:

U mnie sama ramka pasowała ok, ale gramatura plastiku jest inna do reszty osłon i w tym jest bida.

u mnie jest ok, nic nie rzuca sie w oczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, do jakiej rozdzielczości skonwertować film żeby wyświetlil się na pełnym ekranie?

720x480 jest prawie full a 720x576 nie daje wogóle pełnego ekranu nawet na opcji zoom.

napiszcie jak wy to ogarniacie bo może coś robię jeszcze źle ??

radio to avh3300bt :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy rozdzielczoscia rozni sie 3300 od 3200 ale ja przerabiam teledyski do rozdzielczosci 600x360 i mam je na pelnym ekranie.

Moje radio to AVH3200BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Kowi, linka tego juz wczesniej widzialem ,tylko jest problem ze tam po angielsku wszystko. macie moze cos po polsku?

po polsku coś na pebie kiedyś widziałem

Co do konwertowania video to robiłem total video converterem 3.02 w ten sposób

Wrzuca sie wybrane video na okienko porgramu, wybiera sie kodek DIVX

schowek01li.th.jpg

Póxniej klika sie w settings

schowek02lc.th.jpg

i przechodzi na zakładke video resize, zmienia rozdzielczosć na max 640x480

schowek03f.th.jpg

OK

i convert :hi:

Program nie działa na windows 64bit

:wink4:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 19:36_________________________________________________Dodałem na pierwszej stronie opis konwerotwania i sciagania video :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi dzięki za opis :)

słuchajcie, nie mam oryginalnej wiązki zasilania radia(kiedyś się z niej zadymiło i usunąłem całość) nowa poprowadzona jest bezpośrednio z aku z bezpiecznikiem, tak jak podłącza się wzmacniacze. Problem polega na tym że pioneer podłączony w taki sposób rozładowuje akumulator :confused4: w związku z tym chcę go podłączyć "po kluczyku" ale pewnie jeśli przełożę stały plus na plus po kluczyku to radio będzie zapominało wszystkie ustawienia po każdorazowym wyłączeniu zapłonu.

Ori wiązka ma zasilanie na 3 kablach, plus minus i plus po kluczyku, czy przy takim podpięciu radio nie zjada prądu?

kurde z elektryki to jajestem noga :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy prawidlowym podpieciu pod ori wiazke radio nie bedzie pobieralo pradu. Jesli podepniesz staly PLUS (masz z AKU - zolty kabel przy radiu) i PLUS po kluczyku (czerwony - najlepiej wziasc go z kostki stacyjki z kabla na ktorym jest + az do wyciagniecia kluczyka - nie pamietam koloru). I masa do masy. W ten sposob bedziesz mial podtrzymanie pamieci a radio nie bedzie zjadac pradu po wyciagnieciu kluczyka ze stacyjki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: no to pozostało zlokalizować ten plus po kluczyku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem świeżym posiadaczem Pioneera AVH-p4200 dvd i ta rozdzielczość z pierwszego postu nie daje pełnego obrazu :/ jak dojdę jaka jest odpowiednia dam znać dla potomnych, poza tym wszystkie wskazówki z pierwszego posta działają na moim radyjku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem świeżym posiadaczem Pioneera AVH-p4200 dvd i ta rozdzielczość z pierwszego postu nie daje pełnego obrazu :/ jak dojdę jaka jest odpowiednia dam znać dla potomnych, poza tym wszystkie wskazówki z pierwszego posta działają na moim radyjku :)

ty masz wiekszy wyświetlacz, w opisywanym jest 5,8cala :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem właśnie, muszę popróbować :P[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 16:56_________________________________________________Panowie wymiękam już :wallbash: robiłem rózne rozdzielczości i jak wybiore zoom to na wysokość obraz jest super ale nadal boki jak 4:3 ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...