Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie chodzi o ten program

http://www.filestube.com/ehNTcFvuI54GoQGKwVKTvO/3EP11ELP0-Navi-Avic-Net-2-1.html

Bez załozenia konta na avic411 nic sie nie ściagnie, a to w tym linku znalażłem googlując, wiec niedaje pewnosci ze to o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czyli żeby zrobić na 910 musze ściągać 1,6 gb danych i teraz jeszcze drugie tyle żeby odblokować system ??!! troche tego dużo...

Póki co nie ścigaj tego avicnet, moze OOOO_A4 podlinkuje dokładnie co ściągał, bo w tej instrukcji odsyłaja do upgrade radia a do programu nie widze linku

tu masz też pliki zwiazane z tym odblokowywaniem,

http://chomikuj.pl/mechcar/Pioneer+Avic

pliki na serwerze wuupload dostępne są tylko dla uzytkowników zarejstrowanych na tym serwerze

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ----------

AVICnetEU:hi:

https://rapidshare.com/#!download|565p3|731879124|AVICnetEnglishEU.rar|384458|R~C838B6ABD9BF6B893ED914BA1CBAA95E|0|0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok z tamtad anulowałem juz ściaganie, dzięki za te linki zarazz po zakończeniu ściagania tamtych partów ściągne AVICnetEU, niestety nie mam konta pro żeby ściągać wszyswtko na raz ale sobie poczekam, no a te linki na pewno przydadzą się też następnym bo ten pioneer to super sprzęt :)

---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ----------

Jeszcze jedno pytanko do kolegi OOOO_A4 masz podpiety zewnetrzny mikrofon czy jest jakis wbudowany bo tego też nie mam w zestawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ściągnij i wrzuć f910. Dopiero avicnet i dokładnie ten co podal Kowi i możesz mu flaszkę za tego linka postawić bo ciężko to znaleść. I wszystko na spokojnie. Jak ściągniesz oba to odezwij się to podpowiem co dalej. Mikrofon jest zewnętrzny, który też musisz dokupić jeśli nie masz. Szkoda, że przy zamawianiu chinche pod wzmaka nie wziąłem jedna przesyłka by była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie rownież ściagnałem na wszelki wypadek ten pliczek, jeszcze softa sciągne "by mieć":wink:

a patrzyłes tam na chomiku w pliki, cos jest przydatne do tego radia jeszcze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem caly zestaw kabli do radyjka. Kowi jak ściągniesz AVIC NET to nie musisz nic więcej bo tam masz dużo aplikacji i programów. M.in. GArmin-a Tom Tom-a. Jutro cykne kilka fotek to zobaczycie. Tylko pamiętajcie, żeby wrzucić AVIC NET trzeba zrobić miejsce w urządzeniu bo inaczej wywali błąd o małej ilości miejsca i dupka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. I zauważ, że całość waży lekko ponad 500Mb a to co jest w radio 1.5GB. Dlatego trzeba usunąc mapy i poi wrzucić to i wszystko będzie hulać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak się usunie mapy i poi to co zostanie ?? w tym avic net są mapy itp ?? bo jeżeli jest Garmin, Tom Tom to spoko ale czy będą mapy i to najlepiej jeszcze żeby były na całą europe... a Tak najlepiej to by było jakby wrzucić Automape na europe która zajmuje chyba 1,5 gb. Ile w ogóle jest miejsca na Avicu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca jest około 1.8Gb. Mapy usuwasz wszystkie oprócz pl i poi tez. Garmin i tom tom jest ale same programy. Mapy musisz wrzucić. Ja osobiście usunałem je bo używam automapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby hulała automapa trzeba wgrać AVIC NET żeby wgrać avic net trzeba zaktualizować do f910bt:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnałem to update do F910BT, po rozpakowaniu miałem błąd danych w part1 w plikach IGO8 dokładniej mapy niemiec i włoch uszkodzone(monit o niewłasciwe hasło), po wypakowaniu 1,43gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...