Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZACISKI HAMULCÓW - MALOWAC CZY NIE ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sadzicie malowac zaciski czy nie ? A jak tak to na jaki kolor do srebrnej A4 ?? Jak macie jakies fotki to rowniez prosze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napewno nie na czerwony bo to nie ferrari :wink: a co do malowania to pewnie ze malowac po zalozeniu alusow beda sie brzydko prezentowaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed założeniem alsów weż zaciski porządnie wyczyść, tarcze tez, jak masz dojście to mozesz nawet wypiaskować, po czyszczeniu powinny być powiedzmy ze srebne, wydaje mi sie ze nawet by to pasiło do srebnej furki, a jak Ci się nie spodoba to jaksą farbka i na przód,np na czerwono :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że malować ja też będe malował na czarno już mam nawet taki zestaw do malowania na oku.... http://www.allegro.pl/item92998205_zestaw_do_malowania_zaciskow_motip_6_kolorow_.html tylko tam znalazłem czarny kolor.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje ze ten " srodek" jest przereklamowany :mrgreen: , wystarczy wyczyscic dobrze i zwyklym sprayem ( w dowolnym kolorze ) malowac zaciski - sam tak robilem w meganku ojca ( srebrny ) a zaciski na czerwono , fajnie wyglada, i w Xsarze ( czarna ) na żółto, rowniez wyglada ok, i mysle ze do srebrnego to czerwony chyba najlepiej, zeby widac bylo. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem przed tym samym dylematem wlasnie zeby pomalowac zaciski, mysle nad kolorem tez srebrnym, bedzie gral z karoseria, choc czarny tez powinien ladnie sie prezentowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację ale czarny kolor jest tylko w tym zestawie: http://www.allegro.pl/item92998205_zestaw_do_malowania_zaciskow_motip_6_kolorow_.html w sprayu czarnego nie znalazłem.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żałuje tej chwili,każdego dnia,zaciski wypiaskowalem i pomalowalem od tamtej pory hamulce mi piszcza :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żałuje tej chwili,każdego dnia,zaciski wypiaskowalem i pomalowalem od tamtej pory hamulce mi piszcza :x

no ale jak ma sie piszczenie klocków do pomalowanych zacisków :wink: ściągnij klocki, przetrzyj na betonie lub asfalcie i powinno pomóc na piszczenie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ze klocek nie pisczy o tarcze tylko lata w zacisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby tak ale przecież są sprężyny które trzymają klocek w zacisku i nie powinien się ruszać czy latać w zacisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbierz zaciski...sprawdź wszystko.....przesmaruj specialnym smarem prowadnice klocków......i tak jak już wspomniał dark79 potrzyj klockami o beton lub kamień szlifierski.......piszczą bo mogłeś popryskać tarcze sprayem, a klocki to potem zebrały zatłóściły się i piszczą...

nic się nie martw to nic poważnego tylko trzeba trochę popracować nad tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje ze ten " srodek" jest przereklamowany :mrgreen: , wystarczy wyczyscic dobrze i zwyklym sprayem ( w dowolnym kolorze ) malowac zaciski - :?:

A ja ci powiem, że tak malowane, to znajde taką trasę u siebie, że zwykła farba oblezie albo zmieni kolor od temperatury, która się wytworzy przy hamowaniu. :D :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam.... 2 lata temu malowalem w 2 autkach na czerwono i na żółto , dzisiaj zmienialem kola z zimowych na letnie alusy i farba jaka byla taka jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam.... 2 lata temu malowalem w 2 autkach na czerwono i na żółto , dzisiaj zmienialem kola z zimowych na letnie alusy i farba jaka byla taka jest :mrgreen:

widocznie te auta nie jezdza a tocza sie... hamulce sie nie rozgrzewaja dobrze i farba nie odchodzi :P:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...