Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Kąt Wtrysku


Iro111

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

Czy kąt wtrysku ustawiany na pompie jest statyczny i dynamiczny ?

Pytam poniewąż ostanio mechanik który mi ustawiał na zegarze w silniku AFN wartość na 70 a miałem na 85.

Widziałem też w jego książce że ma być 70 +-0.02 W pracy nie zauważyłem zmian a nawet wydaje mi się że jest trochę słabszy na wyrzszych obrotach. Natomiast na forum pisze się że wartość ta powinna wynosić między 49 a 54. Czy kąt wtrysku ma znaczenie na to ile samochód pali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Czy kąt wtrysku ustawiany na pompie jest statyczny i dynamiczny ?

Pytam poniewąż ostanio mechanik który mi ustawiał na zegarze w silniku AFN wartość na 70 a miałem na 85.

Widziałem też w jego książce że ma być 70 +-0.02 W pracy nie zauważyłem zmian a nawet wydaje mi się że jest trochę słabszy na wyrzszych obrotach. Natomiast na forum pisze się że wartość ta powinna wynosić między 49 a 54. Czy kąt wtrysku ma znaczenie na to ile samochód pali ?

ustawia sie statyczny .... [nie ma znaczenie na konsumpcje gnoju]

zrob 000 BS to powiem Ci czy masz dobrze ustawiony .... :wink4: [ale jezeli usatwial na zegarach wedłu ksiazki to chyba dobrze zrobil ... ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręciłem wszyskie śróby jak opisano w "warsztacie" (kręcą się palcami) tyle tylko że u mnie śróba nr 3 jest dostępna przez otwótr koła pasowego jak dwie pierwsze, śróba nr 4 też bez problemu ale niestety pompa ani drgnie czy u mnie jest jeszcze coś do odkręcenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...