Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jaki palmtop lub pocket pc do vag?


lisek311

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupic palmtopa lub pocket pc i chciałbym żeby się dało podpiąć do tego vag żeby diagnozować swoja niunie.Dlaczego nie laptop gdyż chciałbym też żeby urządzonko było male a przy okazji gps.Słyszałem że da się podpiąć takie urządzonko zreszta widziałem jak gośc to podpiął do mojej niuni.Urządzonko miało napisane IPAQ czy coś w tym stylu i rysikiem włączał na nim opcje a łączyło się bezprzewodowo chyba jakiś bleutooth był podłączony co coś do nakla do którego się podpinał.Może wy coś doradzicie lub ktoś z was ma doświadczenie na tym polu.Piszą że programy wymaają minimum pentium a na tych urządzonkach są już 400mhz.Podejżewam że problem tkwi w podłączeniu takiego urządzonka bo ciężko jest kable znależć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vag-coma ross-tech'owego nie ma na pocketPC czy inne (z tego co pamiętam).

Rozumiem, że program taki na pda już masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.robsaudiworld.com/vag.htm

http://www.arlab.it/vc/main.html

Vag-Check

Było jeszcze kilka na pda, ale zapomniałem - nawet na forum ktoś chyba podawał.

Działa na zwykłym kablu vag-comowym

Q. Does VAG-Check work on my PDA?

A. Yes & No! Version 2.0 supports any kind of PDA with serial port or Bluetooth port and 320x240 screen resolution, no limitation on processors type. VAG-Check 1.1.6 supports Intel processor ARM based PDA, and SH3 based PDA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z polskim interfejsem nie ma?A jakiego programu używacie na laptopy który was nie zawiodł?[br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 06:13 _________________________________________________czyli jednak lipa te plamtopy lub pockety prawdziwe możliwości to juz tylko laptop?To będę musiał i to i to zakupić czyli jakiegoś niedrogiego ale dobrego palmtopa do navi i laptopika do vagowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...