Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co Wybrac a co omijac C+ Nka czy Cyfrowy Polsat


Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie chcial bym zakupic nowy abonament u ktoregos z tych dziadów tylko nie wiem ktory okarze sie najmniejszym kombinatorem i oszustem

co wybrac

chcial bym wraz z interentem - chyba ze macie jakies inne pomysly to prosze o odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupic nowy abonament u ktoregos z tych dziadów tylko nie wiem ktory okarze sie najmniejszym kombinatorem i oszustem

z takim podejściem to bym sobie darował zakupy...jakiekolwiek :decayed:

n najwięcej kanałów HD za dobrą cenę :good:

...tylko jeszcze nie wiem czy dziady już mnie okradają i coś kombinują, będę czujny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, miałem Cyfre + wychodzi drogo i często trzeba się wk i dzwonić do nich bo zmieniają sami pakiety na drosze, mam Polsat Cyfrowy - nie jest źle ale czekam tylko do końca umowy i rezygnuje (mało ciekawych kanałów itp)

Mam również N i jestem naprawde zadowolony, nie ma kręcenia zmiany taryf itp. Kanałów jest sporo HBo itp. Także jak miałbym teraz brać to na pewno tylko i wyłącznie N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wiecej na N a jak z abonamentem jakies promołszon jest ?

na ich stronie to ja nic nie kumam tak napisane zeby za duzo nie wiedziec :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego oczekujesz od telewizji... Nka tańsza - oferta programowa porównywalna do Cyfry z wyłączeniem kanałów Canal + (Canal +, Canal+ Film, C+ sport, C+Gol, C+ weekend...). Tutaj na cyfrze możesz oglądać piłkę nożną - czołowe ligi europejskie na żywo Hiszpańska, Włoska, Polska, Francuska... Oczywiście programy w HD. :good:

Jeśli zależy CI na sporcie to Cyfra... Jeśli nie to Nkę możesz brać. Tak jak mówię oferta programowa na prawdę jest porównywalna do Cyfry nie licząć C+...

Co do zmian pakietów na droższe o czym mówi celi to mnie się jeszcze nie zdarzyło a jestem abonentem Cyfry + od 9ciu lat. :cool1: Nkę mam nie cały rok. :wink4:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz C+ przemie N-ke.

Można sie spodziewać wspólnej oferty programowej.

Michał jak chcesz sport to tylko i wyłącznie C+.

Polsat nic nie ma - tylko siatkówke. No chyba że liga rosyjska Cie interesuje :polew:

N-ka mi sporo kanałów HD ale cyfra teraz też dużo kanałów dołożyła w HD.

A będzie jeszcze więcej.

Poczekaj na święta - napewno będą jakieś promocję.

słyszałem że fuzja N-ki i Cyfry ma być przed świętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz C+ przemie N-ke.

słyszałem że fuzja N-ki i Cyfry ma być przed świętami.

:shocked: pierwszy słyszę

ok już coś poczytałem w necie i faktycznie rozważają taką opcję

w n jest Liga Mistrzów w HD na wyłączność i najwięcej kanałów HD :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylk że te pseudo HD to tylko chwyt marketingowe.

Jakby polepszyli standard zwykłych SD tak jak np. jest w zwykłym Canal+

to nikt by nie potrzebował HD.

A tak to nawalili płatnych HD, i Transpondery są zapchane, nie ma miejsca na kanały i zwykłe SD robią w marnej jakości.

Sprawdz sobie też Cyfre+, i targuj się, cyfra jest najlepsza, tylko jak komuś cena nieodpowiada to idzie do N-ki, bo pójściem do polsatu nikogo przy negocjacjach ceny nie postraszy, bo go wyśmieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Nkę, C+ właśnie wypowiadam.. Wkur.wiają mnie nie miłosiernie, nie wspomnę o telefonach co 30 minut kiedy mają jakąś j**aną ofertę, która ma mnie wyrwać z butów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam n-ke ze 3 lata.. i jestem bardzo zadowolony.. place 54 zl za wszystkie pakiety oprócz HBO nFilm itp.. nigdy nie mialem problemu z nimi.. czego nie moge powiedziec o polsacie.. tam ciagle problemy.. ciagle telefony ze mam niezaplacony rachunek(chociaz wszystkie rachunki zawsze byly placone przed terminem) odlaczanie kanalow itp.. Polsatu NIE polecam.. co do cyfry to maja znajomi.. i nie narzekaja.. ale oni sa maniakami pilki noznej i wzieli cyfre typowo do tego.. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Cyfre to jak ktoś lubi piłkę nożną.

Na Canale+ najlepsza piłka i dobry film.

Bo HBO wg mnie nie warto brać. Tam nic nie ma ciekawego od 2-3 lat.

Jak nie zależy ci na sporcie to bierz N-ke. Bo z wyjątkiem LM nic nie mają.

W c+ jest liga angielska, włoska, hiszpańska, francuska no i polska.

W n-ce tylko LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wszystkie 3 i z N-ki zrezygnowałem bo jak dla mnie nic ciekawego poza LM ze sportu nie było, reszta kanałów taka sama u wszystkich więc wszystko zależy co chesz oglądać. Ja zostawiłem Cyfrę bo sportu jest dużo do tego żużel jest, no oczywiście trzeba mieć pakiet z Canalem+ i filmów też sporo leci dobrych co do HBO to się zgadzam że rewelacji nie ma i można tego nie brać ale czasem coś się obejży jednak podstawa to Canal+.

Polsat trzymam tylko dla Polsatu Sport właściwie bo reszta to samo co wszędzie a te VOD co zajmuja połowę kanałów to masakra jakaś.

Podsumowując najwięcej oglądam Cyfry czasem coś na Polsacie sport co do cen to jak się popatrzy to wszędzie jest podobnie zależy jakie dodatki się bierze. Jak mam full pakiet Cyfry za chyba 135 zł z multiroom za N-ke z full pakietem i multiroom chcieli 99 zł ale nie mają Canal+ a to dla mnie podstawa. Jak się chce tylko podstawowe kanały to w każdej z tych 3-ech abonament wyjdzie około 50-60 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam cyfrę + od ponad 10 lat i w życiu bym jej nie zamienił na nic innego... przede wszystkim ze względu na canal+ na którym są zawsze ciekawe i nowe filmy oraz ze względu na ligę angielską... no i przede wszystkim nigdy nie było problemu z odbiorem, a znajomemu który ma n-kę co jakiś czas zanika sygnał nie wiadomo czemu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się mocno zastanawiam nad zmianą operatora (obecnie UPC analog+internet 30mb za 138zeta) na N-kę,którą poleca sąsiad i większośc na forum.Pytanie w związku z tym mam takie:

-czy mogę sie podpiąć pod antenę sąsiada,kupując tylko konwerter na 4 kabelki;

-jak jest z tym bezprzewodowym netem?Czy lepiej neta zostawić sobie z UPC?

Myślę nad optymalnym pakietem,tj. http://n.pl/nsklep/promocje/filmhd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego bialy986 z jakiego okresu masz umowe z UPC? W domu również mamy UPC tylko że płacimy 185zł za: internet 50mb, telefon non-stop Polska i świat (nielimitowane rozmowy na stacjonarne cały świat (bez Azji chyba) TV cyfrowa z nagrywarką - pełen pakiet łącznie z C+.

Jak dla mnie jak ma ktoś dostęp do UPC to naprawdę mają niezłą ofertę. Zwłaszcza, że teraz połączyli się z Aster i jakieś promocje chyba mają.

Aha. Jeśli chodzi o UPC to trzeba pilnować terminów umowy - po jej zakończeniu nie oferują niczego innego tylko przedłużają na czas nieokreślony. A abonamenty u nich zmieniają się częściej niż pory roku, więc warto być na bieżąco i samemu do nich dzwonić i prosić o nową umowę z bieżącymi promocjami :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2006 roku użytkuję UPC.Raz tylko chyba zmieniłem pakiet na szybszy internet.Wiem że obecnie jest 50-cio megowy +TV cyfrowa (w tym aż 4 w HD :polew: ) za 120 zł.Porównując do oferty N-ki to kablówka wymięka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...