Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

Danielom - 2 sprawy mam

1. Brawo za wzięcie spraw w swoje ręce i organizację zlocików w kolejnym mieście :good:

2. Jeżeli wątek ma być podwieszony i być informacyjnym dla wszystkich to popraw proszę wszystkie błędy żeby wiochy nie było :wink4:

Ps. no i też wpadnę od czasu do czasu :)

1.Dzięki :good:

2. Oj tam pare polskich znaków, zrobione :)

ad P.S zapraszamy :)

oczywiście nie żebym się czepiał - bo z nas żadni poloniści - chodzi tylko o pierwszego posta ( czyli posta informacyjnego ) żeby przynajmniej tam tekst był poprawny :wink4:

[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:29_________________________________________________ :good:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:30_________________________________________________Danielom - i jeszcze jedna koleżeńska uwaga, która powinna Ci pomóc w rozkręcenie zlotów (wymaga trochę poświęcenia czasu ale mi metoda pomogła )

Napisz PW o krótkiej treści informacyjnej i powstałych zlotach do wszystkich osób w promieniu np.10 cz 15km

możesz skorzystać z opcji wyszukiwania użytkownika - wpisujesz konkretne miasto czy wioskę i walisz PW do wszystkich którzy Ci się ukazali

zejdzie Ci na to jednorazowo z godzinkę czy dwie - wyślesz PW w ilości może 100 może 200 - ale jakiś % napewno się odezwie i wpadną :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

Danielom - 2 sprawy mam

1. Brawo za wzięcie spraw w swoje ręce i organizację zlocików w kolejnym mieście :good:

2. Jeżeli wątek ma być podwieszony i być informacyjnym dla wszystkich to popraw proszę wszystkie błędy żeby wiochy nie było :wink4:

Ps. no i też wpadnę od czasu do czasu :)

1.Dzięki :good:

2. Oj tam pare polskich znaków, zrobione :)

ad P.S zapraszamy :)

oczywiście nie żebym się czepiał - bo z nas żadni poloniści - chodzi tylko o pierwszego posta ( czyli posta informacyjnego ) żeby przynajmniej tam tekst był poprawny :wink4:

[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:29_________________________________________________ :good:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:30_________________________________________________Danielom - i jeszcze jedna koleżeńska uwaga, która powinna Ci pomóc w rozkręcenie zlotów (wymaga trochę poświęcenia czasu ale mi metoda pomogła )

Napisz PW o krótkiej treści informacyjnej i powstałych zlotach do wszystkich osób w promieniu np.10 cz 15km

możesz skorzystać z opcji wyszukiwania użytkownika - wpisujesz konkretne miasto czy wioskę i walisz PW do wszystkich którzy Ci się ukazali

zejdzie Ci na to jednorazowo z godzinkę czy dwie - wyślesz PW w ilości może 100 może 200 - ale jakiś % napewno się odezwie i wpadną :wink4:

Dzięki Mirku za rade, zacząłem właśnie od pisania PW do znanych mi nicków, ale o opcji z miastem nie pomyślałem, też to wykorzystam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj...teraz w najbliższych dniach to będzie gorąco :gwizdanie:

:decayed: :decayed:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:38_________________________________________________łłosz curva...Żorskie się pisze z małej literki :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek idę na urodziny więc odpadam - ale przed nowym rokiem chętnie wpadnę - może uda mi się zabrać kilka furek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżorkowi też pomagaliśmy na początku w rozkręceniu Katowickich bo jak wszędzie początki są trudne......................no i tak się rozkręcili że nas ze stronami wyj..bali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak poza tym...w czwartek urodziny...bezalkoholowe chyba :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:52_________________________________________________uważaj, bo nawet nie wiesz a bedzie 5000 stron :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak poza tym...w czwartek urodziny...bezalkoholowe chyba :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:52_________________________________________________uważaj, bo nawet nie wiesz a bedzie 5000 stron :polew:

i tak trzymać :good::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że jak "to" za trybi to będzie z górki :wink4:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:55_________________________________________________ooo...widzę, że i Stanley w gościach podgląda tutaj :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżorkowi też pomagaliśmy na początku w rozkręceniu Katowickich bo jak wszędzie początki są trudne......................no i tak się rozkręcili że nas ze stronami wyj..bali :decayed:

będzie :good::wink4:

[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:57_________________________________________________grunt ,że są chęci :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie prawie zawsze te chęci :decayed:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:58_________________________________________________

otworzą TWINPIGS to bedzie po blisku na gokarty :D

marzyciel :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haa...będę pierwszy :decayed:

no i ładniee...Prezesie :naughty:

Bez takich mi tu, bo nie jeden już obrósł przez to w piórka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że jak "to" za trybi to będzie z górki :wink4:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:55_________________________________________________ooo...widzę, że i Stanley w gościach podgląda tutaj :cool1:

najgorsze pierwsze 2-3 lata - potem już leci :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

to potem będę zwał go KUDŁACZ :decayed:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 23:00_________________________________________________

myślę, że jak "to" za trybi to będzie z górki :wink4:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:55_________________________________________________ooo...widzę, że i Stanley w gościach podgląda tutaj :cool1:

najgorsze pierwsze 2-3 lata - potem już leci :polew:

toś pojechał po bandzie z tym :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haa...będę pierwszy :decayed:

no i ładniee...Prezesie :naughty:

Bez takich mi tu, bo nie jeden już obrósł przez to w piórka :decayed:

Dokładnie, tutaj wszyscy na jednym poziomie :P:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otworzą TWINPIGS to bedzie po blisku na gokarty :D

gokart są w Warszowicach :naughty: 4 km obok :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haa...będę pierwszy :decayed:

no i ładniee...Prezesie :naughty:

Bez takich mi tu, bo nie jeden już obrósł przez to w piórka :decayed:

Dokładnie, tutaj wszyscy na jednym poziomie :P:good:

i bardzo dobrze - to tak jak u nas - nikt się nie wychyla - wszyscy równo robią co im karzę

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...