Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż ORI lotki S LINE avant


marcintuchola

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Dbaluch napisał:

I tak chyba zrobię 

Nie 'chybaj' tylko działaj , budzik zamkniesz i nie spadnie. :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie , lotka już pomalowana , zaczołem kleić na nią taśme 3M  która została mi od poprzedniej lotki ale mam problem bo troche mi jej zabrakło i mam dylemat ponieważ wszystkie taśmy na allegro mają 1.6 mm grubości a ja mierzyłem tą moją i ona ma  1.9 mm lub prawie 2mm grubośći , co teraz zrobić ?  Szukam  szukam i nie mogę znaleść 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, greg2505 napisał:

Ja lotkę i listwy drzwi kleiłem na 3m 1.1mm

Do listew też używałem 3M  grubość 1.1 mm lecz do lotki to wydaje mi się to troszke mało to 1.1 mm  grubośći, ta co  mi  jej zabrakło miała coś około 1.9 mm lecz nie mogę znaleść jaki miała symbol 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dbaluch napisał:

Do listew też używałem 3M  grubość 1.1 mm lecz do lotki to wydaje mi się to troszke mało to 1.1 mm  grubośći, ta co  mi  jej zabrakło miała coś około 1.9 mm lecz nie mogę znaleść jaki miała symbol 

Nie wiem czy 1.1 to mało ,wg mnie jest ok,lotka idealnie przylega do klapy jednocześnie nigdzie nie ociera brzegami, najlepiej zadzwoń do któregoś sprzedawcy z allegro i spytaj się o 1.9mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów po długim czasie , dla potomnych i  nie zdecydowanych kupiłem i nakleiłem oto taką taśmą  i się narazie trzyma  3M VHB 5962 Taśma 19mmx3m , taśma na chwilę obecną j co najważniejsze est dostępna na alledrogo , dodatkowo zastosowałem Primer który niby wzmacnia przyczepność 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...