Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż ORI lotki S LINE avant


marcintuchola

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam pytanie jeśli mam lotkę ori s-line to muszę wywiercić 2 dziury na montaż?? Czy tylko przykleić ją na taśmę dwustronna? Pozdrawiam i dzięki za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam taśmę piankową dwustronną, ja mam na niej wszystko co da sie przykleić :kox: rejestracje trzyma bez zarzutu :tongue4:

1996716154

link do aukcji, ale przypuszczam, że znajdziesz ją w twojej okolicy :D

http://allegro.pl/mocna-tasma-klejaca-piankowa-dwustronna-8mm-10m-i1996716154.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko teraz mam pytanie dotyczące 2 bolców które są do montażu lotki. Mam je zeszlifować ?? :hi:

Tak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie jeśli mam lotkę ori s-line to muszę wywiercić 2 dziury na montaż?? Czy tylko przykleić ją na taśmę dwustronna? Pozdrawiam i dzięki za pomoc :hi:

Ja wywierciłem otwory, i dodatkowo przykleiłem klejem do szyb..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak to jest skoro ori lotka ma dziury na śruby dlaczego na nich się nie trzyma?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można przykleić sylikonem do szyb :good: też dobrze trzyma, ale trzeb uważać żeby nie zapaćkać lakieru :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak to jest skoro ori lotka ma dziury na śruby dlaczego na nich się nie trzyma?

pozdrawiam

lotka nie ma dziur tylko kołki, w które wkręcasz śruby, kołki wchodzą w otwory w klapie jeśli jest pod s-line... kołki obcnamy i lotkę kleimy na taśme dwustronną lub klej do szyb, można też otwory wiercić jak w ori i taśma ;) jak kto woli ...

klapa_s_line.jpg

klapa od s-line na czerwono zaznaczone otwory pod kołki w lotce, szare to pozostałości po taśmie dwustronnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba uważać klej do szyb bo mój brat tak zrobił i mu ori lotka pofalowała. Dół na maksa bo lotki tanie nie są - teraz pozostała tylko szpachla... Lada dzień ja będę zakładał lotke i klej do szyb odpada, ale martwię się czy sama taśma mi utrzyma lotkę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, stoję przed tym samym problemem. Nie wiem jak to jest u mnie rozwiązane, ale podejrzewam że nie mam otworów na kołki, Chyba bym je widział po otwarciu klapy? Teraz druga sprawa. Jak w miare bezkolizyjnie odkleic standardową lotke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak mowisz - dolozylem jeszcze DSR bo za malo dociskalo tyl jak wjezdzalem na dzialke i nie miescilem sie pod szlabanem :banan:

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, stoję przed tym samym problemem. Nie wiem jak to jest u mnie rozwiązane, ale podejrzewam że nie mam otworów na kołki, Chyba bym je widział po otwarciu klapy? Teraz druga sprawa. Jak w miare bezkolizyjnie odkleic standardową lotke?

Kolego a Ty masz jakiś problem z czytaniem ze zrozumieniem? Wszystko jest opisane w tym temacie, kołki odcinasz i kleisz na taśmie lub kleju do szyb na klapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...