Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Sposób na trochę dodatkowego miejsca A4 b5 przed liftem


arekmajster

Rekomendowane odpowiedzi

o jakim schowku mowa w tunelu? o takim zagłebieniu zamiast uchwytu na kubki ?

no tak, o to pytalem.

to trzebaby caly tunel zmieniac czy tylko sie wywala kubki i daje zamiast nich jakis pojemnik :mysli:???

ja mam tunel z dziurą zamiast tego miejsca na kubki, jak chcesz to z chęcią moge sie zamienić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzebaby caly tunel zmieniac czy tylko sie wywala kubki i daje zamiast nich jakis pojemnik :mysli:???

ja mam tunel z dziurą zamiast tego miejsca na kubki, jak chcesz to z chęcią moge sie zamienić :naughty:

tak, a ja chętnie odkupię sam wkład na te kubki, bo u mnie ktoś to powyrywał :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patent ze schowkiem świetny :good:

Ale te LEDY na tym białym panelu troche daja po oczach. Ja bym nawiercił tam 2 otworki 5mmm średnicy i włozył zwykłe diody. Odpowiednio rezystor dobrał żeby nie świeciło za jasno i było by super :good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak im więcej na to patrzę to coraz bardziej akceptuję taki pomysł.

Zapalniczka kontrowersyjna - lepiej kupić tunel od lifta on już ma ładnie wkomponowaną zapalniczkę, i do tego uchwyt na napoje pod podlokietnikiem taki jak US albo z Passata...

Ogólnie mod uzasadniony jak ktoś dużo smiga... :good:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 14:38_________________________________________________tu masz fotkę mojego tunelu, pasowałby Ci jak ulał...

a6e628e1d8d11d2amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak im więcej na to patrzę to coraz bardziej akceptuję taki pomysł.

Zapalniczka kontrowersyjna - lepiej kupić tunel od lifta on już ma ładnie wkomponowaną zapalniczkę, i do tego uchwyt na napoje pod podlokietnikiem taki jak US albo z Passata...

Ogólnie mod uzasadniony jak ktoś dużo smiga... :good:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 14:38_________________________________________________tu masz fotkę mojego tunelu, pasowałby Ci jak ulał...

a6e628e1d8d11d2amed.jpg

jedyne co to żeby włożyć coś w uchwyt do napojów trzeba podnosić podłokietnik. Masakra :shocked:

Milion razy lepiej jak się ma uchwyt nad radiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak im więcej na to patrzę to coraz bardziej akceptuję taki pomysł.

Zapalniczka kontrowersyjna - lepiej kupić tunel od lifta on już ma ładnie wkomponowaną zapalniczkę, i do tego uchwyt na napoje pod podlokietnikiem taki jak US albo z Passata...

Ogólnie mod uzasadniony jak ktoś dużo smiga... :good:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 14:38_________________________________________________tu masz fotkę mojego tunelu, pasowałby Ci jak ulał...

a6e628e1d8d11d2amed.jpg

jedyne co to żeby włożyć coś w uchwyt do napojów trzeba podnosić podłokietnik. Masakra :shocked:

Milion razy lepiej jak się ma uchwyt nad radiem :decayed:

no może nie milion razy, bo podgrzewanie foteli się bardzo przydaje :kox: a wtedy nie ma miejsca na ten uchwyt w przedlifcie...

no ale fakt iż w passacie po lifcie jest to lepiej zrobione i da radę bez podnoszenia podlokietnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego arekmajster wrzucił byś fotkę jak wygląda podswietlenie tego schowka wieczorem? twoje oświetlenie działa cały czas czy masz jakiś włącznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2011 o 20:10, arekmajster napisał:

Do zakrycia dziur użyłem takiego weluru jak ten np.http://allegro.pl/folia-okleina-miedz-welur-al-szczotkowane-i1974560196.html

Tylko że u mnie w składzie budowlanym jest dużo taniej. Formowany suszarką a po ostygnięciu sztywny i spokój z dziurami.

Efekt taki:

http://imageshack.us/photo/my-images/804/pict0165.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/21/pict0167gc.jpg/

Zapalniczka wylądowała tutaj:

http://imageshack.us/photo/my-images/6/pict0162o.jpg/

Da radę jakoś odświeżyć fotki czy coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...