Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Automatyczne zapalanie świateł bez VAG-a


plotik

Rekomendowane odpowiedzi

ludziska ale po co wam te idiotyczne rozwiązania ? równie dobrze możecie wyjąc włącznik i będziecie mieli to samo co robicie tnąc instalacje, , najlepszym rozwiązaniem jest moduł sd2 który to pozwala zapalić h7 w "długich" na 20% mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj montowałem ten moduł MODUŁ ŚWIATEŁ DZIENNYCH DRL (Światła Dzienne) ŁÓDŹ (4004182109) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. śmiało mogę polecić działa bardzo dobrze a i montaż to chwila roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest spoko to samo robi sd 2 i kosztuje 50zł

ale tu na aukcji troszeczke fantazja poniosła pana, z wspolpraca z czujnikiem i z cananmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w B6 z 2004 można zakodować światła dzienne w halogenach, w mijania, czy dowolnie? Chodzi o tryb PnAmerkański.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 nie ma trybu świateł dziennych, możesz zakodować jako kanada (przednie przeciwmgielne plus pozycyjne) lub skandynawia (światła mijania plus pozycyjne) w obu przypadkach oświeca również tablicę przyrządów.

to i tak zależy czy masz moduł High czy LOW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2013 o 20:59, Fitness Planet napisał:

Jak kupiłem przełącznik z AUTO ( zwykły był) i działa :wink: ,ale po 2 dniach jak miałem przekopać forum jak to zaprogramować sam się zaprogramował :facepalm: dziwne auto

 

W dniu 17.01.2013 o 04:20, Piotrek81 napisał:

ja u siebie mialem zwykly przelaczik,potem zalozylem z funkcja auto i w obu tych przypadkach nie dziala klakson, gdy nie ma kluczyka w stacyjce,nie przeszkadza mi to ale ten kto rozpaczal watek napisal wlasnie,ze po przecieciu kabelka nie bedzie dzialal klakson,tylko ze ja nic nie przecinalem i klakson nie dziala...:hi:

U siebie mam zwykły przełącznik bez AUTO (8E0941531A), czy taki jak z poniższej aukcji będzie u mnie działać ( 8E0941531B)? Chodzi mi o to, aby włączyć na AUTO i zapomnieć.

WLACZNIK-PRZELACZNIK-SWIATEL-AUTO-do-Aud
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 34,99 zł - WŁĄCZNIK PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ AUTO do Audi A4 B6 B7 (8008494188). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Edytowane przez Jack0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack0

zamowie jak bede w pl i sprawdze, poki co odkopalem cos takiego:

nie, potrzeby jest do tego czujnik świateł i deszczu (tzw. RLS). Chyba, że go masz przy lusterku wstecznym, bo były takie wersje aut, że czujnik, był a systemu auto nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2019 o 16:57, Jack0 napisał:

 

U siebie mam zwykły przełącznik bez AUTO (8E0941531A), czy taki jak z poniższej aukcji będzie u mnie działać ( 8E0941531B)? Chodzi mi o to, aby włączyć na AUTO i zapomnieć.

WLACZNIK-PRZELACZNIK-SWIATEL-AUTO-do-Aud
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 34,99 zł - WŁĄCZNIK PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ AUTO do Audi A4 B6 B7 (8008494188). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

dziala kupuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odgrzebie temat.

Mam problem Audi a4 b6 sedan rok 2003 wersja low (tak przypuszczam) problem mam ze swiatłami.

Po włączeniu zapłonu zapalają sie postojówki przód i tył, chce to wyłączyć zeby było normalnie. włącznik swiateł w pozycji "0" na włączniku zadnych zworek, brak kabelka fioletowego a w MCE 09 kodowanie 00001 i swiatła załączają sie. ktoś miał coś podobnego i pomoże? czujników przy lusterku nie ma żadnych i jeszcze kierunki migają szybko (tak jakby zarówka była spalona, a wszystkie swiecą) a na awaryjnych jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem zwykły włącznik bez AUTO , kupiłem ten co kolega wyżej napisał z funkcją AUTO , po założeniu na każdej pozycji czyli:

-0

-auto

-postój

-mijania

 

zawsze po przekręceniu stacyjki oraz odpaleniu świecą światła mijania z postojowymi , nie mogę zgasić świateł oraz nie mogę włączyć samych postojowych....

 

czy muszę odłączyć jakiś kabelek czy coś mostkować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...