Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki do A4 B6 B7


luklago

Rekomendowane odpowiedzi

Stawiasz wycieraczke na sztorc i delikatnie ruszasz calym ramieniem gora-dol :) zdejmowalem ich naprawdę sporo i nigdy zadna się nie oparła/nie uszkodziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitara, dzięki za rady. Popsikam jeszcze penetratorem jakimś gdyby nie chciała zejść ręcznie a jak nie to będę się bawił w dorobienie ściągacza. Jutro powinien być kurier z ramionami. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiasz wycieraczke na sztorc i delikatnie ruszasz calym ramieniem gora-dol :) zdejmowalem ich naprawdę sporo i nigdy zadna się nie oparła/nie uszkodziła.

Dokładnie, wymieniałem w wielu A4-kach ramiona na aero i nigdy ściągacza nie użyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że widziałeś?

http://allegro.pl/mocowanie-uchwyt-wycieraczki-audi-a4-b5-b6-oryg-i5503884019.html

Jak będziesz przez Łomże przyjeżdżał to Ci nowe z piórami dam i używanymi ramionami za flaszkę. [emoji23]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że widziałeś?

http://allegro.pl/mocowanie-uchwyt-wycieraczki-audi-a4-b5-b6-oryg-i5503884019.html

Jak będziesz przez Łomże przyjeżdżał to Ci nowe z piórami dam i używanymi ramionami za flaszkę. [emoji23]

W aso 14zł/szt , na allegro jak zwykle cwaniaczki zawyżają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki turzol za info, bo szukalem tylko na alledrogo, jednak jesli mialby ktos uzywki na zbyciu prosze o pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duch^, popieram. Kupiłem Bosche, które kosztowały 100 zł i po pół roku piszczą na szybie i powodują zamazy. Moje ori wycieraczki po ponad dwóch latach używania przeze mnie lepiej się zachowywały, a nie wiem, ile wcześniej były na aucie. Nie polecam więc Boscha. Następnym razem sprawdzę Denso, ale to po zimie...

mialem kiedyś toleedo z arl-em i tam kupiłem bosche .

po 3 miesiącach poleciały do kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam mocowanie wycieraczek takie jak na ponizszym schemacie:

fsuvxu77.jpg

Czy wie ktos jakie jest to dokladnie mocowanie? Chcialbym kupic do niego nowe piora wycieraczek. Czy ktos wie gdzie kupic dobre piora do takiego mocowania?

Panowie jak wyzej posiadam takowe zapinanie wycieraczek i czy ktos na szybko doradzi mi jakie wycieraczki Boscha Aero czy Swf badz Valeo moge kupic ??? Aktualnie mam zapiete SWF ale nie wiem jak długo sie sprawuja gdyz były od zakupu samochodu i sa juz na wymiane.Z gory dzieki za odpowiedzi pozdro 4 all :hi::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5250561054.

Kupiłem coś takiego dają rady nawet.

Trzeba ten plastik ori wyrzucić ciężko schodzi. Zapiąć nowy i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup takie z metalowym stelażem (aby nie najtańsze) i przełóż same gumy.

Ja tak robie i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Boscha Aero Twin A933S musiałem cos kupic na szybko bo stare nie dawały juz rady w intercarsie skasowali mnie na 150 zł za 2 szt :kwasny: chciałem SWF-y ale nie mieli zobaczymy jak sie beda sprawowac z upływem czasu oczywiscie made in china a SWF chyba jest Germany cos mi sie tak wydaje kolejne jak te beda na wymiane kupie SWF dzieki pany za odpowiedzi pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ale pocieszenie pozyjemy zobaczymy oby wytrzymaly chociaz rok to bedzie git :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij. Nie znam takiej osoby, której Bosche wytrzymały dłużej niż pół roku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić polską firmę OXIMO np zestaw do B6

http://allegro.pl/plaskie-wycieraczki-audi-a4-b6-2003-2004-oximo-i5154624614.html

Wycieraczki wytrzymują 6-12 miesięcy, ale cena jest przystępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij. Nie znam takiej osoby, której Bosche wytrzymały dłużej niż pół roku :wink:

nitroo, co polecasz w takim razie? Mi valeo siada po pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...