Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki do A4 B6 B7


luklago

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam również denso. Bosze to jakiś żart ostatnimi czasy..

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, mam standardowe ramiona wycieraczek (nie Aero) i do tego pióra płaskie. Niestety ale to nie współgra razem tak jak powinno -> ramie nie ma siły docisnąć pióra tak aby wycierało całością. Miejscami zostaje woda na szybie a przy prekościach od ok 120 km/h to już całe plamy. Da się to jakoś poprawić czy albo aero albo powrót do standardowych wycieraczek przegubowych?

I jeszcze jedno, mam sprzeczne informacje co do długości wycieraczek. Raz piszą ze obie po 530mm lub 550mm. auto mam z początku produckji B6 czyli 2001.

Edytowane przez aiwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to są płaskie czy tradycyjne? Płaskie nie sprawdzają się przy moich ramionach bo nie dociskają dobrze pióra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak siadły sprężyny i jest słaby docisk to żadne wycieraczki nie będą poprawnie działac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowe ramiona w B6 nie są przystosowane do płaskich piór. Niby dlaczego zmienili na aero?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pokazać zdjęcie wycieraczki pasażera jak przylega do szyby przy podszybiu (wycieraczki w stanie spoczynku).
Chodzi mi o tych którzy mają standardowe ramiona  B6 (nie aero) i płaskie pióra.

Edytowane przez aiwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj nowe wycieraczki Bosh AERO Twin A933S, mam pytanie odnośnie mocowania, wycieraczki oczywiście pasują, ale chodzi mi o plastik, który zakrywa całe mocowanie, w oryginale było tak jak na tej ze zdjęcia numer 2, był taki plastik, który miał takie małe prowadniczki, ale podobnie było na wyczieraczce, w tym z Bosh-a jest nieco inaczej i po montażu wygląda to moim zdaniem nieco gorzej, sorki za jakość zdjęć ale robione na szybko i bez światła.

20170922_185242_v2.jpg

20170922_185433.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczyło tylko przeczytać dwie ostatnie strony że Bosch jest przereklamowany i słaby ... to żeś kupił Boscha :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są w takim razie odpowiednie i podobne jeśli chodzi o mocowanie? Zostają ORI tylko, czy ktoś robi jeszcze podobne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też testowałem różne marki i Bosch wypadł najgorzej cena/jakość

kupiłem ori i nie mam pytań

http://allegro.pl/piora-wycieraczek-aero-audi-a4-b6-b7-a6-exeo-oryg-i6739446778.html

troszkę pewnie droższe ale śmigają aż miło

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, qruku napisał:

też testowałem różne marki i Bosch wypadł najgorzej cena/jakość

kupiłem ori i nie mam pytań

http://allegro.pl/piora-wycieraczek-aero-audi-a4-b6-b7-a6-exeo-oryg-i6739446778.html

troszkę pewnie droższe ale śmigają aż miło

Pozdrawiam

W takim razie jutro oddam Bosh-a do sklepu, widzę, że jeszcze te http://allegro.pl/wycieraczki-denso-plaskie-audi-a4-b6-b7-a6-c5-oem-i6478865284.html?reco_id=4e42659a-9fc4-11e7-9335-ecf4bbc7fef8 mają podobne mocowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wyzyk83 napisał:

ja mam 933s i nie ma z nimi problemu

 

Tu nie chodzi o problem, tylko o wygląd bardziej, chodzi o te plastiki, które mają np te wycieraczki tutaj: http://allegro.pl/wycieraczki-denso-plaskie-audi-a4-b6-b7-a6-c5-oem-i6478865284.html?reco_id=4e42659a-9fc4-11e7-9335-ecf4bbc7fef8#imglayer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9k=

tak to wygląda i prawie niczym się nie różni od ori?

 

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wyzyk83 napisał:

9k=

tak to wygląda i prawie niczym się nie różni od ori?

 

Na tym ciemniejszym zdjęciu wyżej dałem jak wygląda BOSH, po zamontowaniu. "Brakuje" mi tam tej lewej strony zabudowania po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...