Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki do A4 B6 B7


luklago

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie to wyglada jak na foto które wrzuciłem

nie mam zastrzeżeń do boscha

mam bosche w b5, b6 i q5

 

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jutro uda mi się wymienić to pokażę różnice o co mi dokładnie chodziło, może to mały szczegół, ale jednak jest :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o problem, tylko o wygląd bardziej, chodzi o te plastiki, które mają np te wycieraczki tutaj: http://allegro.pl/wycieraczki-denso-plaskie-audi-a4-b6-b7-a6-c5-oem-i6478865284.html?reco_id=4e42659a-9fc4-11e7-9335-ecf4bbc7fef8#imglayer

Taj się składa koledzy ze mam u siebie ten model i mocowanie leży idealnie , dopasowane jak z ASO.


Tapnięte z iPhone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem swojego czasu tutaj w temacie, że mam dylemat, które wybrać. Valeo ori czy denso. Denso latają u mnie od miesiąca na razie jakość zadowalająca. Montaż również super. Kilkukrotnie lepszy niż boschowski, z którym miałem problemy, bo nie chciał się zatrzasnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, mam ori ramiona bez tych wszystkich spinek. Jak kupię takie denso czy valeo to będzie w zestawie komplet tych plastyków do montażu? Nie mam u siebie żadnych klipsów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj DENSO DF-008 lub Valeo Silencio XTRM VM302, wygląd i montaż jak w ORI, jest taki specjalny spojler, którego nie ma w Bosch 933S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aiwer napisał:

Pany, mam ori ramiona bez tych wszystkich spinek. Jak kupię takie denso czy valeo to będzie w zestawie komplet tych plastyków do montażu? Nie mam u siebie żadnych klipsów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kupuj DENSO DF-008 lub Valeo Silencio XTRM VM302, wygląd i montaż jak w ORI, jest taki specjalny spojler, którego nie ma w Bosch 933S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, qruku napisał:

@SiMsOneQ i wymienili Ci te Bosche ?

Tak bez problemu, nie mieli na miejscu DENSO, ale miałem ze sobą swoją ORI wycieraczkę i ta Valeo Silencio XTRM VM302 miała identyczne mocowanie razem z tym spojlerem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SiMsOneQ napisał:

Tak bez problemu, nie mieli na miejscu DENSO, ale miałem ze sobą swoją ORI wycieraczkę i ta Valeo Silencio XTRM VM302 miała identyczne mocowanie razem z tym spojlerem :)

no i elegancko ;) szerokości i przejrzystości życzę :peace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Może ktoś pokazać zdjęcie wycieraczki pasażera jak przylega do szyby przy podszybiu (wycieraczki w stanie spoczynku).
Chodzi mi o tych którzy mają standardowe ramiona  B6 (nie aero) i płaskie pióra.


Średnio:
1c5cb76c385a7b61a5de526e06bdcd4f.jpg
Już nie pamiętam, co to za twory, ale zbierają już ponad rok i dalej robią to względnie dobrze, jak na 50zł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies 2 tygodnie temu wymieniłem przednią szybę i dopiero teraz widzę, że to co mam to w ogóle nie wyciera, nie dociska dobrze strona pasażera, skrzypi, piszczy, strzela - dramat.
Czas na zmianę ramion na AERO bo nie da się jechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że mam jakieś Negotti. Nowe zbierały bardzo ładnie, a, że dosć dbałem o nie, tzn. zawsze najpierw je unosze, odklejam od szyby codziennie i dość często je przecieram gąbką wzdłuż piór, to nadal mają akceptowalną skuteczność od ponad roku i chodzą cicho. Także narazie ramion nie zmieniam i następne kupię podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam negotti czy coś w ten deseń. Zimy one nie widziały a wycierają tragicznie. A przecieranie gąbeczka to nie dla mnie [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ktoś z Was montował

http://allegro.pl/wycieraczki-audi-a4-b6-b7-audi-a6-c5-seat-exeo-i6754495557.html

i może podzielić się wrażeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie aktualnie kupię zestaw o nr kat. 8E1998401 w cenie ok. 250 zł??

https://archiwum.allegro.pl/oferta/oe-vag-zestaw-ramiona-wycieraczki-audi-a4-b6-i6679894592.html

Na allegro znajduję zestaw z piórami BOSCH'a za ponad 500 zł....

http://allegro.pl/oryg-zestaw-ramiona-piora-aero-audi-a4-b6-01-05r-i6713071133.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Po fatalnej, krótkotrwałej pracy Valeo znajomy polecił Oximo.

Pracują b. cicho i podobno długo wytrzymują.

Cena b. rozsądna.

Więcej będę mógł powiedzieć po dłuższym użytkowaniu,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denso po 3 miesiącach zaczynają mi przeszkadzać. W górnej i dolnej skrajnej pozycji wydają z siebie dźwięki w czasie pracy. Jakoś zbierania z szyby bez zmian- bardzo dobra

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...