Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki do A4 B6 B7


luklago

Rekomendowane odpowiedzi

Po przejściach z różnymi typami i firmami, wróciłem do Valeo x-tream. Nie wiem jak u was koledzy ale u mnie ba tle Bosch, Oximo czy nieszczęsne Visee to valeo najlepiej zbiera.

 

 

Tapnięte z iPhone

Mały of top. 101 napraw na czele z Grzesiem zaprezentowali urządzenie pod nazwą "regenerator wycieraczek" lub "zbierak" zależy gdzie się kupuje. Koszt około 50zł i można nawet 1mn gumy z pióra ściągnąć wyrównując. Efekt powalający, trzy razy obejrzałem przecierając oczy ze zdumienia. Jeśli guma ma około 10mm to przy ścięciu grzbietu o 1mn wyrównując powierzchnie możemy pobawić się tak do 5razy. Chyba nie musze pisać o oszczędności. Jest tylko mały kłopot, nie bardzo wiem gdzie to dostać. W poszukiwaniu portali nie natrafiłem na owe cudo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jakie polecacie pióra na przód a jakie pióro na tył ?

Bo nie ukrywam że zaczynają mi powoli wydawać dziwne dźwięki.

Czy te valeo będą w porządku ?

http://allegro.pl/wycieraczki-valeo-xtrm-audi-a4-b6-b7-a6-c5-vm302-i6621551551.html

 

Edytowane przez bird71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bird71 napisał:

Czy te valeo będą w porządku ?

No właśnie kupiłem je w dobrej kasie bo za 8 dych. Myślałem że będą dobre bo tyle się o nich mówi a tu lipa . Kierowcy jako tako zmiata a pasażera jak nie przepuszcza to chroboli.  Po małym wyginaniu pióra trochę się poprawiło ale powiem tak : więcej ich nie kupię bo za taką kasę to mam inne 2 komplety które będą tak samo zmiatać.  Przereklamowane i tyle. 

Oczywiście wybór należy do Ciebie.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bird71 napisał:

Powiedzcie jakie polecacie pióra na przód a jakie pióro na tył ?

Bo nie ukrywam że zaczynają mi powoli wydawać dziwne dźwięki.

Trzeba częściej wymieniać bo się odkształcają jak stoją długi czas w jednej pozycji.

Ja przed dłuższą podróżą dzień wcześniej przekładam je by potem nie pierdziały na szybie, choć nie zawsze to działa.

Ja kupuje tanie pióra stelażowe za kilkanaście złotych  na wymiar jak ori i przekładam same gumki.

Jestem zadowolony.

Nie polecam kupować samych gumek, są za wysokie i tłuką się strasznie po szybie podczas zmiany kierunku wycierania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2017 o 16:24, jacek70 napisał:

No właśnie kupiłem je w dobrej kasie bo za 8 dych. Myślałem że będą dobre bo tyle się o nich mówi a tu lipa . Kierowcy jako tako zmiata a pasażera jak nie przepuszcza to chroboli.  Po małym wyginaniu pióra trochę się poprawiło ale powiem tak : więcej ich nie kupię bo za taką kasę to mam inne 2 komplety które będą tak samo zmiatać.  Przereklamowane i tyle. 

Oczywiście wybór należy do Ciebie.

Potwierdzam... Kupiłem tez Valeo Silencio XTRM w kwietniu i w sumie po 4 miesiącach była już katastrofa... Od początku już lekko mazały obydwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Denso, brałem od dzika, żadnych dźwięków nie wydają. Zbierają dobrze ale nie idealnie, ale to już chyba bardziej wina szyby, po której widać że już 300k km przejeździła :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, mix99 napisał:

to już chyba bardziej wina szyby, po której widać że już 300k

No ale przylegać to powinny do każdej szyby , a u mnie widać że pośrodku nie dolegają. 

Problem jest jeszcze w mocowaniu.  Niby ramiona mam aero  a dostać z odpowiednim mocowaniem cieżko.

Mam E typ.

80335d184cdc.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przylega ładnie, w jednym miejscu zawsze zostaje tylko taka jakby "rysa" nieściągniętej wody, na poprzednich było to samo.

Co do mocowań to nawet nie wiedziałem, że są różne typy, dzik mi przysłał odpowiedni, po zdjęciach wydaje mi się że też mam typ E. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To witaj w klubie bo ja mam to samo. Jak jest mało ogarnięty sklep to dziwią się ze jest coś takiego. Osobiście jak wyżej pisałem kupiłem Valeo-xtream w Intercars za 90zł z rabatem. Zbierają najlepiej ze wszystkich jakie miałem. Sugerowano mi jeszcze SFN czy Fnk coś w rym stylu bo ponoć idą na pierwszy montaż ale diabli wie co to takiego wiec postanowiłem nie ryzykować.
Mały off Panowie.Valeo x-tream z mocowaniem E chodzą od 139 wzwyż i tak się zastanawiam jakim cudem pojawiają się na alledrogo w cenie za 80 a nawet niżej, nikogo to nie zastanawia?
Sprawa wydała mi się podejrzana bo żeby uzyskać takà cenę to trzeba brać kilka tysięcy egzemplarzy a przecież marża też jest......i nie chce mi się wierzyć ze ktoś kupuje Ori Valeo za 60 a sprzedaje za 80. Nikogo nie chcę obrazić ale czuje w tym niezły przekręt


Tapnięte z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


...dzik mi przysłał odpowiedni, po zdjęciach wydaje mi się że też mam typ E. 

Kurna zapomniałem o dziku, wszystko od niego biorę-o ja głupi. Marcin jeśli czytasz to Sorki[emoji29], ale nadrobię bo mi wymiana oleju wpada zaraz [emoji106][emoji1]


Tapnięte z iPhone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jaguaro napisał:

zastanawiam jakim cudem pojawiają się na alledrogo w cenie za 80

Kumpel prowadzi sklep motoryzacyjny i sprzedał mi je w cenie producenta ( bez marży):decayed:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel prowadzi sklep motoryzacyjny i sprzedał mi je w cenie producenta ( bez marży):decayed:
 

I to oznacza ze warto mieć przyjaciół[emoji16]


Tapnięte z iPhone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jaguaro napisał:


I to oznacza ze warto mieć przyjaciółemoji16.png


Tapnięte z iPhone

Dokładnie tak . Wiele części kupuje od niego taniej niż gdzie indziej.

Oprócz tego ma warsztat i gumiarnie wiec wszystko mam w jednym miejscu.:banan:

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam też Denso zbierają lepiej od Bosch.

Wszystko zbiera lepiej od Bosch. Przykro to pisać koledzy ale Bosch to kompletne nieporozumienie. Jeszcze kilka lat wstecz mieli dobry towar za stosunkowo przystepnà cenę. Teraz Bosch wywindował stawki a jakość marna jak diabli. Może się obudzą jak stracą tysiące klientów, bo widzę ze coraz szerzej o firmie Bosch mówi się w negatywnym znaczeniu. Czy ktoś widział na przykład pralkę albo zmywarkę Valeo? ..... No właśnie.....jak coś jest od wszystkiego to jest do niczego. Bosch jest dobry w elektrosprzęcie i już. Tak na marginesie: w swojej zmywarce Bosch uszczelka główna drzwi jest.... kto zgadnie ?


Tapnięte z iPhone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem ten komplet 

http://allegro.pl/wycieraczki-valeo-xtrm-audi-a4-b6-b7-kombi-tylna-i7006044204.html

muszę powiedzieć że pięknie pracują i zbierają wodę.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To witaj w klubie bo ja mam to samo. Jak jest mało ogarnięty sklep to dziwią się ze jest coś takiego. Osobiście jak wyżej pisałem kupiłem Valeo-xtream w Intercars za 90zł z rabatem. Zbierają najlepiej ze wszystkich jakie miałem. Sugerowano mi jeszcze SFN czy Fnk coś w rym stylu bo ponoć idą na pierwszy montaż ale diabli wie co to takiego wiec postanowiłem nie ryzykować.
Mały off Panowie.Valeo x-tream z mocowaniem E chodzą od 139 wzwyż i tak się zastanawiam jakim cudem pojawiają się na alledrogo w cenie za 80 a nawet niżej, nikogo to nie zastanawia?
Sprawa wydała mi się podejrzana bo żeby uzyskać takà cenę to trzeba brać kilka tysięcy egzemplarzy a przecież marża też jest......i nie chce mi się wierzyć ze ktoś kupuje Ori Valeo za 60 a sprzedaje za 80. Nikogo nie chcę obrazić ale czuje w tym niezły przekręt


Tapnięte z iPhone


Zgadzam się z tobą. Sam miałem valeo xtrm kupione za 140zł i muszę powiedzieć ze miały moim zdaniem najlepszą gumę. Wytrzymały 2 lata i byłem z nich zadowolony. Teraz mam denso za 90zł i jest Ok ale bez wodotrysków. Valeo ciut lepsze i minimalnie cichsze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałbym kupić wycieraczki Oximo, z racji tego iż sprawdziły się w poprzednim samochodzie. Prześledził em kilka stron tematu, ale do końca nie wiem czy moje ramiona to aero.

Czy podejdą bez kombinacji? 

IMG_20171211_174355-1612x907.jpg

IMG_20171211_174505-1612x907.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...