Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki do A4 B6 B7


luklago

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak jest kwadrat to jest to pod aero, czy były 2 rodzaje ramion z kwadratem? Mam auto z 2002r i w żadnym katalogu nie ma do niego wycieraczek wszystko od 2003 a mam boscha aere jakieś obecnie założone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Denso bezszkieletowe i są do d*py , strasznie glosno pracuja. 

Nie polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dominik93 napisał:

Ja kupiłem Denso bezszkieletowe i są do d*py , strasznie glosno pracuja. 

Nie polecam. 

Jak dla mnie, to mogą głośno pracować, byle dobrze zbierały i nie padły jak Bosche po pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki przypadek że Valeo skrzypiały podczas zbierania dużej ilości wody? Zbierają idealnie tylko im jest więcej wody tym bardziej hałasują, coś jakby guma była za miękka i mocno klei się do szyby przez co lekko "podskakuje" i wydaje denerwujący dźwięk? Nie występuje to za każdym razem ale jest trochę drażniące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki przypadek że Valeo skrzypiały podczas zbierania dużej ilości wody? Zbierają idealnie tylko im jest więcej wody tym bardziej hałasują, coś jakby guma była za miękka i mocno klei się do szyby przez co lekko "podskakuje" i wydaje denerwujący dźwięk? Nie występuje to za każdym razem ale jest trochę drażniące.

Za słabe sprężyny w ramionach jeśli takie rzeczy się dzieją. Zmień sprężyny albo całe ramiona.


Tapnięte z iPhone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny pasować pod ten stary nietypowy system Klik jaki jest w B6 2001-4

Jedynie brakuje chyba w nich tego języczka do mocowania lotki od strony kierowcy.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2018 o 22:59, kubabkb napisał:

Ja kupiłem normalnie Boscha Aerotwiny które katalogową są chyba od 2004 i siedzą spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po 4 latach wycieraczki Boscha odmówiły współpracy.  Rozmazują niemiłosiernie.    Mimo że były bardzo długo to odpuszczę zakup Boscha, skoro mówicie że teraz się popsuł.  Spróbujemy te o połowe tańsze Oximo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2018 o 22:59, kubabkb napisał:

kupilem juz te wycieraczki i powiem Wam ze jest masakra jesli chodzi o wpasowanie tych pior w te plastikowe zaczepy. z wielkimi oporami udalo mi sie je wlozyc i zapiac klips, jesli chodzi o szkieletowe wycieraczki do strego typu ramion to z oximo nie polecam bo jakosc wykonanis jest tragiczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Wam powiem jedno. Nikt więcej już mnie nie namówi do jakichkolwiek innych wycieraczek prócz z ASO.

Na poprzednim zestawie jeździłem niecałe 2 lata i w międzyczasie był bosch, oximo, denso. Wszystko gówno warte. Od miesiąca powrót do ori i nie ma porównania. ASO Wrocław sprzedaje w promocyjnej cenie 140zł/kpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak nazywa się to mocowanie wycieraczek bo niestety muszę zakupić szukam na allegro i są różne te mocowania. Co polecacie z takich tańszych ?

http://allegro.pl/wycieraczki-audi-a4-b6-b7-audi-a6-c5-seat-exeo-i5684868307.html#thumb/1

To jest to mocowanie  ?

 

 

2a4zcjn.jpg

 

 

Edytowane przez fenri95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, możecie pomóc? Muszę wymienić wycieraczki, byłem w sklepie i sprzedawca zaproponował wycieraczki Boscha za 90 zł i ( jako że mocowanie rozpadło się podczas próby wyjęcia) mocowanie co da dodatkowe 70 zł. Nie uśmiecha mi się wydawać aż tyle, na Allegro komplety można kupić za dużo mniej. Ale pytanie który zestaw do mojego? Są tak rożne mocowania ze zgłupiałem. Mam A4 B6 2.0 FSI Avant 110 kW 2003 r.

Z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pokaż zdjęcie, ale pewnie masz to nietypowe mocowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...