Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki do A4 B6 B7


luklago

Rekomendowane odpowiedzi

To zwykłe tzn. standardowe ramiona B6.
Dobrze współpracują tylko z piórami starego typu, czyli przegubowymi.
Miałem je u siebie + płaskie pióra i to był dramat. Przy większych prędkościach nie wycierało dobrze szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Wam powiem jedno. Nikt więcej już mnie nie namówi do jakichkolwiek innych wycieraczek prócz z ASO.
Na poprzednim zestawie jeździłem niecałe 2 lata i w międzyczasie był bosch, oximo, denso. Wszystko gówno warte. Od miesiąca powrót do ori i nie ma porównania. ASO Wrocław sprzedaje w promocyjnej cenie 140zł/kpl

Sprzedają wysyłkowo czy tylko na miejscu? Cena mega, wziąłbym na zaś bo nie dawno zmieniałem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to mocowanie z linku jest odpowiednie do ramienia z zdjęcia? 

Na razie chcę okreslić mocowanie, a potem będę dobierał samo pióro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak nazywa się to mocowanie wycieraczek bo niestety muszę zakupić szukam na allegro i są różne te mocowania. Co polecacie z takich tańszych ?

http://allegro.pl/wycieraczki-audi-a4-b6-b7-audi-a6-c5-seat-exeo-i5684868307.html#thumb/1

To jest to mocowanie  ?

 

 

2a4zcjn.jpg

 

 

Jak na załączonym zdjęciu [emoji1] Masz E-type drugiej generacji.

7361f333a4560a786e79823f799b6fc7.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprzedają wysyłkowo czy tylko na miejscu? Cena mega, wziąłbym na zaś bo nie dawno zmieniałem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sprzedają przez Allegro. VW_CENTRUM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedają przez Allegro. VW_CENTRUM

Dziękuje ci bardzo. Już zaglądam[emoji106]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 169 z przesyłką 190. Tyle kosztują u mnie w salonie. Chyba promocja cenowa minęła[emoji36]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jaguaro napisał:


Sprzedają wysyłkowo czy tylko na miejscu? Cena mega, wziąłbym na zaś bo nie dawno zmieniałem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wysyłkowo normalnie na allegro

http://allegro.pl/piora-wycieraczek-aero-audi-a4-b6-b7-a6-exeo-oryg-i6739446778.html

jak ja brałem to cene mieli 140zł teraz już 3 dyszki więcej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, eryczek93 napisał:

wysyłkowo normalnie na allegro

http://allegro.pl/piora-wycieraczek-aero-audi-a4-b6-b7-a6-exeo-oryg-i6739446778.html

jak ja brałem to cene mieli 140zł teraz już 3 dyszki więcej :decayed:

farciarz :kwasny: ;-))):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farciarz :kwasny: ;-)))[emoji3]
To zdziercy z tego VW centrum [emoji6] siedzi dwóch ziomków jeden zajmuje się sprzedażą allegro a drugi sprzedażą części w serwisie. Pojechałem po nakładki na pedały osobiście gość do mnie 650zl, patrzę na allegro wystawili 520 zł więc na miejscu klik kup teraz odbiór osobisty i musieli sprzedać po niższej cenie. Państwo w Państwie [emoji16][emoji16]

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, luki19862121 napisał:

To zdziercy z tego VW centrum emoji6.png siedzi dwóch ziomków jeden zajmuje się sprzedażą allegro a drugi sprzedażą części w serwisie. Pojechałem po nakładki na pedały osobiście gość do mnie 650zl, patrzę na allegro wystawili 520 zł więc na miejscu klik kup teraz odbiór osobisty i musieli sprzedać po niższej cenie. Państwo w Państwie emoji16.pngemoji16.png

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 

hahahaha genialne posunięcie :grin:

Tak samo kupowałem wiertarkę, która na necie kosztowała 670zł, a na miejscu 930zł. Wynika to po prostu z potrzeby bycia bardziej atrakcyjnym w internecie. A na miejscowych rąbią ceny :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wycieraczki dłużej służyły polecam zastosować raz na rok niewidzialną wycieraczkę,  ostatnio używałem z Turtlesa ( żadnych tanich no name w tym K2) , efekt wprawdzie widać przy wyższych prędkościach ale pozwala przedłużyć życie wycieraczkom.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Przy ponad 100km/h przy ulewnym deszczu wycieraczek nie używam[emoji39]

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję wycieraczki VALEO XTRM  jakościowo takie samo co oryginał cenowo na allegro około 100zł

http://allegro.pl/wycieraczki-valeo-xtrm-audi-a4-b6-b7-a6-c5-vm302-i7068024845.html#thumb/2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie wycieraczka od strony kierowcy nie zbiera dobrze przy powrocie. Myślałem, że problem tkwił w piórkach więc kupiłem marki "Negotti". Z początku wydawało się, że problem zniknął, jednak przy większej prędkości (pow. 100 km/h) znów przestała zbierać. Zamieniałem piórka stronami i problem nadal występuje. 
Przyczyną może być słaba/wyrobiona sprężyna napinająca? 

PS. W lutym wymieniałem szybę, jednak na wcześniejszej problem był identyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem to. Wymieniłem ramiona na AERO i mam po problemie. Podejrzewam, że docisk słaby był na wycieraczce 

Edytowane przez KarolH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
U mnie wycieraczka od strony kierowcy nie zbiera dobrze przy powrocie. Myślałem, że problem tkwił w piórkach więc kupiłem marki "Negotti". Z początku wydawało się, że problem zniknął, jednak przy większej prędkości (pow. 100 km/h) znów przestała zbierać. Zamieniałem piórka stronami i problem nadal występuje. 
Przyczyną może być słaba/wyrobiona sprężyna napinająca? 
PS. W lutym wymieniałem szybę, jednak na wcześniejszej problem był identyczny.

Płaskie pióra nie nadają się do fabrycznych ramion w b6 (mowa o tych nie aero). Przerabiałem to. Jeżeli chcesz mieć płaskie pióra to tylko ramiona aero.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2018 o 17:03, piecia919 napisał:

Ja proponuję wycieraczki VALEO XTRM  jakościowo takie samo co oryginał cenowo na allegro około 100zł

http://allegro.pl/wycieraczki-valeo-xtrm-audi-a4-b6-b7-a6-c5-vm302-i7068024845.html#thumb/2

A ja ich właśnie nie polecam . Mam obecnie właśnie takie . Dałem 85 zł  2 miesiące temu . Zmiatają ujowo, przepuszczają a czasem chrobolą po szybie. Masakra . Zwykle z allegro za 40 parę zeta były lepsze  , no ale zachciało mi się Valeo.  Jeszcze trochę i polecą w kosz.  100% droższe i tyle samo gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2018 o 17:03, piecia919 napisał:

Ja proponuję wycieraczki VALEO XTRM  jakościowo takie samo co oryginał cenowo na allegro około 100zł

http://allegro.pl/wycieraczki-valeo-xtrm-audi-a4-b6-b7-a6-c5-vm302-i7068024845.html#thumb/2

W dniu 5.04.2018 o 21:20, jacek70 napisał:

A ja ich właśnie nie polecam . Mam obecnie właśnie takie . Dałem 85 zł  2 miesiące temu . Zmiatają ujowo, przepuszczają a czasem chrobolą po szybie. Masakra . Zwykle z allegro za 40 parę zeta były lepsze  , no ale zachciało mi się Valeo.  Jeszcze trochę i polecą w kosz.  100% droższe i tyle samo gorsze.

Ja na tych Valeo jeżdżę już rok czasu i się sprawują idealnie. Jak kupiłem nowy oryginalny zestaw audi Aero ramiona i wycieraczki to pół roku i musiałem zmieniać wycieraczki bo smugi straszne zostawiały i piszczały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...