Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki do A4 B6 B7


luklago

Rekomendowane odpowiedzi

Masz na myśli nowe ramiona i nowe pióra za 280zł z ASO? Jak na razie to widzę ramiona z piórami z demontażu za 260zł.

Sprawdz ASO w rzeszowie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2018 o 05:27, nitroo napisał:

Nie wiem, polecany sprzedawca na Allegro. Kolejny raz Denso przetestuję.

Zamówiłem ostatecznie Denso DF008 zamiast Boscha. Mam nadzieję że będą pasować do Aero. ;)
Dam znać jak przyjdą. Jednak co Japończyk to Japończyk..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś montował może ... ramiona z A6 C6 ?

Z tego co widzę na allegro większy wybór i cena... duzo lepsza. Na pierwszy rzut oka mogą podpasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już DENSO i mogę się wypowiedzieć.

1) Są dużo cichsze niż wycieraczki z ASO (ORI)... nie tłuką się...

2) Zbierają dużo lepiej!

3) Montaż dość... szajs-tandet-plastik ale się trzyma. Chociaż miałem wątpliwość co do jakości zacisków.

Za cenę 80-paru złotych? Bajka. Pytanie jak długo wytrzymają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam OXIMO, zakupione w grudniu już nie dociskają do szyby. Ramiona dociskają dobrze, a pióro po wyjęciu jest sztywne, szkielet nie pracuje. 6 czy 7 dyszek w plecy,  założyłem stare BOSCH. Oximo nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

i ja już miałem dość fabrycznie montowanych ramion w B6 z 2002 r... ileż mi one krwi napsuły... ;) 

Po przeczytaniu wątku postanowiłem, że kupię ramiona z wersji B7 pod wycieraczki z serii Aero 

zamówiłem właśnie ramiona w aso o nr. 

8E1 955 407 C 
8E1 955 408 C

Jaki model wycieraczek boscha będzie pasował do tych ramion?

Wole dopytać niż kupować dwa razy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecane są na forum Bosch Aero. Ja 3 tygodnie temu kupiłem Denso DF008 ja jak naradzie ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem, a czy mocowanie do tych ramion ma jakąś konkretną nazwę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2018 o 10:58, Kristiano napisał:

Ok, rozumiem, a czy mocowanie do tych ramion ma jakąś konkretną nazwę ? 

Hm... Aero?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś z Was ramiona aero z B7 zamiennik ? Jak się sprawują?

 

https://allegro.pl/ramie-wycieraczki-przod-prawe-audi-a4-b6-b7-00-07-i7294583802.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2018 o 14:46, lukas551 napisał:

Kupował ktoś z Was ramiona aero z B7 zamiennik ? Jak się sprawują?

 

https://allegro.pl/ramie-wycieraczki-przod-prawe-audi-a4-b6-b7-00-07-i7294583802.html

Ja te ramiona kupiłem 1,5 miesiąca temu. Działają, pasują. Nie miałem w ręku oryginałów Aero więc trudno mi porównać. Niedawno widziałem na allegro niby oryginalne Aero używane po 50zł sztuka, więc można polować w nadziei, że to oryginały.

Wycieraczki mam Boscha, ale powoli stwierdzam, że są słabe bo już pojawiają się paski na szybie a przy większej prędkości woda się przelewa przez nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Powiedzcie mi co to za wycieraczki mam z przodu. A4 B6 Avant z 2001 roku. Czy poprzedni wlasciciel wymienil na inne?. Sciagnalem prawa i jest taka jak na zdjeciu:

 

20180720_175823.jpg

20180720_174523.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, konradem napisał:

Ja te ramiona kupiłem 1,5 miesiąca temu. Działają, pasują. Nie miałem w ręku oryginałów Aero więc trudno mi porównać. Niedawno widziałem na allegro niby oryginalne Aero używane po 50zł sztuka, więc można polować w nadziei, że to oryginały.

Wycieraczki mam Boscha, ale powoli stwierdzam, że są słabe bo już pojawiają się paski na szybie a przy większej prędkości woda się przelewa przez nie.

Dziękuje Kolego za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, luk085 napisał:

Witam,

Powiedzcie mi co to za wycieraczki mam z przodu. A4 B6 Avant z 2001 roku. Czy poprzedni wlasciciel wymienil na inne?. Sciagnalem prawa i jest taka jak na zdjeciu:

 

20180720_175823.jpg

20180720_174523.jpg

Ramiona tzw aero, montowane były w B6 od 2004r. Jeżeli szukasz do tego piór wycieraczek, to szukaj od B7, bo tylko takie były montowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, moje oximo wytrzymały ok. 10 miesięcy więc bot bad jak za 50 kilka złotych, aczkolwiek będę próbował coś innego. Na zimę nie chcę kupować jakiś oh ahów, bo żona przejedzie kilka razy po oblodzonej szybie i po Boshach :D

Testował ktoś wycieraczki w stylu Pro Rain? Ok 40zł z wysyłką. Czy szkoda sobie d*pę zawracać i brać Oximo jak niedrogie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolley

 

Łukasz ja brałem u @tomekhxc  Denso, o takie:

https://allegro.pl/wycieraczki-przod-denso-audi-a6-c5-lift-a4-b6-b7-i7348282794.html

Mają inny kształt plastiku do mocowania, ale póki co śmigają i ładnie zbierają. Na allegro znalazłem też takie z kształtem fabrycznym:

https://allegro.pl/wycieraczki-plaskie-denso-audi-a4-b6-b7-a6-c5-exeo-i7568740446.html

Jak zamawiałem u Tomka to myślałem, że mi takie da właśnie te 2, ale padło na te pierwsze. Czym oprócz plastikowej zaślepki się różnią to nie wiem.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w maju założyłem wycieraczki Boscha i to był ostatni raz. Przy większych prędkościach słabo zbierają. Już pojawiają się smugi. Na zimę pewnie kolejne trzeba będzie kupić - teraz wezmę Oximo. Zoabaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2018 o 19:23, konradem napisał:

Ja w maju założyłem wycieraczki Boscha i to był ostatni raz. Przy większych prędkościach słabo zbierają. Już pojawiają się smugi. Na zimę pewnie kolejne trzeba będzie kupić - teraz wezmę Oximo. Zoabaczymy.

Ta, a jak pisałem tutaj kilkakrotnie, że Bosch to po pół roku śmieć, to nikt nie wierzył...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem założone Bosch AeroTwin i szkoda nawet mówić, jakie to dziadostwo. Smugi, smugi, smugi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rosati napisał:

Też miałem założone Bosch AeroTwin i szkoda nawet mówić, jakie to dziadostwo. Smugi, smugi, smugi.

 

u mnie miesiąc wytrzymały i zaczęły mazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...