Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki do A4 B6 B7


luklago

Rekomendowane odpowiedzi

a co myślicie o tych wycieraczkach? Miałem brać Bosh aerotwin ale na szczęście wpadłem na ten temat... 

https://allegro.pl/wycieraczki-valeo-silencio-xtrm-audi-a4-b6-b7-a6-c-i7075962355.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Patryks25 napisał:

a co myślicie o tych wycieraczkach? Miałem brać Bosh aerotwin ale na szczęście wpadłem na ten temat... 

https://allegro.pl/wycieraczki-valeo-silencio-xtrm-audi-a4-b6-b7-a6-c-i7075962355.html

Wg mnie słabe, w trasach szybko zaczęły mazać przez owady na szybie...

Dużo lepiej sprawdzają się Oximo i masz 2 komplety w cenie valeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem Oximo - 2 kpl jeden do B6 drugi do Polo. Ten w B6 zbierał ładnie, nie piszczały, ale nie wiem dlaczego w obu jedena po drugiej oderwały się końcówki zbierające od reszty pióra, mam to nietypowe mocowanie. Druga sprawa strasznie szybko korodował metal... W Polo latają do dziś i spisują się super. W B6 tera mam negotti. Może trochę dziwne mają to mocowanie, ale zbierają ładnie i są ciche...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2018 o 11:35, rosati napisał:

Też miałem założone Bosch AeroTwin i szkoda nawet mówić, jakie to dziadostwo. Smugi, smugi, smugi.

 

Według mnie to loteria. Miałem oximo piszczaly po miesiącu. Mam Bosch AreoTwin i już druga zima przed nimi 0 problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, luki19862121 napisał:

Mam Bosch AreoTwin i już druga zima przed nimi 0 problemów. 

U mnie wytrzymały 5 lat i padły ale chyba dlatego ze użyłem ostrej chemii i benzyny do odtłuszczenia szyby..

Teraz mam też Areo Twin. Tak samo druga zima przed nimi  i bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję ori Audi wycieraczki - zużyte. Koniecznie muszą być ori, gdyż chcę sprawdzić moje ramiona, bo co nie założę, to nie dolega do końca.
Jeżeli ktoś po demontażu zużytych rzucił je gdzieś do garażu, albo na strych, to je przytulę za czteropaczek oczywiście ! :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się dziś ramion z systemu KLIK na te od B7 + wycieraczki Denso DF008

Zobaczymy za jakiś czas czy było warto.

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przechodzę przez etap zmiany na areo, co myślicie o takim połączeniu ? 

https://allegro.pl/ramie-wycieraczki-przod-lewe-audi-a4-b6-b7-i7115472662.html#shippingInfo (oczywiście odpowiednio również prawe)

+

https://allegro.pl/wycieraczki-audi-a4-b6-malyszowka-2001-03-plaskie-i6956441181.html

 

Jak myślicie któreś z mocowań załączonych przy piórkach będzie pasować do ramienia? 

W aukcji napisane niby że do małyszówki a posiadam Avanta, ale to chyba nie robi różnicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te ramiona założyłem te OXIMO na próbę.

Poleciały na drugi dzień do kosza.

Skakały a po zwiększeniu prędkości pojazdu nie zbierały jak trzeba.

Założyłem Denso jak pisałem.

Dziś zbytnio nie miały co robić w drodze do niemcowni ale przy 160 km/h sprawowały się wyśmienicie.

Nie licząc kilku pierdnięć czasami to i tak niebo a ziemia z tym co miałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wycieraczkami to loteria, obecnie mam oximo  (typ areo) i sprawują się bdb ,nie skaczą,dobrze ściągają i nie ma problemu przy większych prędkościach ,wcześniej miałem 2x  boscha jedne po roku zaczęły skakać po szybie,drugie były ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi od kierowcy skakała po szybie a od pasażera nie zbierała na środku.

Może jakieś pokrzywione mi się trafiły.

Nie było czasu na dłuższe testy.

Denso dały radę, jestem mile zaskoczony bo to w końcu na te same ramiona założone.

Dodam jeszcze że Denso ma Inną konstrukcję lotki która odpowiada za przyleganie wycieraczki podczas jazdy.

Zakłada się je tylko w jednej pozycji.

Oximo niestety ma tą lotkę uniwersalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Areo bosch twin- potwierdzam jak koledzy wyżej pisali masakra... smugi skakały mazały itd itp... nie polecam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie czy te wycieraczki będą pasowały do Audi A4 B6 2001r. kombi.
https://allegro.pl/wycieraczki-oximo-audi-a4-b6-b7-a6-c5-we450450-i6554312260.html?reco_id=cf3d7478-e80d-11e8-99a6-6c3be5bb11b0

Aktualnie posiadam coś takiego założone zdjęcia robione w nocy dlatego taka jakość ?

Nie chcę wydawać za dużo bo w sumie żona jeździ do pracy nim cały czas a ja w niedziele tylko :D także zimą pewnie nie raz przeciągnie je po lodzie :D a te aktualne już nie zbierają ? 

 

5a2ba916c25be40dmed.jpg

09abf02955ac89ccmed.jpg

 

A jeśli nie pasują te co wysłałem link to prosiłbym o podanie linku albo nazwy jakiej szukać żeby były dobre ;) 

Pozdrawiam! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weź poczytaj 10 postów wstecz to się dowiesz.

Lenistwo przez ciebie przemawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Krisss90RNK napisał:

czy te wycieraczki będą pasowały

Będą pasowały bo to jest to samo mocowanie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku najmilej wspominam Valeo XTRM, wytrzymały ponad rok i były cichutkie

Później zmieniłem na Rain Pro, po zimie były do wymiany, kolejne wpadły Oximo, po miesiącu od strony kierowcy mazała i skakała, po próbach wyginania i układania zmieniłem na Negotti.

Mam je około miesiąca i na razie jest w miarę ok, lecz czasami robi małe smugi, zobaczę co będzie dalej, kolejne wybiorę raczej Valeo XTRM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori pióra Audi wytrzymują spokojnie 2 sezony, czasami dłużej jeśli ktoś ma położoną powłokę na szybę czołową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...