Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki do A4 B6 B7


luklago

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam ramiona normalne , chciałem zmienić u siebie na areo  bo na autostradzie moje stawiają opór,  ściągnąłem swoje i okazało się ze mam większe śruby niż te areo , da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam żadnych śrub nie ma więc o co ci chodzi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Fido napisał:

Tam żadnych śrub nie ma więc o co ci chodzi ???

O te bolce na którą się zakłada całą ramiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, u mnie przy przekładce wszystko pasowało.

Może twoje ramiona nie pochodzą z B7

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2018 o 19:53, gonzalez09 napisał:

Panowie mam ramiona normalne , chciałem zmienić u siebie na areo  bo na autostradzie moje stawiają opór,  ściągnąłem swoje i okazało się ze mam większe śruby niż te areo , da się coś z tym zrobić?

Kolega ma ramiona aero z Audi C5... Są identyczne tylko trzpień w C5 jest mniejszy... 

Edytowane przez zimmeek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, zimmeek napisał:

Kolega ma ramiona aero z Audi C5... Są identyczne tylko trzpień w C5 jest mniejszy... 

Aaaa a to już wszystko jasne dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Panowie chcę kupić ramiona aero, ale o producentach zamienników nie mogę znaleźć żadnych informacji w internetach. Wszedłem na stronę https://www.czesciauto24.pl/audi/a4-avant-8e5-b6/16049/10236/ramie_wycieraczki_mocowanie_ramienia_wycieraczki, bo tam przynajmniej podają producentów (na allegro noname). Warto bawić się w te zamienniki na stronie czy doinwestować i kupić oryginalne?? 

Na allegro oryginały znalazłem za 170zł /sztuka, a wolałbym wyszarpać coś za ok 100 za sztukę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valeo kupisz za ok 90zł /kpl jezeli chodzi o zamienniki Aero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Snaydutch napisał:

Witam wszystkich. Panowie chcę kupić ramiona aero, ale o producentach zamienników nie mogę znaleźć żadnych informacji w internetach. Wszedłem na stronę https://www.czesciauto24.pl/audi/a4-avant-8e5-b6/16049/10236/ramie_wycieraczki_mocowanie_ramienia_wycieraczki, bo tam przynajmniej podają producentów (na allegro noname). Warto bawić się w te zamienniki na stronie czy doinwestować i kupić oryginalne?? 

Na allegro oryginały znalazłem za 170zł /sztuka, a wolałbym wyszarpać coś za ok 100 za sztukę

Ja na allegro kupiłem ramiona no name za 50zł/ramię i jakoś działają, ale teraz na mrozie mam taki problem, że wycieraczki BOSH aero twin które zamontowałem w maju tak mocno się wyginają, że wycieraczka na środku czyli pod mocowaniem nie przylega do szyby i jest kaszana. Mam nadzieję, że to wina badziewnych wycieraczek BOSCHa a nie słabej sprężyny nowych ramion no name. Jak to wina ramion to kupię na jakimś szrocie ramiona od byle czego i przerobię stare oryginały na haczyki.

 

Szukam teraz wycieraczek od MotGuma. Mam nadzieję, że dostanę je od ręki w Wawie/Pruszkowie. Zobaczymy jak się sprawdzą.

Edytowane przez konradem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, konradem napisał:

Ja na allegro kupiłem ramiona no name za 50zł/ramię i jakoś działają, ale teraz na mrozie mam taki problem, że wycieraczki BOSH aero twin które zamontowałem w maju tak mocno się wyginają, że wycieraczka na środku czyli pod mocowaniem nie przylega do szyby i jest kaszana. Mam nadzieję, że to wina badziewnych wycieraczek BOSCHa a nie słabej sprężyny nowych ramion no name. Jak to wina ramion to kupię na jakimś szrocie ramiona od byle czego i przerobię stare oryginały na haczyki.

No właśnie tego chcę uniknąć, bo już mam ten problem. Po kupnie auta miałem stare oryginalne wycieraczki przegubowe i dałem się namówić na parkingową wymianę na jakieś super polskie Flash. Teraz kupiłem Boch Aerotwin, ale okazało się że do ramion aero (zmylił mnie podobny wygląd ramion) no i teraz chciałbym wymienić ramiona, bo właśnie nie dociskają dobrze ale nie chcę znów wyrzucić pieniędzy żeby mieć to samo albo jeszcze gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam starego typy ramiona i mimo wymiany wycieraczek na nowe(nie wazne czy bosh czy oximo) wycieraczka potrafi skakakac po szybie ,na dodatek przy wiekszych predkosciach jest gorzej, 

Ramiona do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

50 zł za używki  ramiona od b7 to chyba dobra cena nie ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, m.szo napisał:

50 zł za używki  ramiona od b7 to chyba dobra cena nie ? ?

Jak za oba to b.dobra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, kamil-vag napisał:

Jak za oba to b.dobra ;)

No właśnie za oba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to w koncu jakie pióra będą najlepsze jak zmienię ramiona na aero z b7 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś z Was numery ori wycieraczek do B7?

Chwaliłem oximo, jednak są słabe... Myślę dołożyć do ori i mieć na chwilę spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pacjent to Audi a4 b6 z 2003r Sedan. Aktualnie zwykłe wycieraczki. Raz już kupiłem to nie pasowały więc odstawiłem trochę sztukaterię na zasadzie przełożenia samej gumy bo szkoda było wyrzucić, ale o dziwo było dobrze przez prawie rok. Chciałbym kupić teraz coś co będzie działać na zasadzie p&p. Doradzicie coś sensownego z alledrogo? Ale nie za miliony? Mile widziana opcja smart przesyłki. 

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Gumis_sx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Podzielę się moją opinią :)

Ja kupuje same gumki i zakładam na szkielet z poprzednich bosh. Różnica jest jak dla mnie duża na plus dla mega tanich gumek które nawet jak bym chciał co 2 miechy mogę zmieniać i wyjdzie mi taniej niż raz na rok bosha choć i tyle nie dawały rady.

linki dla ciekawych co i jak 

 

link do ofetry :)

https://allegro.pl/oferta/gumy-gumki-wycieraczki-good-rain-2x700mm-6499372756

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...