Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki do A4 B6 B7


luklago

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, kowalsky1 napisał:

Będą, sam mam takie zamocowane, to bosh twin, zaczep tzw. klips.

https://allegro.pl/oferta/wycieraczki-bosch-twin-909-audi-a4-b5-b6-2001-2003-7489409762

Z linku  który wstawił piotrekekm wycieraczki są pod uchwyt typu U a nie system KLIK

Z twojego linku już pasują pod jego ramiona.

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te boscha 909 bo znajomy załatwił w dobrej cenie. Narazie jest super  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się sprawa wyjaśniła.

Trzeba patrzeć dobrze na zdjęcia i mocowania z aledrogo.

Porobili milion typów i stąd problem z dobraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu kazde nowe wycieraczki do starego typu ramion skacza u mnie po szybie? niezaleznie czy jade czy stoje w miejscu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina sprężyny dociskowej w ramionach.
możesz spróbować na nowo osadzić na wieloklinie, odkręć i ponownie załóż dokładnie dokręcając.
Jeśli nie pomoże... ramiona, a raczej sprężyna do wymiany.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie są jakieś zamienniki na to dziwne mocowanie?

qRjmM4h.jpg

aV9zxIc.jpg

 

Lub gdzie szukać piór na oryginalne mocowanie i oby nie był to bosch który tylko udaje wycieraczkę.

Edytowane przez tracer123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiej firmy wycieraczki starego typu sa najlepsze do naszych a4? odrazu mowie ze Oximo odpada(2 misiace i skacza po szybie , szybko guma na nich twardnieje)

Edit

ogolnie najlepsze wycieraczki starego typu jakie kupilem dotychczas to z firmy SWF 

s-l400.jpg
WWW.EBAY.DE

Finden Sie Top-Angebote für 2x SWF SCHEIBENWISCHER VORNE FÜR AUDI A4 8E B6 BJ 01-03 bei eBay. Kostenlose Lieferung für viele Artikel!

kupowalem je kiedys w niemczech i wytrzymaly dwa lata, tutaj w polsce nie moge ich znalesc, moim zdaniem firma numer jeden jesli chodzi o stary typ wycieraczek, cena spora ale naprawde warto

Edytowane przez kubabkb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oximo też się u mnie w Audi nie sprawdziły, natomiast w Polo latają do dziś i nie mogę złego słowa powiedzieć...

Odkleiło się pióro...

Teraz z powodzeniem testuje negotti ;)

Kupowałem tu: https://allegro.pl/oferta/wycieraczki-plaskie-audi-a4-b6-2001-2003-malysz-7188764681  dokładnie 7 mar 2018 i do dziś OK. Także ponad rok jak za 4 dychy myślę, że OK.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowalem oximo z dwoch roznych miejsc i obie lipa, po dwoch miesiacach guma strasznie w niech twardnieje i skacza po szybie , aktualnie szukam tych SWF w polsce jesli je znajde to zmowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2019 o 16:38, kamil-vag napisał:

Oximo też się u mnie w Audi nie sprawdziły, natomiast w Polo latają do dziś i nie mogę złego słowa powiedzieć...

Odkleiło się pióro...

Teraz z powodzeniem testuje negotti ;)

Kupowałem tu: https://allegro.pl/oferta/wycieraczki-plaskie-audi-a4-b6-2001-2003-malysz-7188764681  dokładnie 7 mar 2018 i do dziś OK. Także ponad rok jak za 4 dychy myślę, że OK.

 

Czyli z ramiona zdemontowałeś ten stary adapter i założyłeś ten nowy, który jest widoczny na zdjęciu aukcji?

Bo ja chcę kupić to: (pisze że pasuje do rocznika 01-03), tylko właśnie nie rozumiem jak to jest z tym mocowaniem, czy wystarczy zdjąć ten stary adapter i założyć nowy + pióro i to wszystko? 

WYCIERACZKI-AUDI-A4-B6-MALYSZ-2001-2003-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 29,90 zł - WYCIERACZKI AUDI A4 B6 MAŁYSZ 2001 - 2003 PŁASKIE (7472714094). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

IMG_20190907_153331.jpg

IMG_20190907_153258.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, właśnie o to mi chodziło. Skoro mogę założyć bezszkieletowe na stare ramiona to po co wydawać pieniądze na ramiona z nowym mocowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kamil-vag napisał:

Tak ściągasz ten adapter i pasuje w te boczne dziurki właśnie ?

Odpisał mi sprzedawca i powiedział że nie będą pasowały, to teraz już sam nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz to poczytaj te 4 strony wstecz ( nie więcej) a się dowiesz co kupić.

Pisałem co ja mam i nie chce mi się tego po raz kolejny pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda mocowanie Negotti do nietypowych ramion w B6, pasuje, nic nie wylatuje:

IMG_20190909_153958.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem.
Czytałem temat i już nie wiem, które wycieraczki wybrać.
Boshy nikt nie poleca, Valeo też nie zbierają za dużo pozytywnych opinii, więc co wybrać?
Jak sprawdzają się te Negotti? Warto?
Będą pasować do mocowań z klikiem?
Negotti

Edytowane przez Radzinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2019 o 19:18, Radzinho napisał:

Mam ten sam problem.
Czytałem temat i już nie wiem, które wycieraczki wybrać.
Boshy nikt nie poleca, Valeo też nie zbierają za dużo pozytywnych opinii, więc co wybrać?
Jak sprawdzają się te Negotti? Warto?
Będą pasować do mocowań z klikiem?
Negotti

To kup ori. Ja mam w drugim aucie Valeo i złego słowa nie powiem (w odróżnieniu od śmieciowego Boscha).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...