Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki do A4 B6 B7


luklago

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.07.2020 o 20:15, kubabkb napisał:

to sa na 100% oryginalne ramiona?

cos tanio jak na niemcy

 

W opisie ma, że jakość 'najwyższa' porównywalna do oryginału. Co mnie zszokowało, dane sprzedającego Janusz Adamski

Pozostaje kwestia jakości wykonania i trwałości

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wiadomo o co chodzi :) jak polak sprzedaje za granica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kwestia jest taka, że w Niemczech to co masz w aukcji napisane to musi się zgadzać ze stanem rzeczywistym, inaczej masz problemy, że celowo wprowadzasz ludzi w błąd, są za to nie małe kary, nie to co w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wymienić ramiona wycieraczek na te z B7, wszystko pasuje P&P? Jaka jest różnica?

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B7 i końcówka B6 miały Areo, także różnią się mocowaniem pióra... Reszta pasuje P&P. Jak kupisz nowe ramiona to i nowe same wycieraczki potrzebujesz pod mocowanie Areo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja mam niby 2002 (modelowo) a produkcja 2001 i mam aero twin oryginalnie ale ramiona już zmęczone, a że ostatnio zakupione (rok temu) Bosch za 300 zł (komplet przód i tył) padły praktycznie po pół roku i do teraz sie kulam z tym, to myślę nad zmianą ramion z B7 bo niby one mają normalne mocowanie i pasuje więcej zamienników jak te najdroższe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz dokupić samą gumę zamiast kompletnych piór.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Langista napisał:

No właśnie ja mam niby 2002 (modelowo) a produkcja 2001 i mam aero twin oryginalnie ale ramiona już zmęczone, a że ostatnio zakupione (rok temu) Bosch za 300 zł (komplet przód i tył) padły praktycznie po pół roku i do teraz sie kulam z tym, to myślę nad zmianą ramion z B7 bo niby one mają normalne mocowanie i pasuje więcej zamienników jak te najdroższe..

B7 mają jeszcze jakies inne mocowanie? Z tego co teraz patrzę to do 2007 jest aero. Ja do siebie kupilem od B7 bo do 11.2002 było jeszcze to wcześniejsze śmieszne mocowanie na które nie ma zbyt wielkiego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, w B7 jest tylko jeden typ wycieraczek, w B6 były 2 rodzaje przejściowo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem parę dni temu denso, trasa zrobiona, jak na razie elegancja-francja :) zobaczymy jak długo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem na etapie szukania nowych wycieraczek, przesyłam zdjęcia obecnych które posiadam łącznie z ramionami. Nie jestem pewien czy są to ramiona typu "aero"

Czy szukać zamienników w lepszej cenie czy iść w oryginalne z takim mocowaniem?

 

edit: znalazłem stare wycieraczki które kupiłem 2 lata temu były to wycieraczki z linku poniżej, jednak od samego początku źle zbierały i skakały, czy jest to możliwe żeby były źle zamontowane?

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 189 zł - PIÓRA WYCIERACZEK AERO AUDI A4 B6 B7 A6 EXEO ORYG. (6739446778). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

IMG-6665.jpg

IMG-6664.jpg

IMG-6663.jpg

IMG-6662.jpg

Edytowane przez Paavo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skakały bo były ramiona krzywe, musisz je wygiąć aby zmienić kąt przylegania pióra wycieraczki do szyby, ma być bliski 90°. Nie są to aero a zwykłe.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z tym że jak zacznie się człowiek bawić samemu w doginanie ramion to prędzej pogorszy się sprawę. Raczej wymiana ramion, bo na oko 90° to ciężko wymierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2020 o 10:21, Langista napisał:

Skakały bo były ramiona krzywe, musisz je wygiąć aby zmienić kąt przylegania pióra wycieraczki do szyby, ma być bliski 90°. Nie są to aero a zwykłe.

na foto ma aero,a nie zwykłe

 

26 minut temu, mikel79 napisał:

problem z tym że jak zacznie się człowiek bawić samemu w doginanie ramion to prędzej pogorszy się sprawę. Raczej wymiana ramion, bo na oko 90° to ciężko wymierzyć.

pociągnij za ten plastik na końcu ramienia wzdłuż pióra ,powinien się trochę zsunąć,następnie wyjmij pióro i płóż ramię na szybie ,końcówka ma przylegać całością do szyby,u ciebie pewnie jedną stroną będzie uniesione, przegij żeby dolegało i skończy się problem ze skakaniem po szybie,doginałem tak u siebie bo też prawa mi skakała,jeśli chodzi o pióra polecam denso mam je ok pół roku i zbierają super

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, greg2505 napisał:

na foto ma aero,a nie zwykłe

To już się pogubiłem, w takim razie na aero są dwa rodzaje mocowań pióra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są 2 rodzaje? Myślałem, że te zabezpieczane przez zasuwanie to aero, a te zapinane to zwykłe. Mam takie jak na tym foto. 1357088349_2bc23ec3a8_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Langista napisał:

To już się pogubiłem, w takim razie na aero są dwa rodzaje mocowań pióra?

Mocowanie w ramionach jest jedno ,tylko zapinki w piórach mają różne kształty,stąd może cię to zmylilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tass napisał:

To są 2 rodzaje? Myślałem, że te zabezpieczane przez zasuwanie to aero, a te zapinane to zwykłe. Mam takie jak na tym foto. 1357088349_2bc23ec3a8_o.jpg

to są aero,jest 1 rodzaj,zwykłe pióra mają metalowy stelaż 

 

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mikel79 napisał:

problem z tym że jak zacznie się człowiek bawić samemu w doginanie ramion to prędzej pogorszy się sprawę. Raczej wymiana ramion, bo na oko 90° to ciężko wymierzyć.

Kiedyś w golfie IV ułamałem jedno ramiono. Kupiłem jakąś podróbę i wycieraczka przestała zbierać jakąś tam powierzchnią. Za nic w świecie nie udało się tego ustawić tzn. dogiąć. Jedynie zakup ORI rozwiązał problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...