Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki do A4 B6 B7


luklago

Rekomendowane odpowiedzi

Samo ramię się nie rusza a razem z tym sworzniem właśnie. Zauważyłem że większość narzeka że im się zaciera tam a u mnie luz jakiś duży hehe.

Edytowane przez Pieterb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sworzeń jest w mocowaniu z amelinium i ono mogło pęknąć, temu ten luz, zdejmij podszybie i popatrz na czym jest luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzięki, bez rozbiórki się pewnie nie obędzie. Gorzej że to strona kierowcy i tam skrzynka z ecu więc dostęp będzie pewnie utrudniony podczas próby oglądnięcie no ale nic trzeba się będzie za to wziąć na urlopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie prowadzi kanał odwadniający pod akumulatorem? Chciałem tą gumkę udrożnić bo liśćmi była zapchana i inaczej wyjść nie mogło, podczas wkładania jej z powrotem wpadła do środka, usłyszałem tylko, że obiła się o jedną z blach termicznych obok katalizatora. Raczej ta blacha uchroni ją od stopienia się ale czy wyciągnięcie tej gumki będzie się liczyć ze zdjęciem tych blach, tj. zdjęciem katalizatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Langistaja bym się tą gumką wcale nie przejmował, przynajmniej odpływ Ci się tak szybko nie zapcha. Niektórzy ją specjalnie wyrzucają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Muskel1 napisał:

Powinna pod autem leżeć. 

No właśnie nie ? na osłonę silnika też nie spadła. Ewidentnie usłyszałem jak spadła na tą osłonę termiczną która idzie od komory silnika, wzdłuż całego auta nad wydechem.

2 godziny temu, pelonek1 napisał:

@Langistaja bym się tą gumką wcale nie przejmował, przynajmniej odpływ Ci się tak szybko nie zapcha. Niektórzy ją specjalnie wyrzucają.

Też zauważyłem, że ta gumka tak średnio tam ma przepływ ale z drugiej strony, wyjęcie jej pozwoli aby większy syf wpadał w ten kanał, który już tak dobrze zabezpieczony nie jest, aby woda w nim stała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2021 o 11:35, pila24 napisał:

Jakby coś źle zbierały po wymianie to sprawdź ustawinie ramion,z czasem lekko się odginają i trzeba je wyrównać,wychodzi to często po zmianie wycieraczek.

Zamontowałem dzisiaj. Ja za 40 zł z kw to działają idealnie, jedynie w zakresie działania prawego dolnego rogu oraz lewego górnego nie dolegają delikatnie, być może ułożą się. 

Edit: zabezpieczenia mają takie jakby miały się zaraz wysunąć, jednak nie spadną bo ramię dociska pióro.

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pelonek1 napisał:

Zamontowałem dzisiaj. Ja za 40 zł z kw to działają idealnie, jedynie w zakresie działania prawego dolnego rogu oraz lewego górnego nie dolegają delikatnie, być może ułożą się. 

U mnie 13 miesięcy już są i nadal dają radę,jedynie gdy  na szybie jest niewiele kropli to trzeba się wspomóc spryskiwaczem by ładnie zebrało z szyby. U mnie po założeniu źle zbierały,po regulacji ramion od razu git.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...