Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki do A4 B6 B7


luklago

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, widziałem, że parę osób miało do czynienia z tymi wycierakami: http://allegro.pl/wycieraczki-audi-a4-b6-malysz-2001-03-plaskie-i5102799643.html.

Jako, że mam zwykłe mocowanie i w dodatku połamany klips od strony kierowcy ( :facepalm: ) to nie ukrywam, że na rękę mi jest całkowite wyrzucenie go, a zdaje się, że przy montażu tych wycieraczek trzeba to zrobić? Poczytałem gdzieś w innym temacie, że całkiem dobrze zbierają. Może ktoś to potwierdzić, jak i sposób montażu? Przebiegów nie robię dużych. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przy nich wszystko wywalasz, zostaje gole ramię.

W sąsiada sprzęcie takie widzę siedzą, ale nie zapytam o opinię bo nie przepadam za nim. [emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Nie było odpowiedzi, więc kupiłem je. Wycierają elegancko w porównaniu do tego co miałem. Już mi smużyły ostro. Najważniejsze, że mogłem wyj..ać ten połamany spojler z klipsem ;)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie czy ktos z was wie ile kosztowac mnie bedzie zakup calego zestawu ? ramiona i piora bo mi posiadaly uchwyty i musze calosc wymienic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz ramiona aero i nowe pióra to koszt w aso takiego zestawu to ok. 270 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po przeczytaniu tego tematu,kupiłem orginalny zestaw aero ramiona + pióra za 245 PLN z allegro.

Zamontowałem i ......BAJKA !!! warto wydać te pieniążki na taki mod

POLECAM!!! :banan: Pozdrawiam :hi:

Edytowane przez cube75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zmiana planów również będę montowal do a4b6 ramiona aero :)

Edytowane przez Minerseth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuj kolego aero do tego ori wycieraczki i będziesz zadowolony :) w końcu szyba będzie czysta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuje jedna juz siedzi druga beton, za nic nie mogę ściągnąć ramienia, delikatnie i nawet coraz mocniej pukam młotkiem i nic.. wd40 za każdym razem jak schodzi na dwór psikam.. bez zmian siedzi jak zła i nie chce puścić. . Jakieś pomysły? Młotek i wd40 bez zmian.. może z góry ścisnac kluczem francuskimi i ruszać lewo prawo? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupie w każdym motoryzacyjnym?

Na allegro 40zł z przesyłka. Kombinerk przecież działają identycznie jak ten uchwyt i tak trzeba użyć własnej siły. Tylko dojście jest fatalne przy a4b6 kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem YATO za 5 zeta w Tesco.

Heh - jeżeli według Ciebie "kombinerek" działają tak samo to powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup ściągacz albo postaw flaszkę chłopakom którzy wymieniają szyby - pewnie mają taki sprzęt, wiem bo sam tak robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągacz jakikolwiek, który podejdzie-bez tego ani rusz, bo działasz przy przedniej szybie-więc lepiej nic nie uszkodzić niechcący.

Ja w moim B6 wymieniłem na ramiona z B7, dopadłem na złomie tu w UK za całe 16 funtów z dobrymi wycieraczkami, gdzie na ebayu idą po 80 i więcej (używki, same ramiona) :)

mod kosztował mnie taniej niż nowe pióra do starych ramion :wink:

Wg mnie lepiej jest wymienić całe ramiona. No i Aero lepiej się prezentują :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam wycieraczki jak na zdjęciu. W sklepie BOSCH kosztuje 150zł i myślę nad wymianą całych ramion. Te moje ramiona są z systemem KLIK??8df10fa87cbfd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu_1991slu ,masz ramiona do AeroTwin, montowane od MY 2004; na które właśnie wszyscy modyfikują ze starych z systemem klik

Jeśli koniecznie chcesz zmienić, to pewnie znajdzie się ktoś na forum chętny na wymianę za swoje stare ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu_1991slu ,masz ramiona do AeroTwin, montowane od MY 2004; na które właśnie wszyscy modyfikują ze starych z systemem klik

Jeśli koniecznie chcesz zmienić, to pewnie znajdzie się ktoś na forum chętny na wymianę za swoje stare ;)

Czyli jakie wycieraczki mam montować? Bo sprzedawca sam sprawdzał moje mocowanie i mówił że dostępne do tego mocowania jest tylko BOSCH 150zł i Valeo 130zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja walczę z tym dziadostwem, jedna poszła w 5min. Druga jest psikana wd40 od 4 dni i bez zmian .. młotek a nawet ten ściągacz nie pasuje

http://www.mediaexpert.pl/pozostale-akcesoria/sciagacz-do-ramion-wycieraczek-neo-11-827,id-358655?gclid=CjwKEAjwiYG9BRCkgK-G45S323oSJABnykKAVEW1l0kFQCdddfZzdGGB22oa2kXO0B78-syqb5097RoCdTTw_wcB&gclsrc=aw.ds

Nie idzie go tak ustawić aby trzpień sciagacza pasował na środek i żeby go skręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...