Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Tylne światła USA na EU - tylko jakieś kodowanie czy wymiana


goose

Rekomendowane odpowiedzi

wrzuć na maila mi to zobacze je :wink:[email protected]

Poszło.. :wink:

---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ----------

wrzuć na maila mi to zobacze je :wink:[email protected]

Poszło.. :wink:

Zrobiłem tak jak mi Pan przesłał i teraz migacze mam na klapie dokładnie pod światłem przeciwmgielnym :decayed: .. nawet nie wiedziałem że tam można :grin:..lecz niestety tak też nie może być:confused4:..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprawdzenia kabelkologia jest :wink:

Kurcze..to mnie załamałeś..mam ELSE co prawda, lecz już tam wcześniej zaglądałem i do każdej lampy dochodzą tylko 4 kabelki we wtyczce wg Elsy:confused4:..i nie ma możliwości zamienić kabelków w lampę widziałem w środku jak zakładałem i sprawdzałem żarówki i tam jedna żarówka spełnia z min 2 opcje:confused4:..może coś przy Module Komfortu:co::confused4:

A może kabelkiem z jednej lampy do migacza w drugiej..czyli z kufra do tych co wymieniałem?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że dobrze połaczone sa kabelki na EU , na US sa inne schematy oraz dodatkowo 1 kabelek (lampy w błotnikach ) jest do obrysówek ( M37/M38) .

Co ci teraz dobrze działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko tak jak było..oczywiście tył bo przodu nie sprawdzałem jeszcze:wink:..tylko migacze z bocznych lamp tam gdzie jest postój i stop przeniosło się na lampę w klapie pod przeciwmgielnymi..nawet nie wiedziałem że są tam żarówki:decayed:.. Co do lamp w błotnikach to miałem tak na tych z US..na tych UE już nie mam:wink:..ale kabelek został bo nic nie grzebałem:wink:

Jakieś propozycje?:co::confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

Udało się Wam Panowie ogarnąć z tym? Chciałbym się tu podczepić.

Od jakiegoś czasu mam amerykana, wydawało mi się - 'zeuropeizowanego'.

Wczoraj zauważyłem, że razem z tylnymi kierunkami migają stopy - czyli kierunkowskazy z tyłu mam pomarańczowo/czerwone :D

Lampy są 'zwykłe', z żarówkami, furka przedliftowa, sedan  z 2009.

Podzielcie się, co trzeba przepisać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej za free nikt Ci kodowania nie da.. Uderz do WRC laguna, poza tym pamietam ze przy wymianie lamp wymieniałem kostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Byłem u magika, który mi zmienił kodowanie lamp z US na EU. 

Wszystko działa jak należy tylko jest problem bo czerwone kierunkowskazy nie przejdą mi przeglądu. Czy ma ktoś namiary na kogoś kto wymieni ledy w kierunkach na pomarańczowe w okolicach Krakowa czy muszę kupić nowe lampy ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie, wiem, że nikt mi nie poda gotowego rozwiązania, ale proszę naprowadźcie mnie.

A4 B8 Avant 2013 - tył LED.

1. Mam nowe lampy w wersji uropejskiej.

2. Wymiana lamp - czy wtyczki będą pasować i piny będą się zgadzać czy jest za dużo lub za mało i trzeba będzie ciągnąć? Zatem skąd?

3. Kodowanie .

 

Czy lampy z USA spokojnie można sprzedać czy przerobić od razu na EU i w razie co miałbym komplet, gdyby coś nie zagrało w przyszłości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam osobę, która chce mi pomóc zczytać wartość moduł 46.

Podpowiecie jak to zrobić? Ja nie mam jeszcze kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2019 o 11:03, kls napisał:

Cześć Panowie, wiem, że nikt mi nie poda gotowego rozwiązania, ale proszę naprowadźcie mnie.

A4 B8 Avant 2013 - tył LED.

1. Mam nowe lampy w wersji uropejskiej.

2. Wymiana lamp - czy wtyczki będą pasować i piny będą się zgadzać czy jest za dużo lub za mało i trzeba będzie ciągnąć? Zatem skąd?

3. Kodowanie .

 

Czy lampy z USA spokojnie można sprzedać czy przerobić od razu na EU i w razie co miałbym komplet, gdyby coś nie zagrało w przyszłości?

Lampy usa można przerobić.  W swoich eu masz  więcej aktywnych pinów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...